Iiyama OMK4-2 Handleiding
Iiyama Niet gecategoriseerd OMK4-2
Bekijk gratis de handleiding van Iiyama OMK4-2 (11 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 52 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Iiyama OMK4-2 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/11

Mounting Kits OMK4-1 / OMK4-2
User manual
M099A10
CHECKING THE CONTENTS OF THE PACKAGE
The following parts are included in the package and make sure you have all of them. If anything is missing or damaged, please contact
your local iiyama dealer or regional iiyama oce.
Mounting KitsL-Bracket (Q’ty)MonitorM6 Screw
(L=6mm)
User Manual
(this document)
OMK4-1
ProLite TF3239MSCEP32TF3 (4pcs)
24pcs 1pc
ProLite TF4339MSC
OPT 200(2pcs)
OPT 400(2pcs)
OMK4-2
ProLite TF4939UHSC
ProLite TF5539UHSC
ProLite TF6539UHSC
OPT 200(4pcs)
36pcs 1pc
OPT 400(2pcs)
SPECIAL NOTES
Specied L-Brackets and M6 Screws are necessary to mount an open frame monitor.
■The L-Brackets are designed to be mounted to specific wall types and hardware, in accordance with the user
manual supplied with the Mounting Kits.
■Using L-brackets and screws other than those specied in the user manual may damage the monitor.
CAUTION
For ProLite TF3239MSC, ProLite TF4339MSC, ProLite TF4939UHSC, ProLite TF5539UHSC, ProLite TF6539UHSC
ProLite TF3239MSC Depending on the monitor orientation (portrait or landscape) you choose, attach the L-Brackets to the
left and right hand sides or the upper and lower sides of the monitor with the 12pcs of M6 Screw as shown
below.
ATTACHING THE L-BRACKETS
ProLite TF4339MSC Attach the L-Brackets to the monitor with the 24pcs of M6 Screw as shown below.
EP32TF3
EP32TF3
OPT 200
OPT 400
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | OMK4-2 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht verpakking: | 1000 g |
| Breedte verpakking: | 568 mm |
| Diepte verpakking: | 196 mm |
| Hoogte verpakking: | 300 mm |
| Compatibiliteit: | ProLite TF5539UHSC-B1AG |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Iiyama OMK4-2 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
8 September 2025
12 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026