Iiyama MD 052W7150K Handleiding
Iiyama Niet gecategoriseerd MD 052W7150K
Bekijk gratis de handleiding van Iiyama MD 052W7150K (9 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 10 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Iiyama MD 052W7150K of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/9

MOUNTING SOLUTIONS
5
YEAR
VES A
120kg
PRODUCT MANUAL
DE Produkthandbuch
FRManuel de produit
NL Producthandleiding
9
8
7
6
3
2
Instructions reset controlbox
CONTENTS
Mounting regulations
Specification sheet
Mounting instructions
User manual
Wiring diagram
Product specificaties
| Merk: | Iiyama |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | MD 052W7150K |
| Kleur van het product: | Aluminium, Black |
| Gewicht: | 36000 g |
| In hoogte verstelbaar: | Ja |
| Montagewijze: | Muur |
| Maximale gewichtscapaciteit: | 120 kg |
| Montage interface compatibiliteit (min): | - mm |
| Montage interface compatibiliteit (max): | 800 x 600 mm |
| Aantal displays ondersteund: | 1 |
| Maximale schermgrootte: | 86 " |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85299097 |
| Minimale schermgrootte: | 55 " |
| Hoogte verstelbaarheidsbereik: | 936 - 1806 mm |
| Type hoogteverstelling: | Electrisch |
| Hijssnelheid: | 38 mm/sec |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Iiyama MD 052W7150K stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Iiyama
28 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
8 September 2025
12 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026