Hyundai VFHN-19NL1XE0 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Hyundai VFHN-19NL1XE0 (92 pagina's) in de categorie Vriezer. Deze handleiding was nuttig voor 38 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
14.0 MB
Aantal pagina's
92
Downloads
1.226
Product specificaties
| Merk: | Hyundai |
| Categorie: | Vriezer |
| Model: | VFHN-19NL1XE0 |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 540 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 1430 mm |
| Geluidsniveau: | 39 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Jaarlijks energieverbruik: | 207 kWu |
| Nettocapaciteit vriezer: | 207 l |
| Vriescapaciteit: | - kg/24u |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | - uur |
| Aantal planken vriezer: | 3 |
| No Frost system: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Locatie van display: | Binnenin |
| Type product: | Vrieskast |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Vriezer Hyundai
29 April 2026
29 April 2026
29 April 2026
28 April 2026
28 April 2026
Handleiding Vriezer
Nieuwste handleidingen voor Vriezer
30 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026