HP Deskjet 3050A Handleiding

HP Printer Deskjet 3050A

Bekijk gratis de handleiding van HP Deskjet 3050A (60 pagina’s), behorend tot de categorie Printer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 50 mensen. Heb je een vraag over HP Deskjet 3050A of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/60
HP Deskjet 3050A J611 series

Beoordeel deze handleiding


Product specificaties

Merk: HP
Categorie: Printer
Model: Deskjet 3050A
Kleur van het product: Zwart
Ingebouwd display: Ja
Gewicht: 3500 g
Breedte: 427 mm
Diepte: 406 mm
Hoogte: 249 mm
Gewicht verpakking: 5220 g
Breedte verpakking: 463 mm
Diepte verpakking: 193 mm
Hoogte verpakking: 349 mm
Beeldscherm: LCD
Beeldschermdiagonaal: 1.97 "
Wi-Fi-standaarden: 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
USB-poort: Ja
Ethernet LAN: Nee
Geïntegreerde geheugenkaartlezer: Nee
Markt positionering: Thuis & kantoor
Aantal USB 2.0-poorten: 1
Intern geheugen: - MB
Duurzaamheidscertificaten: ENERGY STAR
Temperatuur bij opslag: -40 - 60 °C
Ondersteunt Mac-besturingssysteem: Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion
Luchtvochtigheid bij opslag: 15 - 80 procent
Maximale resolutie: - DPI
Aantal printcartridges: 2
Papierlade mediatypen: Card stock, Envelopes, Photo paper, Plain paper
Geluidsdruk: 50 dB
Maat: 16.81 "
Printtechnologie: Thermische inkjet
Afmetingen verpakking (B x D x H): 18.23 x 7.6 x 13.74 "
Standaard interfaces: USB 2.0
Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter): 5.5 ppm
Printsnelheid (zwart, concept, A4/US Letter): 20 ppm
Printsnelheid (kleur, standaard, A4/US Letter): 4 ppm
Printen: Afdrukken in kleur
Duplex printen: Nee
Paginabeschrijving talen: PCL 3
Gebruiksindicatie (maximaal): 1000 pagina's per maand
Digital Sender: Nee
Kopieersnelheid (zwart, standaard, A4): 4.5 cpm
Kopieersnelheid (standaard, kleur, A4): 2.5 cpm
Maximale kopieerresolutie: - DPI
Kopiëren: Kopiëren in kleur
Scannen: Scannen in kleur
Optische scanresolutie: 1200 x 1200 DPI
Max. scangebied: 8.5 "
Faxen: Nee
Totale invoercapaciteit: 60 vel
Maximum invoercapaciteit: 60 vel
Totale uitvoercapaciteit: 25 vel
Maximale uitvoercapaciteit: 25 vel
Maximale ISO A-series papierformaat: A4
ISO A-series afmetingen (A0...A9): A4, A5, A6
Gemiddeld stroomverbruik ( bedrijfsresultaat ): 2.5 W
Direct printen: Nee
Printsnelheid (kleur, concept, A4/US Letter): 16 ppm
Netwerkgereed: Ja
JIS B-series maten (B0...B9): B5
Papierlade mediagewicht: 64 - 90 g/m²
Maximale printafmetingen: 210 x 297 mm
Afmetingen enveloppen: C5, C6, DL
PictBridge: Nee
Printsnelheid (zwart, presentatiekwaliteit, A4): 1.5 ppm
Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal): 48 x 40 x 101.2 "
Afmetingen van het product wanneer het open is (LxBxD): 16.81 "
Maximum uitvoercapaciteit voor transparanten: 10 vel
Standaard uitvoercapaciteit voor transparanten: 10 vel
Maximum afmetingen (B x D x H): 427 x 470 x 249 mm
Maximum invoercapaciteit voor transparanten: 15 vel
Non-ISO print papierafmetingen: 2L, Executive (184 x 267mm), Hagaki card, Legal (media size), Letter (media size)
Grijsniveaus: 256
Duplex scannen: Nee
Maximaal aantal kopieën: 20 kopieën
Dubbelzijdig kopiëren: Nee
Dubbelzijdig faxen: Nee
All-In-One-multitasking: Nee
Minimale opslag schijfruimte: 750 MB
Minimale processor: Intel Pentium II / Celeron+
Kleurdiepte invoer: 24 Bit
Fotopapier afmetingen (imperial): 4x6 "
Minimale RAM: 128 MB
Afmetingen pallet (B x D x H): 1219 x 1016 x 2570 mm
Hardwarematige scanresolutie: 1200 x 2400 DPI
Scanner-drivers: TWAIN
Foto papier afmetingen: 10x15, 13x18 cm
All-in-one-functies: Print, Scan
Kleurenfuncties all-in-one: copy, print, scan
Printmarge onder (A4): 14.5 mm
Printmarge links (A4): 3.2 mm
Printmarge rechts (A4): 3.2 mm
Printmarge boven (A4): 1.5 mm
Producten per pallet: 84 stuk(s)
Invoercapaciteit voor enveloppen (primaire lade): 5 vel
Wifi: Ja
AC-ingangsspanning: 100 - 240 V
AC-ingangsfrequentie: 50 - 60 Hz
Bedrijfstemperatuur (T-T): 5 - 40 °C
Kopieersnelheid (kleur, normaal, US letter): 2.5 cpm
Maximum invoercapaciteit voor 10 x 15 cm foto's: 20 vel

Handleiding HP Deskjet 3050A – volledige tekst

Inhoudsopgave1 Hoe kan ik. 32 Kennis maken met de HP All-in-OnePrinteronderdelen. 5Functies van het bedieningspaneel. 6Instellingen Draadloze verbinding. 6Statuslampjes. 7Autom. Uitsch. 83 AfdrukkenFoto's afdrukken. 9Documenten afdrukken. 10Snelle formulieren afdrukken. 11Enveloppen afdrukken. 11Tips voor geslaagd afdrukken. 124 ePrint vanaf een willekeurige locatieePrint vanaf een willekeurige locatie. 155 Elementaire informatie over papierAanbevolen papiersoorten om af te drukken. 17Afdrukmateriaal laden. 186 Kopiëren en scannenKopiëren. 23Scannen naar een computer. 24Tips voor geslaagd kopiëren. 26Tips voor geslaagd afdrukken. 267 Met cartridges werkenGeschatte inktniveaus controleren. 29Inktproducten bestellen. 29Vervang de cartridges. 30Modus enkele cartridge gebruiken. 32Informatie over de cartridgegarantie. 328 AansluitmogelijkhedenWi-Fi Protected Setup (WPS – vereist WPS-router).

33Gewone draadloze verbinding (vereist router). 34USB-verbinding (geen netwerkverbinding). 34De verbinding van een USB-verbinding in een draadloze verbinding wijzigen. 34Een nieuwe printer aansluiten. 35De instellingen voor het draadloos netwerk wijzigen. 35Tips voor het installeren en gebruiken van een netwerkprinter. 35Geavanceerde hulpmiddelen voor printerbeheer (voor netwerkprinters). 359 Een probleem oplossenDe afdrukkwaliteit verbeteren. 37Een papierstoring oplossen. 38Er kan niet worden afgedrukt. 40Netwerken. 44HP-ondersteuning. 4510 Technische informatieKennisgeving. 47Specificaties. 47Programma voor milieubeheer. 491.

Functies van het bedieningspaneelFuncties van het bedieningspaneel1 Terug: hiermee gaat u terug naar het vorige scherm.2 Annuleren: Stopt de huidige operatie en herstelt de standaard instellingen.3 Instellingen: Opent het Instellingen menu waar u inktniveaus kunt controleren, de instelling Autom. uitsch. kunt wijzigen,onderhoudstaken kunt uitvoeren, de taal kunt instellen en de regionale instellingen kunt wijzigen.4 Selectie knoppen: Gebruik de knoppen om de menu-items op de printerbeeldscherm te selecteren.5 Draadloos statuslampje en -knop: Blauw lampje geeft draadloze verbinding aan. Het menu Draadloos opent door op deknop te drukken.6 ePrint lampje en knop: Een wit lampje geeft aan dat ePrint is verbonden.

Door op te knop te drukken verschijnen het e-mailadres van de printer en de ePrint-menuopties.7 knop AanInstellingen Draadloze verbindingDruk op de Draadloos-knop om de Draadloze status en de menuopties te bekijken.• Indien de printer actief is verbonden met een draadloos netwerk, zal het printerbeeldscherm Verbondenaangeven samen met het IP-adres van de printer.• Indien draadloos is uitgeschakeld (Draadloze radio UIT) en het draadloze netwerk niet beschikbaar is, toont hetbeeldscherm Draadloos uit.• Indien Draadloos is ingeschakeld (Draadloze radio aan), en u hebt geen draadloze verbinding, dan geeft hetprinterbeeldscherm aan dat het systeem bezig is met Verbinding maken of Niet verbonden is.U kunt het printerbeeldscherm gebruiken om informatie op te halen over uw draadloos netwerk, een draadlozeverbinding maken en meer.Hoe kan ik?

InstructiesNetwerkconfiguratiepagina afdrukken.De netwerkconfiguratiepagina zal de netwerkstatus, de hostnaam, denetwerknaam en meer aangeven.1. Druk op de knop Draadloos om het MenuDraadloos weer te geven.2. Selecteer in het Menu Draadloos Rapportenafdrukken.3. Selecteer in het menu Rapporten afdrukkenConfiguratie.Hoofdstuk 26 Kennis maken met de HP All-in-One

Hoe kan ik. InstructiesDraadloze netwerktestrapport afdrukken. Het draadloze netwerktestrapport zal de diagnoseresultaten voor de statusvan het draadloos netwerk, de signaalsterkte, de gevonden netwerken enmeer aangeven. 1. Druk op de knop Draadloos om het MenuDraadloos weer te geven. 2. Selecteer in het Menu Draadloos Rapportenafdrukken. 3. Selecteer in het menu Rapporten afdrukkenDraadloze test. Bekijk de signaalsterkte van de draadloze verbinding. 1. Druk op de knop Draadloos om het MenuDraadloos weer te geven. 2. Selecteer in het Menu Draadloos VerbondenIP XXX. XXX. XX. XX. 3. Het printerbeeldscherm zal de draadlozesignaalsterkte aangeven. De standaardinstellingen voor het netwerk herstellen. De printer kan geen verbinding maken met het netwerk. Om de draadlozeprinterinstellingen opnieuw te configureren, zie Een nieuwe printeraansluiten. 1.

Druk op de knop Draadloos om het MenuDraadloos te tonen. 2. Selecteer in het Menu DraadloosInstellingen. 3. Selecteer in het InstelmenuStandaardwaarden. 4. Bevestig selectie om de standaardinstellingente herstellen. Schakel draadloos aan of uit. 1. Druk op de knop Draadloos om het MenuDraadloos te tonen. 2. Selecteer in het Menu Draadloos Draadlozeinst. 3. Selecteer in het Instelmenu Draadls aan/uit. 4. Selecteer in het menu Draadls aan/uit Aan ofUit. Een WiFi Protected Setup (WPS)-verbinding maken. Wi-Fi Protected Setup (WPS – vereist WPS-router)Statuslampjes• Statuslampje draadloos•Statuslampje ePrint•Lampje Aan-knopStatuslampje draadloosGedrag lampje OplossingUit Draadloos signaal uit. Druk de knop Draadloos inom naar het menu Draadloos te gaan op hetprinterbeeldscherm. Gebruik het menu Draadloosom draadloos af te drukken.

Knippert langzaam Draadloos is aan maar niet verbonden met eennetwerk. Indien er geen verbinding kan wordengemaakt, moet u ervoor zorgen dat de printer zichin het draadloze bereik bevindt. Knippert snel Er heeft zich een fout met de draadloze verbindingvoorgedaan.

Gedrag lampje OplossingAan Er is draadloze verbinding gemaakt. U kunt nuafdrukken. Statuslampje ePrintGedrag lampje OplossingUit ePrint inactief. Druk de knop ePrint in om naar hetmenu Draadloos te gaan op hetprinterbeeldscherm. Aan ePrint is actief en verbonden. Lampje Aan-knopGedrag lampje OplossingUit Het apparaat staat uit. Knippert Geeft aan dat het toestel in slaapstand staat. Hettoestel gaat automatisch in slaapstand na 5minuten inactiviteit. Knippert snel Er is een fout opgetreden. Raadpleeg de berichtenop het printerbeeldscherm. Aan De printer staat aan en is klaar om af te drukken. Autom. UitschAutom. uitsch. is standaard automatisch ingeschakeld wanneer u de printer inschakelt. Wanneer Autom. uitsch. isingeschakeld, zal de printer automatisch worden uitgeschakeld na 2 uren inactiviteit om energie te helpen sparen. Autom. uitsch.

wordt automatisch uitgeschakeld wanneer de printer een draadloze netwerkverbinding of Ethernet-netwerkverbinding (indien ondersteund) maakt. U kunt de instelling Autom. uitsch. wijzigen vanaf hetbedieningspaneel. Zodra u de instelling wijzigt, past de printer ze toe. Autom. uitsch. schakelt de printer vollediguit, zodat u de aan- en uitknop moet gebruiken om de printer terug in te schakelen. De instelling Autom. uitsch. wijzigen1. Druk op de knop in het startscherm van het Bedieningspaneel, waar u Kopiëren, Scannen en Snelformulierziet Instellingen. Opmerking Wanneer u het startscherm niet ziet, druk dan op Terug tot het verschijnt. 2. Selecteer in het menu Configuratie op het printerbeeldscherm Autom. uitsch. 3. Selecteer in het menu Autom. uitsch. Ingeschakeld of Uitgeschakeld en bevestig de instelling. Tip Als u afdrukt via een draadloos netwerk of een Ethernetverbinding, moet Autom.

3 AfdrukkenKies een afdruktaak om verder te gaan.Foto's afdrukkenDocumenten afdrukkenEnveloppen afdrukkenSnelle formulieren afdrukkenZie Tips voor geslaagd afdrukken voor meer informatie.Foto's afdrukkenEen foto afdrukken op fotopapier1. Zorg ervoor dat de uitvoerlade is geopend.2. Zorg ervoor dat er papier in de invoerlade is geplaatst.Zie Afdrukmateriaal laden voor meer informatie.3. Klik op Afdrukken in het menu Bestand van uw softwaretoepassing.4. Controleer of het product de geselecteerde printer is.5. Klik op de knop waarmee u het dialoogvenster Eigenschappen opent.Afhankelijk van uw softwaretoepassing heeft deze knop de naam Eigenschappen, Opties,Printerinstellingen, Printer of Voorkeuren.6.

Selecteer de gewenste opties.• Selecteer in het tabblad Lay-out de afdrukstand Staand of Liggend.• Selecteer in het tabblad Papier/Kwaliteit het juiste papiertype en de juiste afdrukkwaliteit in devervolgkeuzelijst Media. Kies vervolgens het juiste papierformaat in de vervolgkeuzelijst Papierformaat.Afdrukken 9

Opmerking Voor een maximale dpi-resolutie gaat u naar het tabblad Papier/kwaliteit en selecteert uFotopapier, Beste kwaliteit in de vervolgkeuzelijst Media. Ga dan naar het tabblad Geavanceerd enselecteer Ja in de vervolgkeuzelijst Afdrukken in maximale dpi. Indien u maximale dpi wilt afdrukken ingrijstinten, selecteert u Grijstinten hoge kwaliteit bij Afdrukken in grijstinten in de vervolgkeuzelijst. Selecteer vervolgens Max Dpi nadat u Fotopapier, beste kwaliteit hebt geselecteerd. 7. Klik op OK om terug naar het dialoogvenster Eigenschappen te gaan. 8. Klik op OK en klik vervolgens op Afdrukken of OK in het dialoogvenster Afdrukken. Opmerking Laat ongebruikte vellen fotopapier niet in de invoerlade liggen. Het fotopapier kan omkrullen watleidt tot een mindere kwaliteit van de afdrukken. Fotopapier moet vlak zijn om er goed op te kunnen afdrukken.

Documenten afdrukkenEen document afdrukken1. Controleer of de uitvoerlade open is. 2. Zorg ervoor dat er papier in de invoerlade is geplaatst. Zie Afdrukmateriaal laden voor meer informatie. 3. Klik vanuit uw softwaretoepassing op de knop Afdrukken. 4. Controleer of het product de geselecteerde printer is. 5. Klik op de knop waarmee u het dialoogvenster Eigenschappen opent. Afhankelijk van uw softwaretoepassing heeft deze knop de naam Eigenschappen, Opties,Printerinstellingen, Printer of Voorkeuren. 6. Selecteer de gewenste opties. • Selecteer in het tabblad Lay-out de afdrukstand Staand of Liggend. • Selecteer in het tabblad Papier/Kwaliteit het juiste papiertype en de juiste afdrukkwaliteit in devervolgkeuzelijst Media. Kies vervolgens het juiste papierformaat in de vervolgkeuzelijst Papierformaat. 7. Klik op OK om het dialoogvenster Eigenschappen te sluiten. 8.

Klik op Afdrukken of OK om het afdrukken te starten. Opmerking 1 U kunt uw document op beide zijden van het papier afdrukken, in plaats van op slechts één zijde. Klik op het tabblad Papier/kwaliteit of Lay-out op de knop Geavanceerd.

Selecteer vanuit de vervolgkeuzelijstAf te drukken pagina's Alleen oneven pagina's afdrukken. Klik op OK om af te drukken. Nadat de onevenpagina's van het document zijn afgedrukt, verwijdert u het document uit de uitvoerlade. Plaats het papier terugin de invoerlade met de lege zijde omhoog. Keer terug naar het vervolgkeuzemenu Af te drukken pagina's enselecteer dan Uitsluitend even pagina's afdrukken. Klik op OK om af te drukken. Opmerking 2 Indien uw afgedrukte documenten niet overeenstemmen met de papiermarges, moet u ervoorzorgen dat u de juiste taal en regio hebt geselecteerd. Op de printerdisplay kiest u Instellingen en vervolgensTaal / regio. Kies uw taal en vervolgens de regio uit de gegeven opties. De juiste instellingen voor Taal /regio garanderen dat de printer beschikt over de juiste standaardpapierformaten. Hoofdstuk 310 Afdrukken.

Snelle formulieren afdrukkenGebruik Snelformulier om kantoorformulieren, papiersoorten en games af te drukken.Snelformulier afdrukken1. Selecteer Snelformulier in het menu op het printerbeeldscherm.Tip Indien de optie Snelformulier niet verschijnt in het menu op het printerbeeldscherm, moet u Terugindrukken tot de Snelle formulieren optie verschijnt.2. Druk op de selectieknoppen om Kantoorformulieren, Papiersoort of Games te selecteren. Klik vervolgens opOK.3. Nadat u het type formulier dat u wilt af te drukken hebt geselecteerd, kiest u het aantal kopieën en drukt dan opOK.Enveloppen afdrukkenU kunt een of meer enveloppen in de invoerlade van de HP All-in-One plaatsen.

Gebruik geen glanzende ofgebosseleerde enveloppen of enveloppen met vensters of klemmetjes.Opmerking Raadpleeg de Help-functie van uw tekstverwerkingssoftware voor informatie over het opmakenvan tekst voor afdrukken op enveloppen. Voor nog betere resultaten kunt u ook een etiket gebruiken voor hetretouradres op enveloppen.Enveloppen afdrukken1. Zorg ervoor dat de uitvoerlade is geopend.2. Schuif de papiergeleider helemaal naar links.3. Plaats de enveloppen tegen de rechterkant van de lade. De afdrukzijde moet naar boven zijn gericht. De klepmoet zich aan de linkerkant bevinden.Zie Afdrukmateriaal laden voor meer informatie.4. Schuif de enveloppen zo ver mogelijk in de printer.5. Schuif de papiergeleider stevig tegen de rand van de enveloppen.6.

Klik op de knop waarmee u het dialoogvenster Eigenschappen opent.Afhankelijk van uw softwaretoepassing heeft deze knop de naam Eigenschappen, Opties,Printerinstellingen, Printer of Voorkeuren.7. Selecteer de gewenste opties.• Selecteer in het tabblad Papier/Kwaliteit het juiste papiertype en de juiste afdrukkwaliteit in devervolgkeuzelijst Media. Kies vervolgens het juiste papierformaat in de vervolgkeuzelijst Papierformaat.8. Klik op OK en klik vervolgens op Afdrukken of OK in het dialoogvenster Afdrukken.Enveloppen afdrukken 11

Tips voor geslaagd afdrukkenOm geslaagd af te drukken, moeten de HP-cartridges goed werken met voldoende inkt, moet het papier goed zijngeplaatst en het apparaat de juiste instellingen hebben. Inkttips• Gebruik originele HP-inktcartridges. • Plaats de zwarte en driekleurencartridges juist. Zie Vervang de cartridges voor meer informatie. • Controleer de geschatte inktniveau in de cartridges om er zeker van te zijn dat er voldoende inkt is. Zie Geschatte inktniveaus controleren voor meer informatie. • Zie De afdrukkwaliteit verbeteren voor meer informatie. • Als u inktvlekken ziet op de achterkant van de afgedrukte pagina's, gebruikt u het menu Extra op hetprinterbeeldscherm om te reinigen. ◦ Druk op de knop in het startscherm, waar u Kopiëren, Scannen en Snelformulier ziet Instellingen. Opmerking Wanneer u het startscherm niet ziet, druk dan op Terug tot het verschijnt.

◦ Schuif door het menu Extra tot u Inktvlek verw. ziet, selecteer dan OK. ◦ Volg de aanwijzingen op het scherm op. Tips voor het plaatsen van papier• Plaats een stapel papier (niet slechts een pagina). Al het papier in de stapel moet van hetzelfde formaat endezelfde soort zijn om een papierstoring te voorkomen. • Plaats het papier met de afdrukzijde naar boven. • Zorg dat het papier plat in de papierlade ligt en dat de randen niet omgevouwen of gescheurd zijn. • Verschuif de breedtegeleiders voor het papier in de papierlade totdat deze vlak tegen het papier aanliggen. Zorgdat de papierbreedtegeleider het papier in de papierlade niet buigt. • Zie Afdrukmateriaal laden voor meer informatie. Tips voor printerinstellingen• Selecteer in het tabblad Papier/kwaliteit van het printerstuurprogramma de juiste papiersoort en afdrukkwaliteitin de vervolgkeuzelijst Media.

• Selecteer het juiste papierformaat in de vervolgkeuzelijst Papierformaat in het tabblad Papier/kwaliteit. • Klik op het pictogram HP All-in-One op het bureaublad om Printersoftware te openen.

Klik in de Printersoftwareop Printeracties en klik vervolgens op Voorkeuren instellen om toegang te krijgen tot het stuurprogrammavan de printer. Opmerking U kunt ook toegang krijgen tot de Printersoftware door te klikken op Start > Programma's >HP > HP Deskjet 3050A J611 series > HP Deskjet 3050A J611 seriesHoofdstuk 312 Afdrukken.

Notities• Inktcartridges van HP zijn ontworpen voor en getest op HP-printers en HP-papier, zodat u altijd bent verzekerdvan fantastische resultaten. Opmerking HP kan de kwaliteit of betrouwbaarheid van materiaal dat niet van HP is, niet garanderen. Onderhoud of herstellingen aan het apparaat die nodig zijn door het gebruik van dergelijk materiaal, wordenniet gedekt door de garantie. Als u meent dat u originele HP-printcartridge hebt aangeschaft, gaat u naar:www. hp. com/go/anticounterfeit• Waarschuwingen en indicatorlampjes voor het inktniveau bieden uitsluitend schattingen om te kunnen plannen. Opmerking Wanneer u een waarschuwingsbericht voor een laag inktniveau krijgt, overweeg dan om eenvervangcartridge klaar te houden om eventuele afdrukvertragingen te vermijden. U hoeft de printcartridgesniet te vervangen voor de afdrukkwaliteit onaanvaardbaar wordt.

• Software-instellingen geselecteerd in de print driver zijn enkel van toepassing op afdrukken, niet op kopiëren ofscannen. • U kunt uw document op beide zijden van het papier afdrukken, in plaats van op slechts één zijde. Opmerking Klik op het tabblad Papier/kwaliteit of Indeling op de knop Geavanceerd. Selecteer in hetvervolgkeuzemenu Af te drukken pagina's Alleen oneven pagina's afdrukken. Klik op OK om af tedrukken. Nadat de oneven pagina's van het document zijn afgedrukt, verwijdert u het document uit deuitvoerlade. Plaats het papier terug in de invoerlade met de lege zijde omhoog. Keer terug naar devervolgkeuzelijst Af te drukken pagina's en selecteer dan Alleen even pagina's afdrukken. Klik op OKom af te drukken. • Alleen met zwarte inkt afdrukkenOpmerking Indien u een zwart-witdocument met uitsluitend zwarte inkt wilt afdrukken, klikt u op de knopGeavanceerd.

Afdrukken met maximum aantal dpiGebruik de modus maximum dpi ("dots per inch") om scherpe afbeeldingen van hoge kwaliteit op fotopapier af tedrukken. Zie de technische specificaties voor de afdrukresolutie van de modus maximum dpi. Afdrukken met Maximum dpi duurt langer dan wanneer u afdrukt met andere instellingen en bestanden nemen meerschijfruimte in beslag. U drukt als volgt af in de modus Maximum dpi1. Controleer of de invoerlade fotopapier bevat. 2. Klik op Afdrukken in het menu Bestand van uw softwaretoepassing. 3. Controleer of het product de geselecteerde printer is. 4. Klik op de knop waarmee u het dialoogvenster Eigenschappen opent. Afhankelijk van uw softwaretoepassing heeft deze knop de naam Eigenschappen, Opties,Printerinstellingen, Printer of Voorkeuren. 5. Klik op de tab Papier/Kwaliteit. 6. Klik op Fotopapier, beste kwaliteit in de vervolgkeuzelijst Media.

4 ePrint vanaf een willekeurige locatieMet de functie ePrint op uw apparaat kunt u van om het even waar op eenvoudige wijze afdrukken. Eeningeschakeld, wijst ePrint een e-mailadres toe aan uw apparaat. Om iets af te drukken stuurt u gewoon een e-mailmet uw document naar dat e-mailadres. U kunt afbeeldingen, Word-documenten, PowerPoint-documenten en pdf-documenten afdrukken. Het is heel eenvoudig. •ePrint vanaf een willekeurige locatieePrint vanaf een willekeurige locatieEen document afdrukken met ePrint van om het even welke locatie1. Zoek uw ePrint e-mailadres. a. Druk op de knop ePrint op het bedieningspaneel. U ziet het webservicesmenu Instellingen op hetprinterbeeldscherm. b. Selecteer E-mailadres weergeven op het printerbeeldscherm om het e-mailadres van de printer te bekijken. Opmerking Om ePrint te gebruiken moet u eerst Webservices inschakelen.

Indien Webservices niet werdingeschakeld, ziet u een melding die u naar de Printersoftware leidt. Open de Printersoftware, selecteerePrint en volg de instructies op het scherm om in te schakelen. Tip Om het e-mailadres of de registratie-URL af te drukken selecteert u Infoblad afdrukken in hetInstelmenu op het printerbeeldscherm. 2. Maak uw e-mail en verzend deze. a. Maak een nieuwe e-mail en voer het e-mailadres van het apparaat in in het veld Aan. b. Typ de berichttekst van de e-mail en voeg de documenten afbeeldingen toe die u wilt afdrukken. c. Verzend de e-mail. Het apparaat zal uw e-mail afdrukken. Opmerking Om e-mail te kunnen ontvangen moet uw apparaat zijn verbonden met internet. Uw e-mailwordt afgedrukt zodra deze wordt ontvangen. Net zoals met elke e-mail is er geen enkele garantie of enwanneer deze wordt ontvangen.

Opmerking 1 Het toestel moet draadloos zijn verbonden en bevindt zich in een actief netwerk metinternetverbinding. Opmerking 2 Documenten, die via ePrint worden afgedrukt, kunnen er anders uitzien dan het origineel. Destijl, de opmaak en het tekstverloop kunnen verschillen van het originele document. Voor documenten die opeen hogere kwaliteit moeten worden afgedrukt (zoals bijvoorbeeld wettelijke documenten), adviseren we u hetdocument af te drukken via de softwaretoepassing op uw computer, waar u beter onder controle hebt hoe uwafdruk eruit moet zien. Klik hier voor meer informatie online. ePrint vanaf een willekeurige locatie 15.

5 Elementaire informatie over papier• Aanbevolen papiersoorten om af te drukken•Afdrukmateriaal ladenAanbevolen papiersoorten om af te drukkenVoor een optimale afdrukkwaliteit adviseren wij u alleen HP-papier te gebruiken dat voor deze bepaalde afdruktaakis bedoeld. Het is mogelijk dat in uw land/regio bepaalde papiersoorten niet beschikbaar zijn. ColorLok• HP raadt eenvoudig papier met het ColorLok-logo aan voor het afdrukken en kopiëren van alledaagsedocumenten. Al het papier met het ColorLok-logo is onafhankelijk getest om aan de hoogste standaarden vanbetrouwbaarheid en afdrukkwaliteit te voldoen, en documenten te produceren met heldere kleuren, scherperzwart en die sneller drogen dan normaal eenvoudig papier. Zoek naar papier met het ColorLok-logo inverschillende gewichten en formaten van grote papierfabrikanten.

HP Geavanceerd fotopapier• Dit dikke fotopapier heeft een sneldrogende, veegvaste toplaag. Het papier is bestand tegen water, vegen,vingerafdrukken en vochtigheid. De foto's die u op deze papiersoort afdrukt, lijken op foto's die u in een winkelhebt laten afdrukken. Dit papier is verkrijgbaar in diverse formaten, waaronder A4, 8,5 x 11 inch, 10 x 15 cm(met of zonder tabs) en 13 x 18 cm, en twee afwerkingen - glanzend of zachte glans (satijnmat). Het is zuurvrijvoor duurzame documenten. HP Everyday Fotopapier• Druk kleurige, alledaagse snapshots goedkoop af, met papier dat is ontworpen voor gewone fotoafdrukken. Ditvoordelige fotopapier droogt snel en is direct te verwerken. Dit papier produceert scherpe foto's met elkeinkjetprinter. Dit papier is verkrijgbaar met semi-glanzende afwerking in diverse formaten, waaronder A4, 8,5 x11 inch en 10 x 15 cm (met of zonder tabs).

Voor foto's die lang goed blijven, is het zuurvrij. HP Brochurpapier of HP Superior Inkjet papier• Deze papieren hebben een glanzende of matte laag aan beide kanten voor dubbelzijdig gebruik.

HP Helderwit inkjetpapier• HP Helderwit Inkjetpapier levert contrastrijke kleuren en scherp afgedrukte tekst op. Dit papier is dik genoegvoor dubbelzijdig afdrukken in kleur, zodat het ideaal is voor nieuwsbrieven, rapporten en folders. Het heeftColorLok-techonologie voor minder vlekken, krachtigere zwart en scherpe kleuren. HP -drukpapier• HP -drukpapier is multifunctioneel papier van hoge kwaliteit. Hiermee vervaardigt u documenten die er veelprofessioneler uitzien dan documenten die op standaardpapier of kopieerpapier zijn afgedrukt. Het heeftColorLok-technologie voor minder vlekken, krachtigere zwart en scherpe kleuren. Het is zuurvrij voor duurzamedocumenten. HP Office Paper• HP Office Paper is multifunctioneel papier van hoge kwaliteit. Het is geschikt voor kopieën, schetsen, memo'sen andere alledaagse documenten.

Het heeft ColorLok-technologie voor minder vlekken, krachtigere zwart enscherpe kleuren. Het is zuurvrij voor duurzame documenten. HP Opstrijkpatronen• HP Opstrijkpatronen (voor gekleurd textiel of voor lichtgekleurd of wit textiel) is het ideale materiaal voor hetmaken van uw eigen T-shirts met uw digitale foto's. HP Premium Inkjet Transparanten Film• HP Premium Inkjet Transparanten Film maken uw kleurenpresentaties levendig en zelfs aangrijpender. Dezetransparanten zijn gemakkelijk in gebruik en drogen snel en zonder vlekken. HP Foto Value pack• HP Foto Value Packs verpakken originele HP cartridges en HP Geavanceerd fotopapier gemakkelijk samen omu tijd te besparen en het giswerk voor het afdrukken van betaalbare professionele foto's met uw HP All-in-Oneweg te nemen.

c. Schuif de papierbreedtegeleider naar links Schuif de papierbreedtegeleider naar links.d. Plaats papier. Plaats de stapel papier in de invoerlade met de korte rand naar voren en de afdrukzijde omhoog. Schuif de stapel papier omlaag tot de stapel niet verder kan. Schuif de papierbreedtegeleider naar rechts tot deze bij de hoek van het papier stopt.Papier van klein formaat ladena. De invoerlade omhoog tillen Til de invoerlade omhoog.Afdrukmateriaal laden 19

b. De uitvoerlade naar beneden klappen Klap de uitvoerlade omlaag en trek het verlengstuk naar buiten.c. Schuif de papierbreedtegeleider naar links. Schuif de papierbreedtegeleider naar links.d. Plaats papier. Plaats de stapel fotopapier in de papierlade met de korte rand naar beneden en de afdrukzijde naarboven. Schuif de stapel papier vooruit totdat de stapel niet verder kan.Opmerking Als het fotopapier dat u gebruikt is voorzien van geperforeerde lipjes, plaatst u hetfotopapier zo dat de lipjes naar boven liggen. Schuif de papierbreedtegeleider naar rechts tot deze bij de hoek van het papier stopt.Hoofdstuk 520 Elementaire informatie over papier

Enveloppen plaatsena. De invoerlade omhoog tillen Til de invoerlade omhoog.b. De uitvoerlade naar beneden klappen Klap de uitvoerlade omlaag en trek het verlengstuk naar buiten.c. Schuif de papierbreedtegeleider naar links. Schuif de papierbreedtegeleider naar links. Verwijder alle papier uit de hoofdinvoerlade.d. Plaats de enveloppen. Plaats een of meerdere enveloppen aan de uiterst rechterzijde van de invoerlade. De zijde waarop uwilt afdrukken moet naar boven wijzen. De klep moet zich aan de linkerkant bevinden en omlaag gerichtzijn. Schuif de stapel enveloppen naar omlaag tot de stapel niet verder kan. Schuif de papierbreedtegeleider naar binnen totdat deze tegen de stapel enveloppen komt.Afdrukmateriaal laden 21

6 Kopiëren en scannen• Kopiëren•Scannen naar een computer•Tips voor geslaagd kopiëren•Tips voor geslaagd afdrukkenKopiëren▲ Het Menu Kopiëren op het printerbeeldscherm laat u toe om eenvoudig het aantal kopieën en kleur of zwart-witte selecteren voor kopiëren op normaal papier. Voor geavanceerde instellingen, zoals het wijzigen van depapiersoort en het formaat, de helderheid van de kopie afstellen en het formaat aanpassen, selecteert uInstellingen in het menu Kopiëren.Gewoon kopiërena. Plaats papier. Plaats papier van volledig formaat in de papierlade.b. Plaats het origineel. Til de klep van het apparaat omhoog. Plaats het origineel met de bedrukte zijde naar beneden tegen de rechter voorhoek van de glasplaat.Kopiëren en scannen 23

 Sluit de klep. c. Selecteer Kopiëren in het menu op het printerbeeldscherm om naar het menu Kopiëren te gaan. Als u Kopiëren niet ziet op het printerbeeldscherm, druk dan op de knop Terug tot u Kopiëren ziet.  Druk in het menu Kopiëren op de knop naast Kopiëren.  Druk op de knop naast Aantal kopieën om het aantal kopieën te verhogen of te verlagen. Druk op deknop naast OK om te bevestigen.  Druk op de knop naast Zwart kopiëren of Kleur kopiëren om te kopiëren op A4 of 8. 5” x 11” gewoonpapier. Meer kopieerfuncties▲ Druk, in het menu Kopiëren, de selectieknop naast Instellingen in om naar het menuKopieerinstellingen te gaan.  Pap. frm. /-soort: U ziet menu's om het papierformaat en de papiersoort te selecteren. Een instelling voorgewoon papier zal afdrukken in normale afdrukkwaliteit voor gewoon papier.

Een instelling voorfotopapier zal afdrukken in de beste afdrukkwaliteit voor fotopapier.  Formaat aanpassen: Ware grootte maakt een kopie die hetzelfde formaat heeft als het origineel, maarde marges van de gekopieerde afbeelding kunnen worden bijgesneden. Formaat aanpassen maakteen kopie die is gecentreerd met een witte lijn rond de randen. De aangepaste afbeelding wordt vergrootof verkleind om te passen op het geselecteerde uitvoerpapier. Aangepast formaat laat u toe om hetformaat van de afbeelding te vergroten door waarden boven 100 % te selecteren of te verlagen doorwaarden lager dan 100 % te selecteren.  Lichter/donkerder:: Past de kopieerinstellingen aan om kopieën donker of lichter te maken. Opmerking Na 2 minuten inactiviteit zullen de kopieeropties automatisch terugkeren naar destandaardinstellingen voor normaal papier A4 of 8. 5” x 11” (afhankelijk van uw regio).

Scannen naar een computerU kunt een scan starten vanaf het bedieningspaneel van de printer of vanaf uw computer. Scan vanaf hetbedieningspaneel indien u snel een pagina naar een afbeeldingsbestand wilt scannen.

 Plaats het origineel met de bedrukte zijde naar beneden tegen de rechter voorhoek van de glasplaat. Sluit de klep.b. Start scannen.Scannen vanaf het bedieningspaneel van de printer1. Selecteer Scannen in het menu op het printerbeeldscherm. Als u Scannen niet ziet op het printerbeeldscherm,drukt u de knop Terug in tot u dit wel ziet.2. Selecteer de computer waar u vanaf het printerbeeldscherm naar wilt scannen.Als uw computer niet in de lijst op het printerbeeldscherm staat, moet u ervoor zorgen dat uw computer isaangesloten op de printer, hetzij draadloos, hetzij via een USB-kabel. Als u beschikt over een draadlozeverbinding, en u hebt bevestigd dat de verbinding werkt, moet u draadloos scannen in de software inschakelen.a.

Klik op het HP All-in-One-bureaubladpictogram om de Printersoftware te openen.Opmerking U kunt ook toegang krijgen tot de Printersoftware door te klikken op Start > Programma's> HP > HP Deskjet 3050A J611 series > HP Deskjet 3050A J611 seriesb. Klik op het pictogram Scanneracties.c. Klik op Scannen naar computer beheren.Scannen naar een computer 25

7 Met cartridges werken• Geschatte inktniveaus controleren•Inktproducten bestellen•Vervang de cartridges•Modus enkele cartridge gebruiken•Informatie over de cartridgegarantieGeschatte inktniveaus controlerenU kunt gemakkelijk de inktniveaus controleren als u wilt nagaan hoe lang de printcartridge nog kan meegaan. Deinktniveaus geven ongeveer aan hoeveel inkt de printcartridge nog bevatten. Inktniveaus controleren vanaf het bedieningspaneel1. Druk op de knop Instellingen in het startscherm van het Bedieningspaneel, waar u Kopiëren, Scannen enSnelformulier ziet. Opmerking Wanneer u het startscherm niet ziet, druk dan op Terug tot het verschijnt. 2. Selecteer InktstatusInktniveaus controleren vanuit de Printersoftware1. Klik op het pictogram HP All-in-One op het bureaublad om Printersoftware te openen.

Opmerking U kunt ook toegang krijgen tot de Printersoftware door te klikken op Start > Programma's >HP > HP Deskjet 3050A J611 series > HP Deskjet 3050A J611 series2. Klik in Printersoftware op Geschatte inktniveaus. Opmerking 1 Als u een opnieuw gevulde of herstelde printcartridge gebruikt, of een cartridge die in een anderapparaat werd gebruikt, is de inktniveau-indicator mogelijk onnauwkeurig of onbeschikbaar. Opmerking 2 Waarschuwingen en indicatorlampjes voor het inktniveau bieden uitsluitend schattingen om tekunnen plannen. Wanneer u een waarschuwingsbericht voor een laag inktniveau krijgt, overweeg dan om eenvervangende cartridge klaar te houden om eventuele afdrukvertragingen te vermijden. U hoeft de cartridges paste vervangen als de afdrukkwaliteit onaanvaardbaar wordt.

Opmerking 3 Inkt uit de cartridge wordt tijdens het afdrukproces op een aantal verschillende manierengebruikt, waaronder tijdens het initialisatieproces, dat het apparaat en de cartridges voorbereidt op afdrukken,en tijdens onderhoud voor de printkop, dat ervoor zorgt dat de printbuisjes schoon blijven en de inkt vlot wordtaangebracht.

Daarnaast blijft er wat inkt in de cartridge achter nadat deze is gebruikt. Zie www. hp. com/go/inkusage voor meer informatie. Inktproducten bestellenZoek het goede cartridgenummer voordat u cartridges besteld. Het cartridgenummer op de printer zoeken▲ Het cartridgenummer staat in de cartridgeklep. Met cartridges werken 29.

Het cartridgenummer in de Printersoftware zoeken1. Klik op het pictogram HP All-in-One op het bureaublad om Printersoftware te openen.Opmerking U kunt ook toegang krijgen tot de Printersoftware door te klikken op Start > Programma's >HP > HP Deskjet 3050A J611 series > HP Deskjet 3050A J611 series2. Klik in de Printersoftware op Online toebehoren kopen. Het juiste cartridgenummer wordt automatischweergegeven wanneer u deze link gebruikt.Om echte HP-producten te bestellen voor de HP All-in-One gaat u naar www.hp.com/buy/supplies. Selecteer uwland/regio wanneer dit wordt gevraagd, volg de aanwijzingen om uw product te selecteren en klik vervolgens opeen van de koppelingen voor bestellingen op de pagina.Opmerking Online cartridges bestellen is niet in alle landen/regio's mogelijk.

Als het niet mogelijk is in uw land/regio, kunt u nog steeds informatie over de toebehoren bekijken en een lijst afdrukken als referentie bij hetwinkelen bij een plaatselijke HP-verkoper.Verwante onderwerpen•De juiste cartridges kiezenDe juiste cartridges kiezenHP raadt aan originele printcartridges van HP te gebruiken. Originele HP-printcartridges zijn ontworpen en getestmet HP-printers, zodat u telkens weer schitterende resultaten kunt bereiken.Verwante onderwerpen•Inktproducten bestellenVervang de cartridgesDe cartridges vervangen1. Stroomvoorziening controleren.2. Plaats papier.3. Verwijder de cartridge.a. Open de klep voor de cartridge.Hoofdstuk 730 Met cartridges werken

Wacht tot de printwagen naar het midden van het apparaat beweegt.b. Druk omlaag om de cartridge los te maken en verwijder deze vervolgens uit de sleuf.4. Plaats een nieuwe cartridge.a. Haal de cartridge uit de verpakking.b. Verwijder de plastic tape met het roze lipje.c. Schuif de cartridge in de sleuf tot hij op zijn plek klikt.Vervang de cartridges 31

d. Sluit de cartridgeklep.5. Lijn de cartridges uit.Verwante onderwerpen•De juiste cartridges kiezen•Inktproducten bestellenModus enkele cartridge gebruikenGebruik de modus enkele cartridge om de HP All-in-One met slechts één printcartridge te laten afdrukken. De modusenkele cartridge wordt geactiveerd wanneer een printcartridge uit de wagen met de printcartridges wordt verwijderd.In de modus enkele cartridge kan de printer alleen taken vanaf de computer afdrukken.Opmerking Wanneer de HP All-in-One in de modus enkele cartridge werkt, wordt een bericht op het schermweergegeven. Als het bericht verschijnt dat er twee printcartridges in het apparaat zijn geïnstalleerd, controleertu of de beschermende kunststof tape van beide printcartridges is verwijderd.

Wanneer de contactpunten vaneen printcartridge worden bedekt door de plastic tape, kan het apparaat de printcartridge niet detecteren.Modus met een enkele cartridge afsluitenInstalleer twee printcartridges in de HP All-in-One om de modus enkele cartridge af te sluiten.Verwante onderwerpen•Vervang de cartridgesInformatie over de cartridgegarantieDe garantie op HP-cartridges is van toepassing wanneer het product wordt gebruikt in combinatie met de daarvoorbedoelde printer van HP. Deze garantie is niet van toepassing op inktproducten van HP die zijn bijgevuld,gerecycled, gerepareerd of op onjuiste wijze zijn gebruikt of zijn beschadigd.Gedurende de garantieperiode is het product gedekt zolang de HP-inkt niet is opgebruikt en de uiterstegarantiedatum nog niet werd bereikt.

8 Aansluitmogelijkheden• Wi-Fi Protected Setup (WPS – vereist WPS-router)•Gewone draadloze verbinding (vereist router)•USB-verbinding (geen netwerkverbinding)•De verbinding van een USB-verbinding in een draadloze verbinding wijzigen•Een nieuwe printer aansluiten•De instellingen voor het draadloos netwerk wijzigen•Tips voor het installeren en gebruiken van een netwerkprinter•Geavanceerde hulpmiddelen voor printerbeheer (voor netwerkprinters)Wi-Fi Protected Setup (WPS – vereist WPS-router)Deze instructies zijn bedoeld voor klanten die de printersoftware reeds hebben geïnstalleerd en geconfigureerd. Raadpleeg bij de eerste installatie de installatie-instructies die bij de printer zijn geleverd. Om de HP All-in-One op een draadloos netwerk aan te sluiten met een Wi-Fi Protected Setup (WPS), hebt u hetvolgende nodig: Een draadloos 802.

11b/g/n-netwerk met een draadloos toegangspunt of een WPS-draadloze router. Opmerking 802. 11n ondersteunt enkel 2. 4Ghz Een pc of laptop met ondersteuning voor draadloze netwerken of een netwerkinterfacekaart (NIC). De computermoet zijn aangesloten op het draadloze netwerk waarop u de HP All-in-One wilt installeren. Opmerking Indien uw beschikt over een router met Wi-Fi Protected Setup (WPS) met een WPS-drukknop,moet u Methode met drukknop volgen. Indien u niet zeker weet of uw router een drukknop heeft, volgt u deMethode met het Menu Draadloze inst. Gebruik de methode PBC (drukknop)1. Druk op de Wi-Fi Protected Setup (WPS)-knop voor uw router. 2. Druk op Draadloos en houd deze ingedrukt op de printer tot het lampje Draadloos gaat knipperen. Indrukkenen 3 seconden ingedrukt houden om de WPS-drukknopmodus te starten. Opmerking Het product start een timer voor ca.

2 minuten terwijl de draadloze verbinding wordt gemaakt. Methode met menu Draadloze inst1. Druk op de knop Draadloos op het printerbeeldscherm om het menu Draadloos te openen.

Wanneer de printerafdrukt, in een foutstatus of een andere kritieke taak uitvoert, moet u wachten tot de taak werd afgewerkt of defout werd opgelost voor u op de knop Draadloos drukt. 2. Selecteer Draadloze instellingen op het printerbeeldscherm. 3. Selecteer Wi-Fi Protected Setup op het printerbeeldscherm. 4. Indien uw beschikt over een router met Wi-Fi Protected Setup (WPS) met een WPS-drukknop, moet uDrukknop selecteren en de instructies op het scherm volgen. Indien uw router niet beschikt over een drukknop,of wanneer u niet zeker weet of uw router een drukknop heeft, selecteert u PIN, en volgt u de instructies op hetscherm. Opmerking Het product begint een timer voor ca. 2 minuten terwijl de overeenkomstige knop op hetnetwerktoestel moet worden ingedrukt of de router-PIN moet worden ingegeven op de routerconfiguratiepagina. Aansluitmogelijkheden 33.

Opmerking U hebt mogelijk een wachtwoord nodig om sommige instellingen te bekijken of te wijzigen. U kunt de geïntegreerde webserver openen en gebruiken zonder dat u verbinding hebt met het internet. Sommige functies zullen dan echter niet beschikbaar zijn. • De geïntegreerde webserver openen•Over cookiesDe geïntegreerde webserver openenOpmerking De printer moet op een netwerk zijn aangesloten en een IP-adres hebben. Het IP-adres van deprinter vindt u door op de knop Draadloos te drukken of door een netwerkconfiguratiepagina af te drukken. Typ in een ondersteunde webbrowser op uw computer het IP-adres of de hostnaam die aan de printer istoegewezen. Als het IP-adres bijvoorbeeld 192. 168. 12 is, typt u het volgende adres in de webbrowser, zoals Internet Explorer:http://192. 168. 12.

Over cookiesDe geïntegreerde webserver (EWS) plaatst zeer kleine tekstbestanden (cookies) op uw harde schijf wanneer u aanhet browsen bent. Door deze bestanden kan de EWS uw computer herkennen bij uw volgende bezoek. Als ubijvoorbeeld de EWS-taal hebt geconfigureerd, helpt een cookie u onthouden welke taal u hebt gekozen zodat devolgende keer dat u de EWS opent, de pagina's in die taal worden weergegeven. Hoewel sommige cookies aanhet einde van elke sessie worden gewist (zoals de cookie die de geselecteerde taal opslaat), worden andere (zoalsde cookie die klantspecifieke voorkeuren opslaat) op de computer opgeslagen tot u ze handmatig verwijdert. U kunt uw browser configureren zodat alle cookies worden aanvaard, of u kunt hem configureren zodat u wordtgewaarschuwd telkens wanneer een cookie wordt aangeboden waardoor u cookie per cookie kunt beslissen of uze al dan niet aanvaardt.

Opmerking Naargelang uw printer, schakelt u een of meerdere van de volgende functies uit als u ervoor kiestcookies uit te schakelen:• Beginnen waar u de toepassing hebt verlaten (vooral handig wanneer u Installatiewizards gebruikt)• De taalinstelling van de EWS-browser onthouden• Naar wens aanpassen van de EWS-startpaginaZie de documentatie die beschikbaar is met uw webbrowser voor informatie over hoe u uw privacy- en cookie-instellingen kunt wijzigen en hoe u cookies kunt bekijken of verwijderen. Hoofdstuk 836 Aansluitmogelijkheden.

9 Een probleem oplossenDit gedeelte bevat de volgende onderwerpen:•De afdrukkwaliteit verbeteren•Een papierstoring oplossen•Er kan niet worden afgedrukt•Netwerken•HP-ondersteuningDe afdrukkwaliteit verbeteren1. Controleer of u originele HP-inktcartridges gebruikt. 2. Controleer de afdrukeigenschappen om ervoor te zorgen dat u de juiste papiersoort en afdrukkwaliteit hebtgeselecteerd in de vervolgkeuzelijst Afdrukmateriaal. Klik in de Printersoftware op Printeracties en klikvervolgens op Onderhoudstaken om de afdrukeigenschappen te openen. 3. Controleer de geschatte inktniveaus om te bepalen of de inkt van de cartridges bijna op is. Zie Geschatteinktniveaus controleren voor meer informatie. Overweeg de printcartridges te vervangen indien de inkt bijna opis. 4.

De tekst gaat verder in het volledige PDF-bestand

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met HP Deskjet 3050A stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden