House Of Marley Bag of Riddim EM-JA000 Handleiding

House Of Marley Speaker Bag of Riddim EM-JA000

Bekijk gratis de handleiding van House Of Marley Bag of Riddim EM-JA000 (48 pagina’s), behorend tot de categorie Speaker. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 21 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over House Of Marley Bag of Riddim EM-JA000 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/48
Bag of Riddim

Beoordeel deze handleiding

4.4/5 (3 Beoordelingen)

Product specificaties

Merk: House Of Marley
Categorie: Speaker
Model: Bag of Riddim EM-JA000

Handleiding House Of Marley Bag of Riddim EM-JA000 – volledige tekst

23Bag of RiddimDraagbaar stereosysteemHallo en welkom in The House of MarleyWe zijn vereerd dat u de Bag of Riddim hebt gekozen en hopen dat deze uw muziekervaring zal verrijken. Bag of Riddim is een draagbaar, tweeweg stereosysteem dat werkt met een iPod en iPhone aangesloten via de dock-aansluing aan de voorkant, terwijl honderden andere apparaten via de aux-ingang kunnen worden aangesloten. Het systeem gebruikt twee high-denion, long-throw 4,5 inch (114 mm) woofers in een gepoorte behuizing, twee 1 inch (25 mm) tweeters en een krachge versterker. Het systeem komt bovendien met een handige draagtas. Dankzij de extra toebehoren voor de tas kunt u het uiterlijk van de Bag of Riddim aanpassen. Bekijk alle toebehoren op www. thehouseofmarley. com.

Alles wat u nodig hebt om te jammenDe Bag of Riddim komt met de volgende items:AUXGeluidssysteem Draagtas voor het geluidssysteemAC voedingseenheid (100-240 VAC) 3,5 mm mini-stereokabelStroomsnoer voor wandcontactVoedingsmogelijkheden voor de Bag of RiddimDe Bag of Riddim kan op een wandcontact of een oponele 12 VDC aansluing in de auto (niet meegeleverd) worden aangesloten, of op zes (6) D-cell baerijen werken (niet meegeleverd). Op het wandcontact aansluiten1. Sluit het stroomsnoer van de AC voedingseenheid op de Bag of Riddim aan. 2. Steek de connector van het stroomsnoer in de voedingseenheid. 3. Steek de stekker in een geschikt stopcontact. Baerijen gebruiken Let op. Gebruik alleen alkaline baerijen van hoge kwaliteit. 1. Draai de twee schroeven in de klep van de baerijhouder aan de onderkant van de Bag of Riddim met een munt of platkopschroevendraaier los en verwijder de klep.

comEen aansluing in de auto gebruiken (niet meegeleverd) Let op. Neem contact op met The House of Marley om te zien hoe u een voedingsadapter voor de auto kunt bestellen. U vindt de contactgegevens in het onderdeel Garane van dit instruceboekje. 1. Sluit het stroomsnoer op de Bag of Riddim aan. 2. Steek de autostekker in een autocontact. (1) (2) (3)(1) (2)NL(1) (2) (3).

24Uw muziekapparaten aansluitenUw iPod of iPhone aansluitenDock uw iPod of iPhone zoals aangegeven in de Bag of Riddim. Wanneer het apparaat is gedockt, wordt de baerij opgeladen totdat hij vol is. Andere apparaten aansluitenVia de aux-ingang aan de onderkant van de dock-aansluing van de Bag of Riddim kunt u ook andere geluidsapparaten op het systeem aansluiten. U sluit het apparaat gewoon met behulp van de 3,5 mm mini-stereokabel (meegeleverd) op de aux-ingang van de Bag of Riddim aan. Meerdere apparaten aansluitenWanneer een iPod of iPhone is gedockt en u een ander apparaat op de aux-ingang aansluit, speelt alleen de gedockte iPod of iPhone via de Bag of Riddim. Als u naar de op de aux-ingang aangesloten bron wilt luisteren, moet u het gedockte apparaat loskoppelen.

Eenvoudig te gebruikenWanneer het systeem op de voeding is aangesloten en er een apparaat op is aangesloten, kunt u meteen van de Bag of Riddim gaan genieten. 1. Raak het voedingssymbool aan de bovenkant van de dock-aansluing aan om de Bag of Riddim in te schakelen. Raak het voedingssymbool nogmaals en wat langer aan om de Bag of Riddim uit te schakelen. De rode LED op het voedingssymbool gee aan dat de Bag of Riddim is ingeschakeld. 2. U verhoogt of verlaagt het volume van de Bag of Riddim door de toetsen – en + aan te raken totdat het gewenste volume is bereikt. U kunt het systeemvolume ook afstellen met de bedieningselementen op de gedockte muziekbron. Waarschuwing: De dockverbinding is alleen voor iPod- en iPhone-apparaten ontwikkeld. Pogingen om andere apparatuur te verbinden, kan resulteren in schade aan het apparaat en de stekker. Belangrijke veiligheidsinformatie1.

Deze instructies volgen en bewaren. 2. Rekening houden met alle waarschuwingen. 3. Dit apparaat niet in de buurt van water gebruiken. 4. Alleen met een droge doek reinigen. 5. De ventilatieopeningen nooit blokkeren. Installeren volgens de instructies van de fabrikant. 6.

Niet installeren in de buurt van warmtebronnen zoals radiatoren, ventilatieroosters, fornuizen of andere apparaten (met inbegrip van versterkers) die warmte produceren. 7. Zorg dat er niet op het netsnoer gelopen kan worden en dat het niet bekneld kan raken, vooral niet bij de stekkers, stopcontacten en het punt waar het snoer uit het apparaat steekt. 8. Alleen door de fabrikant gespecificeerde hulpstukken/accessoires gebruiken. 9. De stekker van het apparaat uit het stopcontact halen tijdens onweer of wanneer het langere tijd niet gebruikt zal worden. 10. Alle onderhoudswerkzaamheden en reparaties dienen door gekwalificeerde monteurs te worden uitgevoerd.

Onderhoud is nodig wanneer het apparaat op enige wijze is beschadigd, bijvoorbeeld als het snoer of de stekker van de voedingseenheid is beschadigd, als er vloeistof op het apparaat is gemorst of er iets in het apparaat is gevallen, als het aan regen of vocht is blootgesteld, niet normaal werkt of is gevallen. 11. Om het risico van brand of elektrische schok te verlagen, mag het apparaat nooit aan regen of vocht worden blootgesteld. Uitleg over AEEADeze markering gee aan dat dit product binnen de EU niet met ander huisvuil mag worden weggeworpen. Om eventuele schade aan het milieu of de menselijke gezondheid door het ongecontroleerd wegwerpen van afval te voorkomen, dient dit apparaat op verantwoorde wijze gerecycled te worden om duurzaam hergebruik van materiaalbronnen te bevorderen.

Wilt u het gebruikte apparaat retourneren, gebruik dan de retour- en ophaalsystemen of neem contact op met de winkelier waar het product gekocht is. Deze zal het product voor milieuveilige recycling accepteren. RICHTLIJN INZAKE BATTERIJENDit symbool betekent dat baerijen niet met het huisvuil weggeworpen mogen worden, omdat ze stoen bevaen die schadelijk kunnen zijn voor het milieu en de gezondheid. Lever baerijen op een aangewezen inzamelpunt in. Pas op.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met House Of Marley Bag of Riddim EM-JA000 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden