Flama 1528FL Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Flama 1528FL (28 pagina’s), behorend tot de categorie Oven. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 77 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Flama 1528FL of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/28

Manual de instruções
Manual de instrucciones
Instruction manual
Manuel d’instructions
1528FL
MINI-FORNO 1
MINI HORNO 7
MINI OVEN 13
MINI FOUR 18
PT
ES
EN
FR
Product specificaties
| Merk: | Flama |
| Categorie: | Oven |
| Model: | 1528FL |
| Apparaatplaatsing: | Aanrecht |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Deurscharnieren: | Neer |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 385 mm |
| Diepte: | 313 mm |
| Hoogte: | 486 mm |
| Grill: | Ja |
| Wi-Fi-besturing: | Nee |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Convectie koken: | Ja |
| Stoom koken: | Nee |
| Totale binnen capaciteit (ovens): | 28 l |
| Aantal ovens: | 1 |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | - mm |
| Installatie compartiment diepte: | - mm |
| Installatie compartiment hoogte: | - mm |
| LED-indicatoren: | Ingeschakeld |
| Materiaal deur: | Glas |
| Hoeveelheid glazendeur panelen: | 2 |
| Energieverbruik (conventioneel): | - kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie): | - kWu |
| Soort oven: | Elektrische oven |
| Totaal vermogen van de oven: | 1500 W |
| Netto capaciteit oven: | 28 l |
| Magnetronbereiding: | Nee |
| Bakplaat afmetingen: | Ja |
| Kleur handvat: | Zwart |
| Aantal schappen: | 1 schappen |
| Aantal bakplaten: | 1 |
| Pizzafunctie: | Nee |
| Aantal kookprogramma's: | 6 |
| Aantal rasters: | 1 |
| Aantal schap-posities: | 3 |
| Type grill: | Variabele snelheid van grill |
| Timer duur: | 60 min |
| Klaar alarm: | Ja |
| Ovenkookmethode: | Ventilator aangedreven |
| Knopenkleur: | Roestvrijstaal |
| Maximum temperatuur (convectie): | 230 °C |
| Deuropening oven: | Deur naar beneden klappen |
| Tapblad: | Ja |
| Bakplaatgreep: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Flama 1528FL stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Oven Flama
26 Mei 2026
18 Maart 2025
18 Maart 2025
18 Maart 2025
6 December 2024
12 Juni 2023
Handleiding Oven
Nieuwste handleidingen voor Oven
25 Mei 2026
24 Mei 2026
23 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026