Flama 1416FL Handleiding
Flama Mengpaneel 1416FL
Bekijk gratis de handleiding van Flama 1416FL (28 pagina’s), behorend tot de categorie Mengpaneel. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 39 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Flama 1416FL of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/28

1416FL
BATEDEIRA COM TAÇA ROTATIVA 1
BATIDORA AMASADORA CON BOL GIRATORIO 6
HAND MIXER WITH BOWL 11
MIXEUR AVEC BOL ROTATIF 16
PT
ES
EN
FR
Manual de instruções
Manual de instrucciones
Instruction manual
Manuel d’instructions
Product specificaties
| Merk: | Flama |
| Categorie: | Mengpaneel |
| Model: | 1416FL |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 210 mm |
| Diepte: | 410 mm |
| Hoogte: | 380 mm |
| Snoerlengte: | 1.25 m |
| Soort: | Staande mixer |
| Materiaal behuizing: | Metal, Plastic |
| Aantal snelheden: | 5 |
| Vermogen: | 550 W |
| Inhoud bak/kan: | 3.3 l |
| Variable snelheid: | Ja |
| Vaatwasserbestendige onderdelen: | Ja |
| Bowl materiaal: | Kunststof |
| Turboknop: | Ja |
| Materiaal mes: | Metaal |
| Planeetomwenteling: | Ja |
| Kloppers: | Ja |
| Mixer functies: | Beat, Knead, Mixing |
| Meegeleverde kom: | Ja |
| Deeghaken: | Ja |
| Spatel: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Flama 1416FL stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Mengpaneel Flama
17 Maart 2026
25 Mei 2023
Handleiding Mengpaneel
Nieuwste handleidingen voor Mengpaneel
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
14 Mei 2026
7 Mei 2026
5 Mei 2026
3 Mei 2026
29 April 2026
27 April 2026
19 April 2026