Flama 1317FL Handleiding
Flama Ontvochtiger 1317FL
Bekijk gratis de handleiding van Flama 1317FL (48 pagina’s), behorend tot de categorie Ontvochtiger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 18 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Flama 1317FL of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/48

Manual de instruções
Manual de instrucciones
Instruction manual
Manuel d’instructions
1317FL
DESUMIDIFICADOR DIGITAL 10 LT 1
DESHUMIDIFICADOR DIGITAL 10 LT 11
10LT DIGITAL DEHUMIDIFIER 21
DÉSHUMIDIFICATEUR DIGITAL 10LT 31
PT
ES
EN
FR
Product specificaties
| Merk: | Flama |
| Categorie: | Ontvochtiger |
| Model: | 1317FL |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 220 mm |
| Diepte: | 445 mm |
| Hoogte: | 250 mm |
| Geluidsniveau: | 38 dB |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Wasbaar filter: | Ja |
| Vermogen: | 195 W |
| Capaciteit watertank: | 2 l |
| Geschikt voor ruimtes tot: | 31 m² |
| Geïntegreerde timer: | Ja |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Plaatsing: | Vloer |
| Indicatielampje: | Ja |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| zuigkrachtregeling: | Elektronisch |
| Luchtstroom: | 130 m³/uur |
| Luchtfilter: | Ja |
| Filtratie: | Ja |
| Afneembare watertank: | Ja |
| Handvat(en): | Ja |
| Veiligheidsschakelaar: | Ja |
| Stroomverbruik (typisch): | 195 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 5 - 32 °C |
| Indicator watertank vol: | Ja |
| Zwenkwieltjes: | Ja |
| Geschikt voor ruimtevolume tot: | - m³ |
| Timerduur (maximum): | 24 uur |
| Bevriezings beveiliging: | Ja |
| Ontvochtigingscapaciteit (max): | 10 l/24u |
| Ontvochtigingscapaciteit (min): | 10 l/24u |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Flama 1317FL stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Ontvochtiger Flama
18 Juni 2023
9 Juni 2023
7 Juni 2023
Handleiding Ontvochtiger
Nieuwste handleidingen voor Ontvochtiger
10 Mei 2026
9 Mei 2026
9 Mei 2026
8 Mei 2026
7 Mei 2026
7 Mei 2026
7 Mei 2026
6 Mei 2026
6 Mei 2026
6 Mei 2026