Fieldmann FDW 201402-E Handleiding
Fieldmann Hogedrukreiniger FDW 201402-E
Bekijk gratis de handleiding van Fieldmann FDW 201402-E (23 pagina’s), behorend tot de categorie Hogedrukreiniger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 36 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Fieldmann FDW 201402-E of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/23

FDW 20-E
Product specificaties
| Merk: | Fieldmann |
| Categorie: | Hogedrukreiniger |
| Model: | FDW 201402-E |
| Kleur van het product: | Groen |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Snoerlengte: | 5 m |
| Motor vermogen: | 1400 W |
| Stroombron: | Electrisch |
| Vormfactor: | Staand |
| Lengte van slang: | 3 m |
| Werkdruk (max): | 105 bar |
| Maximale flow rate: | 396 L/u |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | - W |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Fieldmann FDW 201402-E stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Hogedrukreiniger Fieldmann
26 Mei 2026
20 Juli 2023
13 Juli 2023
13 Juli 2023
13 Juli 2023
Handleiding Hogedrukreiniger
Nieuwste handleidingen voor Hogedrukreiniger
27 Mei 2026
11 Mei 2026
6 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
3 Mei 2026
20 April 2026
13 April 2026
4 April 2026
3 April 2026