Fieldmann FDUZ 79100 Handleiding
Fieldmann Niet gecategoriseerd FDUZ 79100
Bekijk gratis de handleiding van Fieldmann FDUZ 79100 (52 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 2 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Fieldmann FDUZ 79100 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/52

FDUZ 79100
Product specificaties
| Merk: | Fieldmann |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | FDUZ 79100 |
| Kleur van het product: | Black, Green |
| Accu/Batterij voltage: | 20 V |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen: | 1 |
| Correct gebruik: | Drill, Power multi-tool, Power screwdriver, Rotary hammer, Sander |
| Ingangsspanning: | 230 V |
| Soort voeding: | AC |
| Merkcompatibiliteit: | Fieldmann |
| Batterij capaciteit: | 4000 Ah |
| Accu/Batterij oplaadtijd: | 60 uur |
| Oplaadspanning: | 21 V |
| Stroomspanning bescherming: | Oververhitting |
| Frequentie: | 50 Hz |
| Aantal laders: | 1 |
| Compatibele batterij technologiën: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Oplaadindicator: | Ja |
| Maximale oplaadtijd: | 120 uur |
| Indicator LED-batterij: | Ja |
| Type product: | Batterijlader |
| Batterijtechnologie: | Niet van toepassing |
| Accucapaciteit (min): | 2000 Ah |
| Accucapaciteit (max): | 4000 Ah |
| Laadstroom: | 2.4 A |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Fieldmann FDUZ 79100 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Fieldmann
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
11 April 2025
11 Maart 2025
11 Maart 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026