Eurom VK2001 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Eurom VK2001 (72 pagina’s), behorend tot de categorie Heater. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 12 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Eurom VK2001 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/72

Gebruiksaanwijzing (pag. 3)
Gebrauchsanleitung (Seite 12)
Instruction manual (page 21)
Manuel d’utilisation(page 29)
Instruktionsbok (sida 38)
Návod k obsluze (stránky 46)
Návod na použitie(strana 54)
Broşură cu instrucţiunipagină( 62)
VK2001
Art.nr. 35.023.4
VentilatorkachelFan heaterVärmefläkt / Heizlüfter / / Radiateur soufflant / /
Ventilátorové topení / Teplovzdušný ohrievač/ Aerotermă
This product is only suitable for well insulated spaces or occasional use.
2504--2019
Product specificaties
| Merk: | Eurom |
| Categorie: | Heater |
| Model: | VK2001 |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Wit |
| Warmtebron: | Electrisch |
| Gewicht: | 1130 g |
| Breedte: | 250 mm |
| Diepte: | 120 mm |
| Hoogte: | 240 mm |
| Soort: | Radiator/ventilator |
| Materiaal behuizing: | Metal, Plastic |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Verwarmingsvermogen: | 2000 W |
| Plaatsingsopties: | Vloer |
| Verwarming power (min): | 1000 W |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Eurom VK2001 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Heater Eurom
12 Maart 2026
23 December 2025
9 December 2025
4 Oktober 2025
14 April 2025
2 April 2025
22 Februari 2025
3 Juli 2024
27 Juni 2024
10 Juni 2024
Handleiding Heater
Nieuwste handleidingen voor Heater
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
22 Mei 2026
20 Mei 2026