Eurom Q-time 2000 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Eurom Q-time 2000 (193 pagina’s), behorend tot de categorie Heater. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 25 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Eurom Q-time 2000 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/193

Gebruiksaanwijzing (NE) (pag. 2)
Gebrauchsanleitung (DE) (Seite 14)
Instruction manual (EN) (page 25)
Manuel d’utilisation (FR) (page ) 38
Instruktionsbok (SV) (sida ) 51
Brugsanvisning (DA) (side ) 62
Návod k obsluze (CZ) (stránky ) 73
Návod na použitie (SK) (strana ) 84
Broşură cu instrucţiuni(pagină (RO) 95)
Q-time 00 / 202000S
Art.nr. / Art.nr. 33 334227 4203
334210 (Swiss plug)
Product specificaties
| Merk: | Eurom |
| Categorie: | Heater |
| Model: | Q-time 2000 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 2100 g |
| Breedte: | 500 mm |
| Diepte: | 210 mm |
| Hoogte: | 300 mm |
| Soort: | Kwarts-elektrisch verwarmingstoestel |
| Materiaal behuizing: | Metaal |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP24 |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Geschikt voor ruimtes tot: | 14 m² |
| Geschikt voor: | Binnen |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Verwarmingsvermogen: | 2000 W |
| Plaatsingsopties: | Muur |
| Verwarmingselement type: | Quartz glas |
| Verwarming power (min): | 1000 W |
| kantel aanpassingen: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Eurom Q-time 2000 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Heater Eurom
12 Maart 2026
23 December 2025
9 December 2025
4 Oktober 2025
14 April 2025
2 April 2025
22 Februari 2025
3 Juli 2024
27 Juni 2024
10 Juni 2024
Handleiding Heater
Nieuwste handleidingen voor Heater
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
22 Mei 2026
20 Mei 2026