Eurom Golden 1301 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Eurom Golden 1301 (16 pagina’s), behorend tot de categorie Heater. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 15 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Eurom Golden 1301 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/16

Instructieboekje
Manual
GOLDEN
1301Economic
1501Economic
1801Economic
Infraroodstraler
Infra red heater
Product specificaties
| Merk: | Eurom |
| Categorie: | Heater |
| Model: | Golden 1301 |
| Kleur van het product: | Aluminium |
| Warmtebron: | Electrisch |
| Gewicht: | 1600 g |
| Breedte: | 310 mm |
| Diepte: | 95 mm |
| Hoogte: | 275 mm |
| Soort: | Infrarood elektrisch verwarmingstoestel |
| Materiaal behuizing: | Aluminium |
| Afmetingen (B x D x H): | 310 x 95 x 275 mm |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Verwarmingsvermogen: | 1300 W |
| Plaatsingsopties: | Muur |
| Verwarming power (min): | - W |
| Aantal buizen: | 1 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Eurom Golden 1301 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Heater Eurom
12 Maart 2026
23 December 2025
9 December 2025
4 Oktober 2025
14 April 2025
2 April 2025
22 Februari 2025
3 Juli 2024
27 Juni 2024
10 Juni 2024
Handleiding Heater
Nieuwste handleidingen voor Heater
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
22 Mei 2026
20 Mei 2026