Eurom EK3001 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Eurom EK3001 (104 pagina’s), behorend tot de categorie Heater. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 10 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Eurom EK3001 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/104

Gebruiksaanwijzing (NE) (pag. ) 10
Gebrauchsanleitung (DE) (Seite 19)
Instruction manual (EN) (page 29)
Manuel d’utilisation (FR) (page 37)
Instruktionsbok (SV) (sida 47)
Návod k obsluze (CZ) (stránky ) 56
Návod na použitie (SK) (strana ) 65
Broşură cu instrucţiunipagnă (RO) (74)
EK2001 3001 & EK
Art.nr. 29 25 3326& 3368
Dit product is uitsluitend geschikt voor goed geïsoleerde plaatsen of voor
incidenteel gebruik.
Dieses Produkt ist nur für gut isolierte Räume oder für den gelegentlichen Gebrauch
geeignet.
This product is only suitable for well insulated spaces of occasional use.
Ce produit ne peut être utilisé que dans des locaux bien isolés ou de manière
occasionnelle.
Product specificaties
| Merk: | Eurom |
| Categorie: | Heater |
| Model: | EK3001 |
| Kleur van het product: | Black, Red |
| Warmtebron: | Electrisch |
| Gewicht: | 5200 g |
| Breedte: | 260 mm |
| Diepte: | 255 mm |
| Hoogte: | 400 mm |
| Soort: | Radiator/ventilator |
| Materiaal behuizing: | Metaal |
| Vermogen: | 40 W |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP24 |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Verwarmingsvermogen: | 3000 W |
| Plaatsingsopties: | Vloer |
| Verwarming power (min): | 1500 W |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Eurom EK3001 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Heater Eurom
12 Maart 2026
23 December 2025
9 December 2025
4 Oktober 2025
14 April 2025
2 April 2025
22 Februari 2025
3 Juli 2024
27 Juni 2024
10 Juni 2024
Handleiding Heater
Nieuwste handleidingen voor Heater
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
22 Mei 2026
20 Mei 2026