Eurom B-4 PTC Heater Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Eurom B-4 PTC Heater (72 pagina’s), behorend tot de categorie Kachel. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 98 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Eurom B-4 PTC Heater of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/72

Gebruiksaanwijzing (pag. 3)
Gebrauchsanleitung (Seite ) 12
Instruction manual (page ) 21
Manuel d’utilisation(page ) 29
Instruktionsbok (sida ) 38
Návod k obsluze (stránky ) 46
Návod na použitie(strana ) 54
Broşură cu instrucţiunipagină (62)
B-PTC Heater 4
Art.nr. 341416 341423 (Swiss plug)
keramische kachelK / erami eizungkh / ceramic heaterr / adiateur céramique /
keramiskt värmare / keramické topení / keramický ohrievač/ ceramic încălzire
This product is only suitable for well insulated spaces or occasional use.
24-06-2019
Product specificaties
| Merk: | Eurom |
| Categorie: | Kachel |
| Model: | B-4 PTC Heater |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Turkoois |
| Aantal vermogenniveau's: | 2 |
| Gewicht: | 1400 g |
| Breedte: | 281 mm |
| Diepte: | 145 mm |
| Hoogte: | 218 mm |
| Soort: | Ventilator elektrisch verwarmingstoestel |
| Materiaal behuizing: | Metal, Plastic |
| Indicatielampje: | Ja |
| Geschikt voor: | Binnen |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Draagbaar: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Verwarmingsvermogen: | 1500 W |
| Plaatsingsopties: | Vloer |
| Verwarmingselement type: | Keramisch |
| Verwarming power (min): | 750 W |
| Zomer-ventilatie: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Eurom B-4 PTC Heater stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Kachel Eurom
18 Juli 2023
18 Juli 2023
6 Juni 2023
20 Mei 2023
20 Mei 2023
15 April 2023
14 April 2023
11 April 2023
6 April 2023
26 Februari 2023
Handleiding Kachel
Nieuwste handleidingen voor Kachel
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
5 Mei 2026