Eurom Alutherm 1000 WI-FI Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Eurom Alutherm 1000 WI-FI (44 pagina’s), behorend tot de categorie Heater. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 23 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Eurom Alutherm 1000 WI-FI of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Product specificaties
| Merk: | Eurom |
| Categorie: | Heater |
| Model: | Alutherm 1000 WI-FI |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Wit |
| Aantal vermogenniveau's: | 3 |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Gewicht: | 3700 g |
| Breedte: | 615 mm |
| Diepte: | 90 mm |
| Hoogte: | 410 mm |
| Soort: | Ventilator elektrisch verwarmingstoestel |
| Materiaal behuizing: | Metal,Plastic |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP24 |
| Montage gereedschap: | Ja |
| Beeldscherm: | LCD |
| Geschikt voor: | Binnen |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Op afstand bedienbaar: | Ja |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Draagbaar: | Ja |
| Wifi: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Zwenkwieltjes: | Nee |
| Geschikt voor ruimtevolume tot: | 33 m³ |
| Verwarmingsvermogen: | 1000 W |
| Plaatsingsopties: | Floor,Wall |
| Verwarmingselement type: | Aluminium |
| Valbestendig: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Eurom Alutherm 1000 WI-FI stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Heater Eurom
12 Maart 2026
23 December 2025
9 December 2025
4 Oktober 2025
14 April 2025
2 April 2025
22 Februari 2025
3 Juli 2024
27 Juni 2024
10 Juni 2024
Handleiding Heater
Nieuwste handleidingen voor Heater
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
22 Mei 2026
20 Mei 2026