Eufy RoboVac G30 Hybrid Handleiding
Eufy Robotstofzuiger RoboVac G30 Hybrid
Bekijk gratis de handleiding van Eufy RoboVac G30 Hybrid (20 pagina’s), behorend tot de categorie Robotstofzuiger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 69 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Eufy RoboVac G30 Hybrid of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/20

Product specificaties
| Merk: | Eufy |
| Categorie: | Robotstofzuiger |
| Model: | RoboVac G30 Hybrid |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 2900 g |
| Breedte: | 325 mm |
| Diepte: | 325 mm |
| Hoogte: | 72.5 mm |
| Geluidsniveau: | 60 dB |
| Gewicht verpakking: | 5200 g |
| Breedte verpakking: | 348 mm |
| Diepte verpakking: | 441 mm |
| Hoogte verpakking: | 165 mm |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Vuilafscheidingsmethode: | Filtrerend |
| Gebruiksaanwijzing: | Ja |
| Oplaadtijd: | 5 uur |
| Capaciteit van de accu/batterij: | 2600 mAh |
| Capaciteit watertank: | 0.13 l |
| Wi-Fi-standaarden: | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Frequentieband: | 2.4 GHz |
| Garantiekaart: | Ja |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Stofzuigercontainer type: | Stofzak |
| Zuigkracht: | 2000 Pa |
| Looptijd: | - min |
| Accu/Batterij voltage: | 14.4 V |
| Smartphone ondersteuning op afstand: | Ja |
| Vorm: | Rond |
| Automatisch terug naar basisstation: | Ja |
| Geïntegreerde sensoren: | Drop sensor,Gyroscope |
| Stofcapaciteit (totaal): | 0.45 l |
| Inclusief basisstation: | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Mobiele appondersteuning: | Ja |
| Nat dweilen: | Ja |
| Trapdetectie: | Ja |
| Ondersteunde soorten vloeren: | Carpet,Hard floor |
| Over drempelhoogte (max): | 15 mm |
| Netto gewicht kartonnen doos: | 11600 g |
| Schoonmaakdoekje: | Ja |
| Stofzuigerprogramma's: | Auto,Spot |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte: | 470 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte: | 343 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte: | 363 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking: | 2 stuk(s) |
| Wifi: | Ja |
| Stroomverbruik (typisch): | 40 W |
| Werkt met de Google Assistent: | Ja |
| Batterijtechnologie: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| HEPA filtersysteem: | Nee |
| Borstel type: | Zijborstel |
| Obstakeldetectie: | Ja |
| Weekschema: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Eufy RoboVac G30 Hybrid stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Robotstofzuiger Eufy
21 April 2026
20 April 2026
3 Februari 2025
3 Februari 2025
3 Februari 2025
3 Februari 2025
4 September 2024
4 September 2024
19 Maart 2024
19 Maart 2024
Handleiding Robotstofzuiger
Nieuwste handleidingen voor Robotstofzuiger
22 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
12 Mei 2026
9 Mei 2026
9 Mei 2026
8 Mei 2026
4 Mei 2026
28 April 2026
21 April 2026