Eufy Floodlight Cam 2 Pro Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Eufy Floodlight Cam 2 Pro (200 pagina’s), behorend tot de categorie Lamp. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 21 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Eufy Floodlight Cam 2 Pro of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/200

Anker Innovations Limited. All rights reserved. eufy Security and eufy Security Logo
are trademarks of Anker Innovations Limited, registered in the United States and other
countries. All other trademarks are the property of their respective owners.
51005002819
Product specificaties
| Merk: | Eufy |
| Categorie: | Lamp |
| Model: | Floodlight Cam 2 Pro |
| Kleur van het product: | Wit |
| Gewicht: | 2200 g |
| Breedte: | 450 mm |
| Diepte: | 265 mm |
| Hoogte: | 210 mm |
| Soort: | IP-beveiligingscamera |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP65 |
| LED-indicatoren: | Charging, Status |
| Montage gereedschap: | Ja |
| Wi-Fi-standaarden: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Vormfactor: | Dome |
| Automatisch scherpstellen: | Ja |
| Ondersteuning voor plaatsing: | Buiten |
| Connectiviteitstechnologie: | Draadloos |
| Montagewijze: | Plafond/muur |
| Maximum resolutie: | 2048 x 1080 Pixels |
| Totaal aantal megapixels: | - MP |
| Type stroombron: | AC |
| Aantal cameras: | 1 |
| Nachtvisie: | Ja |
| LED-type: | IR |
| Audiosysteem: | 2-weg |
| Ingebouwde luidsprekers: | Ja |
| Ingebouwde microfoon: | Ja |
| Intern geheugen: | 8000 MB |
| Lichtstroom: | 3000 lm |
| Kleurtemperatuur: | 5700 K |
| Virtuele assistent: | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Inclusief schroeven: | Ja |
| Draaihoek: | 360 ° |
| Controle camerapanning: | Ja |
| Kantelfunctie camera: | Ja |
| Videostreaming: | Ja |
| Montagebeugels meegeleverd: | Ja |
| Bewegingssensor: | Ja |
| Weerbestendig: | Ja |
| Aanpassing van de afbeeldingskwaliteit: | Contrast, Saturation, Sharpness |
| Wifi: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 110 - 240 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -20 - 50 °C |
| Ingebouwde sirene: | Ja |
| Vaste focus: | Ja |
| Smart IR: | Ja |
| Audio detectie: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Eufy Floodlight Cam 2 Pro stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Lamp Eufy
22 April 2023
Handleiding Lamp
Nieuwste handleidingen voor Lamp
30 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026