Eufy Cam 2 Handleiding
Eufy Bewakingscamera Cam 2
Bekijk gratis de handleiding van Eufy Cam 2 (32 pagina’s), behorend tot de categorie Bewakingscamera. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 105 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Eufy Cam 2 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Product specificaties
| Merk: | Eufy |
| Categorie: | Bewakingscamera |
| Model: | Cam 2 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Gewicht: | 362 g |
| Breedte: | 57 mm |
| Hoogte: | 57 mm |
| Soort: | IP-beveiligingscamera |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP67 |
| LED-indicatoren: | Charging,Status |
| Bluetooth: | Nee |
| Montage gereedschap: | Ja |
| Vormfactor: | Doos |
| Automatisch scherpstellen: | Ja |
| USB-poort: | Ja |
| Ondersteuning voor plaatsing: | Binnen & buiten |
| Connectiviteitstechnologie: | Draadloos |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Montagewijze: | Plafond/muur |
| Ondersteunde video-modi: | 1080p |
| Maximum resolutie: | 1920 x 1080 Pixels |
| Totaal aantal megapixels: | - MP |
| Type stroombron: | Batterij/Accu |
| Stroomuitvoer (volt): | 12 |
| Stroomuitvoer (ampère): | 2 A |
| Minimale belichting: | - Lux |
| Field of view (FOV) hoek: | 135 ° |
| Aantal cameras: | 3 |
| Meegeleverde kabels: | AC,LAN (RJ-45),Micro-USB |
| Ingebouwde HDD: | Nee |
| Nachtvisie: | Ja |
| LED-type: | IR |
| Video bewegings-detectie: | Ja |
| Audiosysteem: | 2-weg |
| Zoomcapaciteit: | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Ingebouwde luidsprekers: | Ja |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen: | 1 |
| Omvang optische sensor: | 1/2.8 " |
| Digitale zoom: | 8 x |
| Ingebouwde microfoon: | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: | 128-bit AES |
| Soort antenne: | Intern |
| Aantal gebruikers: | 1 gebruiker(s) |
| Lengte: | 106.7 mm |
| Inclusief batterij: | Ja |
| Veiligheidsfunties: | Waterbestendig |
| Upgraden van firmware mogelijk: | Ja |
| Frequentie: | 2412~2472 MHz |
| ROM-capaciteit: | 16000 MB |
| Web-gebaseerd management: | Ja |
| Reset button: | Ja |
| Op afstand bedienbaar: | Ja |
| Virtuele assistent: | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Inclusief schroeven: | Ja |
| Maximale afstand: | 10 m |
| Dag/nacht modus: | Ja |
| Aantal lenzen: | 1 |
| Methode voor streaming: | Unicast |
| Aantal sensoren: | 1 |
| Montagebeugels meegeleverd: | Ja |
| Bewegingssensor: | Ja |
| Weerbestendig: | Ja |
| Nachtkijker afstand: | 7.5 m |
| Vooraf ingestelde punten: | Ja |
| Op afstand bekijken: | Ja |
| Aanpassing van de afbeeldingskwaliteit: | Contrast,Saturation,Sharpness |
| Privacybescherming: | Ja |
| Wifi: | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -20 - 50 °C |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85258900 |
| Systeemfuncties intelligente videobewaking (IVS): | Covering detection,Face detection,People counting,Scene change |
| Stand-by-tijd: | 365 dag(en) |
| Type waarschuwingsnotificatie: | Snapshot alert message,Text alert message |
| Kijkhoek lens, diagonaal: | 135 ° |
| Ingebouwde sirene: | Ja |
| Detectieafstand: | 3 m |
| Functie voor het tellen van personen: | Ja |
| Management software: | Eufy Security app |
| Vaste focus: | Ja |
| Smart IR: | Ja |
| Auto-tracking: | Nee |
| Tekstoverlay: | Ja |
| Automatische pan-modus: | Nee |
| Automatische patrol-modus: | Nee |
| Observatieafstand: | 10 m |
| Herkenningsafstand: | 2 m |
| Inclusief zonnescherm: | Nee |
| Audio detectie: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Eufy Cam 2 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Bewakingscamera Eufy
26 Mei 2026
7 November 2025
3 November 2025
2 September 2025
2 September 2025
5 Augustus 2025
4 Augustus 2025
28 Februari 2025
11 Februari 2025
30 Januari 2025
Handleiding Bewakingscamera
Nieuwste handleidingen voor Bewakingscamera
27 Mei 2026
25 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
13 Mei 2026
12 Mei 2026
12 Mei 2026