Etna 4180 1 Handleiding

Etna Afzuigkap 4180 1

Bekijk gratis de handleiding van Etna 4180 1 (18 pagina’s), behorend tot de categorie Afzuigkap. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 36 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Etna 4180 1 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/18
COOKER HOOD
USER INSTRUCTIONS
DUNSTABZUGSHAUBE
GEBRAUCHSANWEISUNG
HOTTE PER CUISINE
MANUEL DUTILISATION
GEBRUIKSAANWIJZING
AFZUIGKAP
MANUAL DE UTILIZACION
CAMPANA EXTRACTORA
MANUAL DO USUÁRIO
CAPPA ASPIRANTE
MANUALE DUSO
BRUKSANVISNING
VENTILATOR
BRUKERVEILEDNING
BRUGERVEJLEDNING
LIESITUULETIN
KÄYTTÖOHJE
ODHGIES CRHSEWS
OKAPA
ODSAVAC
PARAELSZIV
HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ
UK
DEU
FRA
NLD
ESP
ITA
PRT
SVE
NOR
GRC
RUS
POL
CZE
HUN
ARE
FIN
DNK
âûòÿæêà
COIFA ASPIRANTE
OPORROFHTHRAS
ÈÍCÒÐÓÊÖÈÈ ÏO ÝÊÑÏËÓÀÒÀÖÈÈ
3LI0NOVELLA8

Beoordeel deze handleiding

4.0/5 (7 Beoordelingen)

Product specificaties

Merk: Etna
Categorie: Afzuigkap
Model: 4180 1

Handleiding Etna 4180 1 – volledige tekst

De aansluiting op het elektriciteitsnet moet als volgt uitgevoerd worden:BRUIN = L leidingBLAUW = N nulleidingAls deze niet reeds voorzien is moet u een stekker op het snoeraansluiten die genormaliseerd is voor de belasting die op het typeplaatjeis aangegeven. Indien van stekker voorzien moet de afzuigkap zodaniggeïnstalleerd worden dat de stekker bereikbaar is. In het geval van een rechtstreekse aansluiting op het elektriciteitsnetmoet u tussen het apparaat en het net een meerpolige schakelaarplaatsen met een minimale opening tussen de contacten van 3 mm. Deze schakelaar moet berekend zijn op de belasting en moet aan degeldende voorschriften voldoen. • Het apparaat moet op een hoogte van minimaal 650 mm vanaf eenfornuis. Indien een verbindingsbuis bestaande uit twee of meer delen gebruiktwordt, dan moet het bovenste gedeelte aan de buitenkant van hetonderste gedeelte zitten.

Sluit de afvoer van de afzuigkap niet aan op een leiding waardoorwarme lucht circuleert of dat gebruikt wordt voor de afvoer van rookvan de apparaten die door een andere energiebron dan elektrischeenergie gevoed worden. LET OP: als de lampen het niet doen moet u controleren of ze goedvastgedraaid zijn. •MONTAGE VAN DE AFZUIGKAP IN HET ONDERSTEGEDEELTE VAN EEN HANGKEUKENKASTBoor 4 gaten met een diameter van 6 mm in de bodem van dehangkeukenkast zoals afgebeeld op de tekening (zie fig. 3). Monteer de afzuigkap onder de hangkeukenkast en gebruik daarbij 4schroeven die geschikt zijn voor het type meubel. Het apparaat is voorzien van 2 luchtuitlaten, één aan de bovenkant enéén aan de achterkant, die u naar eigen inzicht kunt gebruiken. Bij delevering van het apparaat is een verbindingsring (C) inbegrepen, waarde verbindingspijp op aangesloten moet worden.

Gebruik voor de verschillende bevestigingen schroeven enexpansiepluggen die geschikt zijn voor het type muur (b. v. een muurvan beton, gipsplaat enz. )Hang de wasemkap aan de wand en maak daarbij gebruik van de 2gaten (B) fig. 2. Bevestig de kap definitief aan de wand en maak daarbij gebruik van detwee onderste veiligheidsgaten (P). •MONTAGE VERBINDINGSPIJPEN (OPTIE)Boor 4 gaten (G-H) overeenkomstig de afstanden die wordenaangegeven op fig. 2. Gebruik voor de verschillende bevestigingen schroeven enexpansiepluggen die geschikt zijn voor het type muur (b. v. muur vanbeton, gipsplaten enz. )Zet de beugel (Z) vast aan de muur fig. 2. Plaats de twee verbindingen verticaal op de wasemkap. Hang het verbindingsstuk (F) op door gebruik te maken van de 2 gaten(H) fig. 2.

Haal het verbindingsstuk (E) uit het verbindingsstuk (F) en zet hemzijdelings vast aan de beugel (Z) met de daarvoor bestemde schroeven. •MONTAGE GLAS DAMPSCHERMPlaats het glas van het dampscherm compleet met steunen (V) zoalsaangegeven op fig. 1, en bevestig het aan de wasemkap met dedaarvoor bestemde schroeven. •MONTAGE HANDGREEP (OPTIE)Plaats de handgreep (M) en de twee steunen (D) rechts en (S) links,zoals aangegeven op fig. 1 en bevestig hem aan de wasemkap met dedaarvoor bestemde schroeven. •OMBOUW VAN DE AFZUIGKAP VAN MODEL METAFZUIGSYSTEEM IN MODEL MET FILTERSYSTEEMOm de afzuigkap om te bouwen (fig. 4) (dit is ook mogelijk nadat deafzuigkap reeds als afzuigsysteem gebruikt heeft) moet u een setactieve koolstoffilters bij uw leverancier bestellen (mits deze nietmeegeleverd zijn).

De actieve koolstoffilters dienen om de lucht tezuiveren die via de gaten in de voorkant van de afzuigkap weer terugin het vertrek wordt geblazen. De filters kunnen niet gereinigd ofgezuiverd worden en moeten dan ook maximaal één keer in de 4maanden vervangen worden.

De mate van verzadiging van de koolstofhangt af van het feit of u de afzuigkap min of meer langdurig heeftgebruikt, van het type keuken en van de regelmaat waarmee devetfilters gereinigd worden. De filters (C) moeten op het afzuigblokgemonteerd worden die zich aan de binnenkant van de afzuigkapbevinden, de filters moeten in het midden daarvan gelegd worden envervolgens 90° gedraaid worden totdat de filters vastklikken. Om dit tekunnen doen moet u het rooster (G) eraf halen. Sluit de luchtuitlaat aande bovenkant en aan de achterkant met behulp van de speciale doppenaf; draai het hendeltje (L) vanuit stand (A) op stand (F). Nu is deafzuigkap ingesteld op de filterstand. GEBRUIK EN ONDERHOUD• We raden aan de afzuigkap aan te zetten voordat men met de bereidingbegint. We raden aan de afzuigkap nog 15 minuten aan te laten nadat het etenbereid is voor een optimale lucht verversing.

De goede werking van de afzuigkap hangt af van een regelmatig engrondig onderhoud, in het bijzonder van de vetfilter en van de koolstoffilter. • Vetfilters houden vetdeeltjes die in de lucht circuleren vast, en rakendaarom oververzadigd op onregelmatige tijden afhankelijk van hetgebruik van het apparaat. In ieder geval moeten vetfilters hoogstens om de 2 maanden gereinigdworden door de volgende handelingen uit te voeren:- Filters uit de afzuigkap halen en grondig reinigen in een sop van wateren neutraal afwasmiddel, op deze wijze het vuil verwijderend. - Grondig met lauw water afspoelen en laten drogen. - De filters mogen ook in de vaatwasmachine gereinigd worden. Na verschillende reinigingen van de aluminium platen kunnenkleurveranderingen plaatsvinden. Dit geeft echter niet het recht op devervanging van de platen.

• De koolstoffilters zuiveren de lucht die weer in de ruimte afgevoerdwordt. Deze filters mogen niet gereinigd of gerecycleerd worden enmoeten maximum om de vier maanden vervangen worden.

Dekoolstofverzadiging hangt af van een al dan niet intensief gebruik vande afzuigkap, van het type keuken en van de regelmaat waarmee devetfilters gereinigd worden. • Regelmatig de ventilator en de andere oppervlakten schoonmakenmet een doek gedrenkt in alcohol of in neutrale krasvrije afwasmiddelen. DE FABRIKANT IS NIET AANSPRAKELIJK VOOR SCHADE DIEVOORTVLOEIT UIT HET NIET IN ACHT NEMEN VAN DEBOVENSTAANDE VOORSCHRIFTEN. NEDERLANS6.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Etna 4180 1 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden