EMOS P5763RN Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van EMOS P5763RN (94 pagina’s), behorend tot de categorie Deurbel. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 20 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over EMOS P5763RN of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | EMOS |
| Categorie: | Deurbel |
| Model: | P5763RN |
Handleiding EMOS P5763RN – volledige tekst
82Meegeleverd: dubbelzijdige plakband, schroevenBeschrijving van de bel & signaalverlenger, zie g. 11 – bel LED2 – luidspreker3 – belsignaalknop4 – knop voor volume-instelling 5 – repeater-knop (signaalherhaler)6 – gat om op te hangen aan de wand7 – batterijvakBeschrijving van de knop (niet meegeleverd), zie g. 2A – batterijB – knop om de melodie te wijzigen/het geheugen van de gekoppelde knoppen te wissenB – belsignaalknop/LED-diodeOpenen van de achterkant van de knop, zie g. 3ALGEMENE INSTELLINGEen ringtone kiezenU kunt de ringtone te allen tijde wijzigen (behalve wanneer de deurbel in de self-learning modus staat).De koppeling van de knop met de bel wordt niet beïnvloed door de wijziging van de melodie.1. Verwijder met een schroevendraaier de achterkant van het knopdeksel via de opening aan de zijkant.2.
Druk herhaaldelijk op knop B op de printplaat van de knop, elke druk zal een andere melodie produceren.3. Op elke gekoppelde knop kan een andere melodie worden ingesteld, zodat gemakkelijker kan worden vastgesteld waar de knop zich bevindt.4. Zet de knop weer in elkaar.Instellen van het ringtone volumeDruk herhaaldelijk op de knop aan de zijkant van de deurbel.Bij elke druk op de knop wordt achtereenvolgens een ander volumeniveau ingesteld:100 % – 75 % – 50 % – 25 % – 0 % – 25 % – 50 % – 75 % – 100 %De ringtone-modus instellenDruk herhaaldelijk op de knop aan de zijkant van de deurbel.Elke druk op de knop stelt een andere ringtone-modus in:1. Alleen akoestische signalering
832. Alleen optische signalering3. Akoestische + optische signaleringOpmerking: De standaardmodus van de deurbel is akoestische + optische signalering. Deze modus wordt automatisch ingesteld als de voeding van de deurbel wordt onderbroken. Lege batterij indicatie in deurbel & signaalverlengerAls de rode LED op de deurbel permanent brandt, zijn de batterijen bijna leeg. Vervang de batterijen in de deurbel zo snel mogelijk door nieuwe. GEBRUIK ALS RESERVE/EXTRA DEURBELDe knop koppelen met de bel1. Verwijder met een schroevendraaier de achterkant van het knopdeksel via de opening aan de zijkant zie g. 3. Plaats een 3 V batterij, type CR2032, in de knop. Let op de juiste polariteit van de geplaatste batterij (+ polariteit bovenaan). 2. Plaats 3× 1,5 V AA-batterijen (gebruik alleen alkaline batterijen) in het batterijvak van de deurbel, de melodie “ding dong” zal klinken.
De deurbel gaat in de “self-learning” modus, die 60 seconden duurt. 3. Druk gedurende deze 60 seconden op de knop, die u wilt koppelen met de deurbel. Als de deurbel een signaal van de knop oppikt, klinkt de melodie, wordt de knop aan de deurbel gekoppeld en wordt de self-learning modus automatisch verlaten. 4. Om meerdere knoppen te koppelen, herhaalt u de procedure vanaf stap 1 tot 3 voor elke knop. Opmerking: Voordat elke knop wordt gekoppeld, moet de deurbel in de self-learning modus worden gezet – verwijder en plaats 3× 1,5 V AA-batterijen. U kunt op deze manier maximaal 8 knoppen op 1 bel achter elkaar koppelen. Opmerking: Bij stroomuitval bevat de deurbel een intern geheugen dat de codes van de momenteel gekoppelde knoppen opslaat. Wanneer de deurbel weer stroom krijgt, start de “ self-learning” modus automatisch gedurende 60 seconden.
Als echter gedurende deze 60 seconden geen signaal wordt ontvangen (er wordt niet opnieuw gekoppeld), zal de deurbel automatisch de codes van de eerder gekoppelde knoppen laden nadat de “self-learning” modus is afgelopen.
842. Zet de deurbel in de koppelstand – verwijder en plaats de batterijen opnieuw – de melodie zal klinken. 3. Druk binnen 60 seconden op knop B in het batterijvak van de knop, de signaal-LED op de knop en de bel knippert en er klinkt een melodie. Het geheugen van ALLE gekoppelde knoppen wordt gewist. 4. Zet de knop weer in elkaar. GEBRUIK ALS SIGNAALVERLENGERAls de deurbel zich te ver van de knop bevindt of als er een bron van elektromag-netische interferentie in de buurt is, kan de signaaloverdracht onbetrouwbaar zijn. De modus van signaalverlenger wordt gebruikt om het bereik van de deurbel te vergroten. Instellen van de signaalverlenger-modusKoppel eerst de basisset ontvanger (eerste in volgorde) + knop. Zet de nieuwe ontvanger (tweede in volgorde) in de self-learning modus – plaats 3× 1,5 V AA-batterijen. De nieuwe ontvanger zal gedurende 60 seconden in de koppelingsmodus staan.
Zet op de eerste ontvanger de knop in stand I, de ontvanger zendt het signaal naar de tweede ontvanger. De andere ontvanger ontvangt het signaal en de LED itst/klinkt een melodie, beide ontvangers zijn aangesloten. Wanneer de buitenknop wordt ingedrukt, rinkelt eerst de eerste ontvanger, die het signaal doorstuurt naar de tweede ontvanger, die ook rinkelt. Alle gekoppelde ontvangers spelen dezelfde melodie als ze luiden. De repeater-modus wordt aangegeven door een knipperende rode LED wanneer het signaal naar de volgende ontvanger wordt gestuurd. Op deze manier kan een onbeperkt aantal ontvangers worden gekoppeld in de repeater-modus. Bij het koppelen van elke extra ontvanger herhaalt u dezelfde procedure voor de nieuwe ontvanger (activeren van de koppelingsmodus) en de laatste ontvanger in de rij (de knop in stand I zetten). Alle gekoppelde ontvangers zijn parallel geschakeld.
85Installatie van de deurbel (ontvanger)1. De deurbel is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis en wordt gevoed door 3× 1,5 V AA-batterijen. 2. Het zendbereik wordt (max. 180 m) beïnvloed door plaatselijke omstan-digheden, zoals het aantal muren waar het doorheen moet, metalen deurkozijnen en andere elementen die de overdracht van het radiosignaal beïnvloeden (aanwezigheid van andere radioapparaten die op een soortge-lijke frequentie werken, zoals draadloze thermometers, deurautomaten, enz. ). Het zendbereik kan door deze factoren sterk afnemen. Problemen oplossenDe bel rinkelt niet:• De bel kan buiten bereik zijn. • Verander de afstand tussen de deurbelknop en de deurbel, het bereik kan worden beïnvloed door plaatselijke omstandigheden. • De batterij in de belknop kan leeg zijn. • Vervang de batterij en let daarbij op de juiste polariteit van de geplaatste batterij.
Koppel de knop opnieuw aan de deurbel. • De deurbel heeft geen stroom. Er kunnen lege batterijen in de deurbel zitten. • Vervang de batterijen en let daarbij op de juiste polariteit van de geplaatste batterijen. Koppel de knop opnieuw aan de deurbel. Zorg en onderhoudDraadloze digitale deurbel is een gevoelig elektronisch apparaat, en daarom moeten de volgende voorzorgsmaatregelen worden genomen:• De bel (ontvanger) is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis in droge ruimten. • Controleer af en toe de werking van de deurbel en vervang tijdig de batterijen. Gebruik alleen 1,5V alkaline batterijen van hoge kwaliteit met de voorgeschreven parameters. • Gebruik geen oplaadbare 1,2V batterijen, deze kunnen de draadloze verbinding verstoren. • Als u de deurbel lange tijd niet gebruikt, verwijder dan de batterij uit de belknop.
• Batterijen niet in het vuur gooien, demonteren of kortsluiten. • Buiten het bereik van kinderen houden. Inslikken kan leiden tot chemische vergiftiging, perforatie van weke delen en de dood.
86• Stel de knop en de bel niet bloot aan te hoge temperaturen en direct zonlicht of vocht.• Voor het reinigen gebruik een vochtig doekje met een beetje afwasmiddel, gebruik geen agressieve schoonmaakmiddelen of oplosmiddelen.• Dit apparaat is niet bedoeld voor gebruik door personen (inclusief kinderen) die door een lichamelijk, zintuiglijk of geestelijk onvermogen of door een gebrek aan ervaring of kennis niet in staat zijn het apparaat veilig te gebruiken, tenzij zij onder toezicht staan of instructies hebben gekregen van een persoon die verantwoordelijk is voor hun veiligheid. Kinderen moeten onder toezicht staan om ervoor te zorgen, dat zij niet met het apparaat spelen.Hierbij verklaart EMOS spol. s r. o. dat de radioapparatuur van het type P5763RN in overeenstemming is met de richtlijn 2014/53/EU.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met EMOS P5763RN stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Deurbel EMOS
Handleiding Deurbel
Nieuwste handleidingen voor Deurbel