Emerio AF-128123.2 Handleiding

Emerio Friteuse AF-128123.2

Bekijk gratis de handleiding van Emerio AF-128123.2 (66 pagina’s), behorend tot de categorie Friteuse. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 20 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Emerio AF-128123.2 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/66

Beoordeel deze handleiding

4.4/5 (6 Beoordelingen)

Product specificaties

Merk: Emerio
Categorie: Friteuse
Model: AF-128123.2

Handleiding Emerio AF-128123.2 – volledige tekst

- 38 - gebruiker de instructies in deze gebruiksaanwijzing niet in acht heeft gen en, komt de garantie te vervallen. De omfabrikant/importeur is niet aansprakelijk voor schade die wordt veroorzaakt door het niet in acht gebruiksaanwijzing, door nalatig gebruik of gin overeenstemming is met de bepalinggebruiksaanwijzing. 1. Dit apparaat mag worden gebruikt door kijaar en personen met beperkte fysiscmentale vaardigheden, of die een gebrek akennis hebben, indien ze gepaste instrgekregen zodat ze het apparaat op een kunnen gebruiken, op de hoogte zijn van het gebruik van het apparaat met zich meegevaren begrijpen. 2. Laat kinderen niet met het apparaat spelen3. Laat het reinigen en het onderhoud van heuitvoeren door kinderen tenzij ze ouder zijonder toezicht staan. 4. Houd het apparaat en snoer buiten hkinderen jonger dan 8 jaar. 5.

Als het snoer is beschadigd, moet het wordoor de fabrikant, zijn klantens vice oergeschoolde personen om gevaar te vermijd6. Met het oog op de instructies voor de reoppervlakken die in contact kunnen kome

- 39 - bed and breakfasts en vergelijkbare instellingen. 9. Voordat u de stekker in het stopcontact steekt, dient u te controleren of de stroom en de frequentie overeen komen met de specificaties van het typ laatje. ep10. Trek de stekker uit het stopcontact als hein gebruik is en voordat u het apparaat rein11. Als u gebruik maakt van een verlengkgeschikt te zijn voor het stroomverbruik vaanders kan oververhitting va de verlen stekker het gevolg zijn. Er is risico op lstruikelen over het verlengsnoer. Wees gevaarlijke situaties te vermijden. 12. Let op dat de stroomkabel niet over scherpen niet in de buurt komt van hete voorwvuur. 13. Dompel het apparaat of de stekker niet onandere vloeistoffen. Er bestaat levensgevvan een elektrische schok! 14. Om de stekker uit het stopcontact te halenstekker zelf te trekken. T k niet aan de strre15.

Raak het apparaat niet aan als het in waTrek de stekker uit het stopcontact, schakuit en breng het ter reparatie naar eenservicecenter. 16. Steek de stekker niet in het stopcontact eniet uit als u natte handen heeft.

- 40 - 21. Draai de kabel niet om het apparaat en buig hem niet. 22. Plaats het apparaat op een stabiele, vlakke ondergrond waar het niet vanaf kan vallen. 23. Voorkom dat het product wordt blootgesteld aan excessieve verontreiniging en vocht. 24. Reinig het product zelf met een licht bevoc25. Gebruik de mac ne niet zonder toezihiwerkplek verlaat, dient u de machineschakelen of de stekker uit het stopcont(trek aan de stekker zelf, niet aan de kabel)26. Plaats het apparaat niet tegen een muuander apparaat Laat minstens 10 cm . achterkant, de zijkanten en boven het appa27. Tijdens het frituren met hete lucht komt erde ventilatieopeningen. Houd uw handeneen veilige afstand van de stoom ventilatieop ingen. Let bovendien ook openlucht als u de pan uit het apparaat haalt. 28. Trek de stekker direct uit het stopcontacdonkere rook uit het apparaat ontsnapt.

Wrook is opgelost en verwijder dan de pan ui29. Zorg dat het verwarmingselement en dedelen voor elk gebruik schoon en vrij van eom een perfecte werking te waarborgen.

- 43 - 1. Plaats het apparaat op een droog, stabiel en hittebestendig oppervlak. 2. Omdat het apparaat heet wordt tijdens het gebruik, dient u ervoor te zorgen dat het niet te dicht bij andere objecten staat. 3. Trek de mand uit het apparaat met behulp van de handgreep. Plaats het bakro4. Plaats de ingrediënten in het mandje. (Ga niet over de MAX markering in hmand in het apparaat. Zorg dat ze correct geplaatst en volledig gesloten zijn. Voorzichtig: Vul het mandje niet met olie of een andere vloeistof. Raak de manniet aan, ze wordt zeer warm Houd de pan alleen bij de handgreep vast. 5. Steek de stekker in een geschikt stopcontact. Het apparaat staat nu in stand-b6. Druk eenmaal op de stand- -knop De andere pictogrammen zijn opgelicht. Dby" om uw gewenste temperatuur (5 graden per druk) of tijd (1 minuut per drukstellen.

U kunt tevens lang op "+" of "-" drukken om de instelling snel te doorlo7. U kunt tevens op de menuknoppen drukken om de bakfuncties direct ttemperatuur lichtjes wilt aanpassen, druk op de "+" of "-" om de aanpassing u8. Druk op de start/pauze-knop en het apparaat treedt in werking. 9. Wanneer het volledig bakproces beëindigd is, stopt het apparaat met werkenU kunt het apparaat tevens handmatig pauzeren door op de start/pauze-knopuitschakelen door op de stand-by/uit-knop te drukken. 10. Haal het mandje met behulp van de handgreep van mand uit het apparaat. Cogaar zijn. Als dit niet het geval is, schuif het mandje opnieuw in het apparaattimer op enkele minuten in. Druk dan op de start/pauze-knop om het apparaOPMERKING: U kunt de mand tevens uittrekken om de ingrediënten tijdens hen te schudden. Wanneer de mand opnieuw in het apparaat is geschoven,geselecteerde instelling hervat. 11.

Om ingrediënten (bijv. rundvlees, kip, vlees) die olie bevatten, en waarvan de van de mand wordt opgevangen, uit te halen, gebruik een tang om de ingverwijderen. Om ingrediënten (bijv.

friet, groente) zonder overtollige olie in de bodem vande mand uit en breng de ingrediënten over naar een schaal. Let op: De mand en de ingrediënten zijn heet na het bakproces. Afhankelijk vau gebruikt, kan er stoom uit de pan ontsnappen. 12. Als de bereidingstijd voorbij is, is het apparaat meteen gereed voor het bereidals dit nodig is.

- 44 - 4. U kunt de frituurpan ook gebruiken voor het opnieuw verwarmen van ingrediënten. Voor het opnieuw verwarmen, stel de temperatuur in op 150 °C gedurende 10 minuten. 5. Producten met een korst of paneerlaag worden knapperiger als u deze eerst licht inspuit met wat plantaardige olie. 6. Plaats een bakvorm of een ovenschaal in het apparaat, als u een cake, quichwilt bakken. 7. Bak geen extreem vettige ingrediënten, zoals worst, in het apparaat. VOORZICHTIG: 1. Dompel het apparaat nooit onder in water en spoel het niet af onder de kraan.2. Voorkom dat er vloeistof het apparaat binnen kan dringen om elektrische voorkomen. 3. Houd alle ingrediënten in het mandje om contact met de verwarmingselement4. Dek de luchtinlaat en -uitlaat niet af als het apparaat in werking is. Laat een vcm rond en boven het apparaat. 5. Het vullen van de mand met olie kan brandgevaar opleveren! 6.

Raak de binnenkant van het apparaat niet aan wanneer in werking. 7. Kijk uit voor de hete lucht en stoom wanneer u het mandje uit het apparaat ha8. Tijdens de bereiding komt er hete stoom uit de luchtuitlaat. Houd uw handen evan de stoom en de luchtuitlaat. 9. Schakel het apparaat onmiddellijk uit en haal de stekker uit het stopcontaafgegeven. Dit betekent dat het voedsel te veel is gekookt of het apparaat defe BAKTABEL Deze tabel toont de hoeveelheden van de etenswaren evenals de vereiste temperaaanwijzingen op de verpakking van het product van de in deze tabel getoondmoeten de aanwijzingen op de verpakking gevolgd worden. Voedsel Min-max hoeveelheid (g) Tijd (min) Temperatuur (°C) ODunne diepvriesfriet 300-750 12 20- 200 DDikke diepvriesfriet 300-750 12 24- 200 DZelfgemaakte aardappelchips 300-750 18 22- 180 VoBiefstuk 100-600 8-20 180 DKippendij 100-500 10 14- 180 D

- 45 - 3. Gebruik nooit schurende middelen of sponsen. 4. Verwijder de mand om het apparaat sneller te laten afkoelen. Reinig de mand en het bakrooster met warm water, een beetje afwasmiddel en een zachte spons. Veeg grondig droog voor gebruik. 5. Maak het verwarmingselement binnenin de behuizing schoon (na het met een schoonmaakborstel om eventuele etensresten te verwijderen. Opmerking: De mand en het bakrooster zijn vaatwasserbestendig. PROBLEEM OPLOSSINGEN Probleem Mogelijke oorza(a)k(en) Oplossing Het apparaat werkt niet. De stekker zit niet in het stopcontact. Steek de stopcontactU hebt start/pauze-knop niet ingedrukt om het apparaat in te schakelen. Druk op deapparaat in De ingrediënten zijn niet volledig gebakken. De hoeveelheid voedsel in de mand is te groot. Doe mindehet mandjebakken gelijDe temperatuur is te laag of de ingestelde tijd is te kort.

Druk op “ ” +passen tot of maak de De ingrediënten zijn niet gelijkmatig gebakken. Voor verschillende soorten voedsel kan het noodzakelijk zijn deze halverwege de bereidingstijd om te schudden. Schud het vbereidingstijDe gefrituurde snacks zijn niet knapperi g U heeft een soort snack uitgekozen die alleen op een traditionele manier gefrituurd kan worden. Gebruik snaeen beetje oknapperigerEr komt witte rook uit het apparaat. U bereidt vette ingrediënten. Wanneer u vzal er olie produceert heet wordevoor het bhet apparaaDe pan bevat vetrestanten van eerder gebruik. Reinig de gebruik. Verse frietjes zijn onregelmatig gefrituurd U heeft niet het juiste type aardappel gebruikt. Gebruik veervoor dat zvoor het frit

- 46 - TECHNISCHE GEGEVENS Bedrijfsspanning: 220-240V~ -60Hz 50Vermogen: 1350W GARANTIE EN KLANTENSERVICE Vóór de levering worden onze apparaten streng gecontroleerd. Indien het toesproductie of tijdens het transport beschadigd werd, moet u het naar de handelaar Wij geven een garantie van 2 jaar op het toestel, te beginnen met de koopdatum.

heeft, kunt u rechtstreeks terug gaan naar het aankooppun t.Gebreken die het gevolg zijn van ondeskundig gebruik van het toestel, fouten tijddoor derden of door de inbouw van vreemde onderdelen, vallen niet onder dezeaankoopnota, zonder aankoopnota kunt u geen aanspraak maken op enige vorveroorzaakt door het niet opvolgen van de gebruiksaanwijzing vervalt hetvervolgschade die hieruit ontstaat kunnen wij niet verantwoordelijk gehouden worof persoonlijk letsel veroorzaakt door ondeskundig gebruik of het veiligheidsvoorschriften zijn wij niet aansprakelijk. In dergelijke gevallen vervalt ieSchade aan accessoires of onderdelen betekend ni dat het gehele apparaet Afgebroken glazen of kunststof onderdelen of accessoires vallen niet onder dvergoeding vervangen kunnen worden.

Defecten aan hulpstukken of aan slijtagalsmede reiniging, onderhoud of de vervanging van slijtende delen vallen niet ondin rekening gebracht worden. MILIEUVRIENDELIJKE AFVALVERWERKING Recycling Europese Richtlijn 2012/19/EU –Deze markering betekent dat dit product niet samen met ander housafgedankt. Om het milieu en de volksgezondheid niet in gevaar te bregrondstoffen te bevorderen, moet dit product op verantwoordelijke wijverbruikte apparatuur a.u.b. in bij de hiervoor bestemde inzamelpunten of bij de waangeschaft. Zij zullen dit product accepteren voor milieuvriendelijke afvalverwerk Emerio B.V. Customer service: Kundeninformation: Oudeweg 115 T: +31 (0) 23 3034369 T: +49 (0) 3222 1097 600 2031 CC Haarlem w.emerio.eu/serviceww www.emerio.eu/service The Netherlands

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Emerio AF-128123.2 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden