Emerio AF-125323.1 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Emerio AF-125323.1 (46 pagina’s), behorend tot de categorie Friteuse. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 22 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Emerio AF-125323.1 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Emerio |
| Categorie: | Friteuse |
| Model: | AF-125323.1 |
Handleiding Emerio AF-125323.1 – volledige tekst
- 28 - gebruiker de instructies in deze gebruiksaan jzing niet in wiacht heeft genomen, komt de garantie te vervallen. De fabrikant/importeur is niet aansprakelijk voor schade die wordt veroorzaakt door het niet in acht nemen van de gebruiksaanwijzing, door nalatig gebruik of gin overeenstem ng is met de bepalingmigebruiksaanwijzing. 1. Dit apparaat mag worden gebruikt door kijaar en personen met beperkte fysiscmentale vaardigheden, of die een gebrek akennis hebben, indien ze gepaste instrgekregen zodat ze het apparaat op een kunnen gebruiken, op de hoogte zijn van het gebruik van het apparaat met zich meegevaren begrijpen. 2. Laat kinderen niet met het apparaat spelen3. Laat het reinige en het onderhoud van hen uitvoeren door kinderen tenzij ze ouder zijonder toezicht staan. 4. Houd het apparaat en snoer buiten hkinderen jonger dan 8 jaar. 5.
Als het snoer is beschadigd, moet het wordoor de fabrikant, zijn klantenservice ogeschoolde personen om gevaar te vermijd6. Met het oog op de instructies voor de reoppervlakken die in contact kunnen kome
- 29 - 9. Sluit het apparaat alleen aan op een geaard stopcontact. 10. Trek de stekker uit het stopcontact als het apparaat niet in gebruik is en voordat u het apparaat reinigt. 11. Als u gebruik maakt van een verlengkabel, dient dit geschikt te zijn voor het stroomverbruik vaanders kan oververhitting van de verlestekker het gevolg zijn. Er is risico op lstruikelen over het verlengsnoer. Wees gevaarlijke situaties te vermijde n.12. Let op dat de stroomkabel niet over scherpen niet in de buurt komt van hete voorwvuur. 13. Dompel het apparaat of de stekker niet onandere vloeistoffen. Er bestaat levensgevvan een elektrische schok! 14. Om de stekker uit het stopcontact te halenstekker zelf te trekken. Trek niet aan de str15. Raak het apparaat niet aan als het in waTrek de stekker uit het stopcontact, schakuit en breng het ter rep atie naar eenarservicecenter. 16.
Steek de stekker niet in het stopcontact eniet uit als u natte handen heeft. 17. Probeer nooit de behuizing van het appaen probeer nooit zelf het apparaat te repeen elek ische schok veroorzaken. tr
- 30 - 23. Voorkom dat het product wordt blootgesteld aan excessieve verontrei ging en vocht. ni24. Reinig het product zelf met een licht bevochtigde doek. 25. Gebruik de machine niet zonder toezicht. Als u de werkplek verlaat, dient u de machineschakelen of de stekker uit het stopcont(trek aan de stekker zelf, niet aan de kabel)26. Plaats het apparaat niet tegen een muuander apparaat. Laat minstens 10 cm achterkant, de zijkanten en boven het appa27. Tijdens het frituren met hete lucht komt erde ventilatieopening . Houd uw handeneneen veilige afstand van de stoom ventilatieopeningen. Let bovendien ook oplucht als u de pan uit het apparaat haalt. 28. Trek de stekker direct uit het stopcontacdonkere rook uit het ap raat ontsnapt. Wparook is opgelost en verwijder dan de pan ui29.
Zorg dat het verwarmingselement en dedelen voor elk gebruik schoon en vrij van eom een perfecte werking te waarborgen. 30. Opgelet, he oppervlak. etWAARSCHUWING!! Raak het oppervlak atijdens gebruik. De temperatuur van
- 33 - Opmerking: Gebruik het bakrooster altijd met de silicone klemmen bevestigd. Dit zorgt voor een stabiele positie van het bakrooster in de mand tijdens het bakproces. GEBRUIK 1. Plaats het apparaat op een droog, stabiel en hittebestendig oppervlak. 2. Omdat het apparaat heet wordt tijdens het gebruik, dient u ervoor te zorgandere objecten staat. 3. Trek de mand uit het apparaat met behulp van de handgreep. Plaats het bakro4. Doe de ingrediënten in de mand. Schuif de mand in het apparaat. Zorgaangebracht en het apparaat volledig dicht is. Het apparaat zal anders nietmand tijdens en kort na gebruik niet aan, ze wordt zeer warm. Houd de pan al5. Steek de stekker in een geschikt stopcontact. U hoort een geluidssignaal en heDruk op de aan/uit-knop, het digitaal scherm en de start/pauze-knop knippere6. Druk op de temperatuurregelknop en vervolgens op de regelknop om uw gstellen (5 / druk).
Druk op de tijdregelknop en vervolgens op de regelkno℃stellen (1 minuut / druk). U kunt tevens lang op de regelknop drukken om de w7. U kunt tevens op de menukeuzeknop drukken om direct de kookfuncties in htijd en temperatuur lichtjes wilt aanpassen, voer de aanpassing uit zoals vermvoedselpictogram knippert. 8. Druk eenmaal op de start/pauze-knop en het apparaat treedt in werking. Hingestelde temperatuur en tijd weer. U kunt opnieuw op de start/pauze-knop te pauzeren. Het digitaal scherm en de start-stop-knop knipperen wanneer hBij een inactiviteit van ongeveer 1 minuut in pauze, gaat het apparaat automa5 geluidssignalen. 9. Aan het einde van het kookproces knippert “00 min” op het scherm en seconden met werken. U kunt het apparaat tevens handmatig uitschakelen drukken. U hoort 5 geluidssignalen wanneer het apparaat in stand-by staat. 10.
Trek de mand uit het apparaat met behulp van de handgreep. Controleer of dAls dit niet het geval is, schuif de mand opnieuw in het apparaat. Stel de tempextra minuten in.
Druk vervolgens op de start/pauze-knop om het apparaaOPMERKING: U kunt de mand tevens uittrekken om de ingrediënten tijdens hen te schudden. Wanneer de mand opnieuw in het apparaat is geschoven,geselecteerde instelling hervat. 11. Maak het mandje leeg en doe de levensmiddelen in een kom of op een boringrediënten te verwijderen, haalt u de ingrediënten uit het mandje met behulOm ingrediënten, zoals rundvlees, kip, vlees en andere ingrediënten die overtollige olie in de bodem van de mand wordt opgevangen, uit te haleningrediënten één voor één te verwijderen. Om ingrediënten, zoals friet, groente en ingrediënten zonder overtollige olieuit en breng de ingrediënten over naar een schaal.
- 34 - plantaardige olie. 6. Plaats een bakvorm of een ovenschaal in het apparaat, als u een cake, quiche of ander gevoelig gerecht wilt bakken. 7. Bak geen extreem vettige ingrediënten, zoals worst, in het apparaat. VOORZICHTIG: 1. Dompel het apparaat nooit onder in water en spoel het niet af onder de kraan.2. Voorkom dat er vloeistof het apparaat binnen kan dringen om elektrische voorkomen. 3. Houd alle ingrediënten in het mandje om contact met de verwarmingselement4. Dek de luchtinlaat en -uitlaat niet af als het apparaat in werking is. Laat een vcm rond en boven het apparaat. 5. Het vullen van de mand met olie kan brandgevaar opleveren! 6. Raak de binnenkant van het apparaat niet aan wanneer in werking. 7. Kijk uit voor de hete lucht en stoom wanneer u het mandje uit het apparaat ha8. Tijdens de bereiding komt er hete stoom uit de luchtuitlaat.
Houd uw handen evan de stoom en de luchtuitlaat. 9. Schakel het apparaat onmiddellijk uit en haal de stekker uit het stopcontaafgegeven. Dit betekent dat het voedsel te veel is gekookt of het apparaat defe BAKTABEL Deze tabel toont de hoeveelheden van de etenswaren evenals de vereiste temperaaanwijzingen op de verpakking van het product van de in deze tabel getoondmoeten de aanwijzingen op de verpakking gevolgd worden. Type Minimum-maximum hoeveelheid van ingrediënten (g) Tijd (minuten) Temperatuur ( ℃)Omdraaien Friet 200-650 20 25- 200 Omdraaien Ribbetjes 100-450 20 25- 180 Omdraaien Garnalen 100-450 10 15- 180 Omdraaien Cake 100-450 8- 15200 Omdraaien Kippenboutjes 100-6 001-6 stuks 18 25- 180 Omdraaien Biefstuk 100-450 1-5 stuks 18 21- 180 Omdraaien Vis 100-450 10 15- 180 Omdraaien
- 35 - Het apparaat werkt niet. De stekker zit niet in het stopcontact. Steek de stekker in een geaard stopcontact. De aan/uit-knop werd niet ingedrukt om het apparaat in te schakelen. Druk op de aan/uit-knop om het apparaat in De ingrediënten zijn niet volledig gebakken. De hoeveelheid voedsel in de mand is te groot. Doe mindehet mandjebakken gelijDe temperatuur is te laag of de ingestelde tijd is te kort. Verhoog delangere kooDe ingrediënten zijn niet gelijkmatig gebakken. Voor verschillende soorten voedsel kan het noodzakelijk zijn deze halverwege de bereidingstijd om te schudden. Schud het vbereidingstijDe gefrituurde snacks zijn niet knapperig U heeft een soort snack uitgekozen die alleen op een traditionele manier gefrituurd kan worden. Gebruik snaeen beetje oknapperigerEr komt witte rook uit het apparaat. U bereidt vette ingrediënten. Tijdens helevensmiddelekken.
De oen de pan kageen impacbeschadigt hDe mand bevat nog vetresten van het vorig gebruik. Maak de maVerse frietjes zijn onregelmatig gefrituurd U hebt de verkeerde soort aardappel gebruikt Gebruik verU hebt de aardappelfriet voor het bakken onvoldoende gespoeld. Reinig de aom het zetmde sticks te vVerse frietjes zijn niet knapperig De knapperigheid van de frietjes is afhankelijk van de hoeveelheid olie en water in de frietjes. Zorg ervooafgedroogd voegen. Snijd de aaeen knappeVoeg beetjevoor een kn
- 36 - veroorzaa door het niet opvolgen van de gebruiksaanwijzing vervalt het recht op garantie. Voor kt vervolgschade die hieruit ontstaat kunnen wij niet verantwoordelijk gehouden worden. Voor materiële schade of persoonlijk letsel veroorzaakt door ondeskundig gebruik of t niet opvolgen van de heveiligheidsvoorschriften zijn wij niet aansprakelijk. In dergelijke gevallen vervalt ieSchade aan accessoires of onderdelen betekend niet dat het gehele apparaAfgebroken glazen of kunststof onderdelen of accessoires vallen niet onder dvergoeding vervangen kunnen worden. Defecten aan hulpstukken of aan slijtagalsmede reiniging, onderhoud of de vervanging van slijtende delen vallen niet ondin rekening gebracht worden. MILIEUVRIENDELIJKE AFVALVERWERKING Recycling Europese Richtlijn 2012/19/EU –Deze markering betekent dat dit product niet samen met ander housafgedankt.
Om h milieu en de volksgezondheid niet in gevaar te breet grondstoffen te bevorderen, moet dit product op verantwoordelijkLever verbruikte apparatuur a.u.b. in bij de hiervoor bestemde inzawaar het product was aangeschaft. Zij zullen dit product accepteren voor milieuvrie Geproduceerd door: Emerio B.V. Zomervaart 1A, 2033 DA Haarlem, The Netherlands
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Emerio AF-125323.1 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Friteuse Emerio
Handleiding Friteuse
Nieuwste handleidingen voor Friteuse