Electrolux SatelliteClean Handleiding
Electrolux Vaatwasser SatelliteClean
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux SatelliteClean (56 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 6 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Electrolux SatelliteClean of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/56
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | SatelliteClean |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Deurscharnieren: | Schuiven |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 36000 g |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 820 mm |
| Aantal couverts: | 14 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | C |
| Gewicht verpakking: | 37410 g |
| Waterconsumptie per cyclus: | 10.5 l |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Duur cyclus (snelwas programma): | 30 min |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 75 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Bestek compartiment type: | Lade |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| Waarschuwingssignaal: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 90min, Eco, Quick |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.746 kWu |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Watertoevoer: | Cold, Hot |
| Stroomverbruik (ingeschakeld houden): | 0.5 W |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Zelfbalancerende scharnier: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux SatelliteClean stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
