Electrolux KEZB9300W Handleiding
Electrolux Vaatwasser KEZB9300W
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux KEZB9300W (1 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 79 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Electrolux KEZB9300W of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

Electrolux KEZB9300W 911434676
86
11,0 L15 x
4:00
44
ABCD
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | KEZB9300W |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Deurscharnieren: | Vast |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 38670 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 898 mm |
| Aantal couverts: | 15 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Gewicht verpakking: | 40100 g |
| Breedte verpakking: | 680 mm |
| Diepte verpakking: | 635 mm |
| Hoogte verpakking: | 870 mm |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 900 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 11 l |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 86 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| Waarschuwingssignaal: | Ja |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min,90min,160min,Eco 45°C,Quick,Soak |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.86 kWu |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Hoogte onder werkblad: | 818 mm |
| Bestekmand type: | Bosch MaxFlex Basket |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux KEZB9300W stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026