Electrolux KEZB9300L Handleiding
Electrolux Vaatwasser KEZB9300L
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux KEZB9300L (1 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 35 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Electrolux KEZB9300L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

Electrolux KEZB9300L 911434564
86
11,0 L15 x
4:00
44
ABCD
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | KEZB9300L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 38670 g |
| Breedte: | 635 mm |
| Diepte: | 680 mm |
| Hoogte: | 870 mm |
| Aantal couverts: | 15 couverts |
| Deurkleur: | Wit |
| Kinderslot: | Ja |
| Afneembaar bovenkant: | Ja |
| Wi-Fi-besturing: | Nee |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Gewicht verpakking: | 40100 g |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus: | 11 l |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Tijdsduur tot uitschakelen: | 1 min |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 86 kWu |
| Laag ingebouwde capability (open aan bovenkant): | Ja |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| Gebruiksklaar-indicatielampje: | Ja |
| Doseringsassistent: | Ja |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min 60°C, 90min, 160min 60°C, Auto, Eco 50°C, Glass/delicate, Quick 30min 40°C, Rinsing + drying |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.846 kWu |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Watertoevoer: | Cold, Hot |
| Stroomverbruik (ingeschakeld houden): | 5 W |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Inbegrepen aantal schappen: | 2 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux KEZB9300L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026