Electrolux KESC5300L Handleiding
Electrolux Vaatwasser KESC5300L
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux KESC5300L (1 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 29 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Electrolux KESC5300L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

Electrolux KESC5300L 911384150
82
9,9 L12 x
4:00
44
ABCD
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | KESC5300L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 38090 g |
| Breedte: | 546 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 759 mm |
| Aantal couverts: | 12 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Gewicht verpakking: | 41000 g |
| Breedte verpakking: | 600 mm |
| Diepte verpakking: | 680 mm |
| Hoogte verpakking: | 855 mm |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 762 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 82 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Waarschuwingssignaal: | Ja |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min 60°C, 90min, 160min 60°C, Auto, Eco 45°C, Quick, Soak |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.807 kWu |
| Certificering: | CE |
| Temperatuur (max): | - °C |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux KESC5300L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026