Electrolux KECA7300W Handleiding
Electrolux Vaatwasser KECA7300W
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux KECA7300W (1 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 74 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Electrolux KECA7300W of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

Produktinformationsblad
Produktinformationsblad
Produktinformationsblad
ProduktinformationsbladProduktinformationsblad
Leverantörens namn eller varumärke:
Leverantörens namn eller varumärke:
Leverantörens namn eller varumärke:
Leverantörens namn eller varumärke:Leverantörens namn eller varumärke:Electrolux
Leverantörens adress:
Leverantörens adress:
Leverantörens adress:
Leverantörens adress:Leverantörens adress:Electrolux - 26 al. Powstancow Slaskich 30-570 - Krakow - PL
Modellbeteckning:
Modellbeteckning:
Modellbeteckning:
Modellbeteckning:Modellbeteckning:KECA7300W 911438402
Allmänna produktparametrar:
Allmänna produktparametrar:
Allmänna produktparametrar:
Allmänna produktparametrar:Allmänna produktparametrar:
ParameterVärdeParameterVärde
Nominell kapacitet () (ps)
b14Mått i cm
Höjd82
Bredd60
Djup55
EEI ()
b49,9 Energieffektivitetsklass ()
bD ()
d
Diskprestandaindex ()
b1,121 Torkprestandaindex ()
b1,061
Energianvändning i kWh [per
cykel], vid användning av
ecoprogrammet och
kallvattenanslutning. Den
faktiska energianvändningen
kommer att bero på hur
maskinen används.
0,848
Vattenanvändning i liter [per
cykel] vid användning av
ecoprogrammet. Den
faktiska vattenförbrukningen
kommer att bero på hur
maskinen används och på
vattnets hårdhet.
11,0
Programtid () (h:min)
b 4:00Typinbyggd
Utsläpp av luftburet akustiskt
buller () (dB(A) re1 pW)
b39 Utsläppsklass för luftburet
akustiskt buller ()
bB ()
d
Frånläge (W) (om tillämpligt)0,50Standbyläge (W) (om
tillämpligt) 0,50
Startfördröjning (W) (om
tillämpligt) 4,00
Nätverksanslutet
standbyläge (W) (om
tillämpligt)
2,00
Kortaste giltighetsperiod för leverantörens garanti:
Kortaste giltighetsperiod för leverantörens garanti:
Kortaste giltighetsperiod för leverantörens garanti:
Kortaste giltighetsperiod för leverantörens garanti:Kortaste giltighetsperiod för leverantörens garanti:24 månader
Ytterligare information:
Ytterligare information:
Ytterligare information:
Ytterligare information:Ytterligare information:
Länk till leverantörens webbplats, där informationen i punkt 6 i bilaga II till kommissionens förordning (EU).2019/2022
finns: https://support.electroluxgroup.eu/external/PISlink/Products/911438402
() this item shall not be considered relevant for the purposes of Article 2(6) of Regulation (EU) 2017/1369.
a
() För eco-programmet.
b
() changes to these items shall not be considered relevant for the purposes of paragraph 4 of Article 4 of Regulation (EU) 2017/1369.
c
() if the product database automatically generates the definitive content of this cell the supplier shall not enter these data.
d
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | KECA7300W |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 38670 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 2200 W |
| Aantal couverts: | 14 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Snoerlengte: | 1.6 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Wi-Fi-besturing: | Ja |
| Duur cyclus: | 160 min |
| Geluidsniveau: | 39 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 570 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 11 l |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 85 kWu |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Voetenverstelling: | 80 mm |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| Afwasprogramma's: | 60min,90min,160min,Auto,Eco,Quick,Rinse |
| Lengte afvoerslang: | 1.8 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.8 m |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 900 mm |
| Temperatuur (max): | - °C |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux KECA7300W stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026