Electrolux GA60GLVC Handleiding
Electrolux Vaatwasser GA60GLVC
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux GA60GLVC (4 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 21 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Electrolux GA60GLVC of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/4

Brief instructions
1 2345 6
CA BD E
1. On/o button4. MY TIME selection bar
2. Delay Start button5. EXTRAS buttons
3. Display 6. AUTO Sense button
ProgrammeDegree of soil, type of load
A
Quick • Light soil
• Crockery and cutlery
• All
B1h • Light soil
• Crockery and cutlery
C1h 30min• Normal soil
• Crockery, cutlery, pots and pans
D2h 40min• Heavy soil
• Crockery, cutlery, pots and pans
EECO • Normal soil
• Crockery, cutlery, pots and pans
• All
• Crockery, cutlery, pots and pans
Indicators on
the displayDescription
ECOMETER. It indicates how the programme selection impacts
energy and water consumption. The more bars are on, the lower
the consumption is.
Rinse aid indicator. It is on when the rinse aid dispenser needs
relling.
Salt indicator. It is on when the salt container needs relling.
Drying phase indicator. It is on when a programme with the
drying phase is selected. It ashes when the drying phase
operates.
Machine Care indicator. It is on when the appliance needs
internal cleaning with the Machine Care programme.
EN
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | GA60GLVC |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Deurkleur: | Wit |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Kinderslot: | Ja |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 42 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 234 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A+++ |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Beeldscherm type: | LCD |
| Waterconsumptie per cyclus: | 11 l |
| Wasklasse: | A |
| Geïntegreerde timer: | Ja |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Zout indicator: | Ja |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| AquaSensor functie: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Afwasprogramma's: | Snel |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.821 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | 3080 l |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux GA60GLVC stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026