Electrolux ESL5213LO Handleiding
Electrolux Vaatwasser ESL5213LO
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux ESL5213LO (1 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 19 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Electrolux ESL5213LO of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

Electrolux ESL5213LO 911539283
104
9,9 L13 x
3:47
49
ABCD
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESL5213LO |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 33400 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Duur cyclus: | 227 min |
| Geluidsniveau: | 49 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Gewicht verpakking: | 34920 g |
| Breedte verpakking: | 635 mm |
| Diepte verpakking: | 680 mm |
| Hoogte verpakking: | 864 mm |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Inverter technologie: | Ja |
| Duur cyclus (snelwas programma): | 30 min |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 104 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 90min, 160min, Eco, Quick, Soak |
| Energieverbruik per cyclus: | 1.036 kWu |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 900 mm |
| Automatische deuropening: | Ja |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Zelfbalancerende scharnier: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux ESL5213LO stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026