Electrolux ESI9500LOX Handleiding
Electrolux Vaatwasser ESI9500LOX
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux ESI9500LOX (22 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 13 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Electrolux ESI9500LOX of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/22

Electrolux ESI9500LOX 911526375
95
10,5 L14 x
3:55
44
ABCD
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESI9500LOX |
| Apparaatplaatsing: | Semi-ingebouwd |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 38350 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 570 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Aantal couverts: | 14 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Wi-Fi-besturing: | Nee |
| Duur cyclus: | 235 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Nee |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 10.5 l |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 6 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 95 kWu |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Roestvrijstaal |
| Bestek compartiment type: | Lade |
| Kuip materiaal: | Roestvrijstaal |
| Voetenverstelling: | 80 mm |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 30min 60°C, Auto 45-70°C, Eco 50°C, Glass/delicate, Intensive 70°C, Pre-rinse |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.935 kWu |
| Lengte afvoerslang: | 1.5 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 880 mm |
| Automatische deuropening: | Ja |
| Temperatuur (max): | 70 °C |
| Onmiddelijk verwarmings element: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Inbegrepen aantal schappen: | 4 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux ESI9500LOX stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026