Electrolux ESF63020 Handleiding
Electrolux Vaatwasser ESF63020
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux ESF63020 (4 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 95 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Electrolux ESF63020 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESF63020 |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Gewicht: | 40500 g |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 610 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Netbelasting: | 2200 W |
| Aantal couverts: | 12 couverts |
| Deurkleur: | Wit |
| Snoerlengte: | 1.7 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 3 uur |
| Droogklasse: | A |
| Geluidsniveau: | 49 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 231 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A |
| Waterconsumptie per cyclus: | 18 l |
| Wasklasse: | A |
| Aantal wasprogramma's: | 5 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Energieverbruik per cyclus: | 1.05 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | 3960 l |
| Lengte afvoerslang: | 1.5 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux ESF63020 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026