Electrolux ESA47301SW Handleiding
Electrolux Vaatwasser ESA47301SW
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux ESA47301SW (60 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 83 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Electrolux ESA47301SW of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/60
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESA47301SW |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Deurscharnieren: | Standaard |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 598 mm |
| Diepte: | 622 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Wit |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 46 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Gewicht verpakking: | 40960 g |
| Breedte verpakking: | 635 mm |
| Diepte verpakking: | 680 mm |
| Hoogte verpakking: | 894 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Duur cyclus (snelwas programma): | 30 min |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 84 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Bestek compartiment type: | Mand |
| Kuip materiaal: | Roestvrijstaal |
| Vloerindicatielampje: | Nee |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| AquaSensor functie: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min, 90min, 160min, Auto, Eco, Hygiene, Pre-wash, Quick |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.835 kWu |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Automatische deuropening: | Ja |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux ESA47301SW stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
