Electrolux EES47311L Handleiding
Electrolux Vaatwasser EES47311L
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux EES47311L (64 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 21 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Electrolux EES47311L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/64

EES47311L
NL AfwasautomaatGebruiksaanwijzing 2
DE GeschirrspülerBenutzerinformation 31
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EES47311L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Deurscharnieren: | Schuiven |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 38670 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Wit |
| Snoerlengte: | 1.6 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Wi-Fi-besturing: | Nee |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 46 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Jaarlijks energieverbruik: | - kWu |
| Gewicht verpakking: | 40100 g |
| Breedte verpakking: | 635 mm |
| Diepte verpakking: | 680 mm |
| Hoogte verpakking: | 870 mm |
| Verlichting binnenin: | Nee |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 820 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 10.5 l |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 84 kWu |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Verborgen verwarmingselement: | Ja |
| Bestek compartiment type: | Mand |
| Kuip materiaal: | Roestvrijstaal |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| Gebruiksklaar-indicatielampje: | Nee |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Extra droog: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 160min, 60min, 90min, Eco, Quick, Pre-wash |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.835 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | - l |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 900 mm |
| Automatische deuropening: | Ja |
| Temperatuur (max): | 69 °C |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Energie-efficiëntieindex (EU 2017/1369): | 49.9 |
| Inbegrepen aantal schappen: | 2 |
| Wasefficiëntie-index (EU 2017/1369): | 1.121 |
| Droogefficiëntie-index (EU 2017/1369): | 1.061 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux EES47311L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026