Electrolux EES42210IX Handleiding
Electrolux Vaatwasser EES42210IX
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux EES42210IX (28 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 12 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Electrolux EES42210IX of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/28

EES42210IX
EN DishwasherUser Manual
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EES42210IX |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 33900 g |
| Breedte: | 446 mm |
| Diepte: | 570 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| Aantal couverts: | 9 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Wi-Fi-besturing: | Nee |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 197 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A++ |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Nee |
| Installatie compartiment breedte: | 450 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | - l |
| Wasklasse: | A |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Productafmeting: | Slimline (45 cm) |
| Voetenverstelling: | 80 mm |
| Zout indicator: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| AquaSensor functie: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 90min,Auto,Quick |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.689 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | 2772 l |
| Lengte afvoerslang: | 1.5 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 900 mm |
| Temperatuur (max): | - °C |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux EES42210IX stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026