Electrolux EEQ42200L Handleiding
Electrolux Vaatwasser EEQ42200L
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux EEQ42200L (56 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 16 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Electrolux EEQ42200L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/56

EEQ42200L
DA Opvaskemaskine Brugsanvisning2
EN DishwasherUser Manual28
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEQ42200L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 30100 g |
| Breedte: | 446 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| Aantal couverts: | 9 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 46 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 70 kWu |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| Extra droog: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min, 90min, 160min, Auto, Eco, Quick, Rinse |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.704 kWu |
| Maximale warmwatertoevoertemperatuur: | 60 °C |
| Temperatuur (max): | - °C |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux EEQ42200L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026