Electrolux EEM69410L Handleiding
Electrolux Vaatwasser EEM69410L
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux EEM69410L (1 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 41 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Electrolux EEM69410L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

Termékinformációs adatlap
Termékinformációs adatlap
Termékinformációs adatlap
Termékinformációs adatlapTermékinformációs adatlap
A szállító neve vagy védjegye:
A szállító neve vagy védjegye:
A szállító neve vagy védjegye:
A szállító neve vagy védjegye:A szállító neve vagy védjegye:Electrolux
A szállító címe:
A szállító címe:
A szállító címe:
A szállító címe:A szállító címe:Electrolux - 26 al. Powstancow Slaskich 30-570 - Krakow - PL
Modellazonosító:
Modellazonosító:
Modellazonosító:
Modellazonosító:Modellazonosító:EEM69410L 911434773
Általános termékparaméterek:
Általános termékparaméterek:
Általános termékparaméterek:
Általános termékparaméterek:Általános termékparaméterek:
Paraméter ÉrtékParaméter Érték
Névleges kapacitás () (ps)
b15Méretek cm-ben
Magasság 82
Szélesség 60
Mélység 55
EEI ()
b43,9 Energiahatékonysági osztály (
)
bC ()
d
Tisztítóteljesítmény-mutató (b
)1,121 Szárítóteljesítmény-mutató (b
)1,061
Energiafogyasztás kWh[
/ciklus]-ban, hidegvizes
töltésű eco program alapján.
A tényleges
energiafogyasztás függ a
készülék használatának
módjától.
0,757
Vízfogyasztás liter [/ciklus]-
ban, az eco program alapján.
A tényleges vízfogyasztás
függ a készülék
használatának módjától és a
víz keménységétől.
11,0
A program időtartama () (h:
b
min) 4:00 Típusbeépíthető
Levegőben terjedő akusztikus
zajkibocsátás () [1 pW-ra
b
vonatkoztatott dB(A)]
42
A levegőben terjedő
akusztikus zajkibocsátás
osztálya ()
bB ()
d
Kikapcsolt üzemmód (W)
(adott esetben)0,50 Készenléti üzemmód (W)
(adott esetben)0,50
Programkésleltetés (W)
(adott esetben)4,00
Hálózatvezérelt készenléti
üzemmód (W) (adott
esetben)
-
A szállító által vállalt jótállás minimális időtartama:
A szállító által vállalt jótállás minimális időtartama:
A szállító által vállalt jótállás minimális időtartama:
A szállító által vállalt jótállás minimális időtartama:A szállító által vállalt jótállás minimális időtartama:0 hónapok
További információk:
További információk:
További információk:
További információk:További információk:
Internetes hivatkozás a szállító honlapjára, ahol az (EU) 2019/2022 bizottsági rendelet II. mellékletének 6. pontjában
foglalt információ megtalálható: https://support.electroluxgroup.eu/external/PISlink/Products/911434773
() this item shall not be considered relevant for the purposes of Article 2(6) of Regulation (EU) 2017/1369.
a
() az eco program esetében.
b
() changes to these items shall not be considered relevant for the purposes of paragraph 4 of Article 4 of Regulation (EU) 2017/1369.
c
() if the product database automatically generates the definitive content of this cell the supplier shall not enter these data.
d
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEM69410L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 38670 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 898 mm |
| Aantal couverts: | 15 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 42 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | C |
| Gewicht verpakking: | 40100 g |
| Breedte verpakking: | 635 mm |
| Diepte verpakking: | 680 mm |
| Hoogte verpakking: | 870 mm |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 11 l |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 76 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| Waarschuwingssignaal: | Ja |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min, 90min, 160min, Auto, Eco, Quick, Soak |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.757 kWu |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 900 mm |
| Automatische deuropening: | Ja |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Watertoevoer: | Cold, Hot |
| Stroomverbruik (ingeschakeld houden): | 0.5 W |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Zelfbalancerende scharnier: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux EEM69410L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026