Electrolux EEM69305L Handleiding
Electrolux Vaatwasser EEM69305L
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux EEM69305L (1 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 47 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Electrolux EEM69305L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

Electrolux EEM69305L 911434746
86
11,0 L15 x
4:00
46
ABCD
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEM69305L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 38670 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 898 mm |
| Aantal couverts: | 15 couverts |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 46 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Gewicht verpakking: | 40100 g |
| Breedte verpakking: | 635 mm |
| Diepte verpakking: | 680 mm |
| Hoogte verpakking: | 870 mm |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 570 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 11 l |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 86 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min 60°C, 90min, 160min 60°C, Eco, Pre-rinse, Quick |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.86 kWu |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 900 mm |
| Automatische deuropening: | Ja |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Watertoevoer: | Cold, Hot |
| Smartphone ondersteuning op afstand: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Zelfbalancerende scharnier: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux EEM69305L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026