Electrolux EEM648310L Handleiding
Electrolux Vaatwasser EEM648310L
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux EEM648310L (5 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 54 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Electrolux EEM648310L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEM648310L |
| Apparaatplaatsing: | Semi-ingebouwd |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 38050 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 878 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| Aantal couverts: | 14 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | 235 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 237 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A+++ |
| Verlichting binnenin: | Nee |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 880 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 10.5 l |
| Wasklasse: | A |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 6 |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Bestek compartiment type: | Lade |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| Extra droog: | Ja |
| Beladingssensor: | Ja |
| Afwasprogramma's: | Auto 45-70°C,Eco 50°C,Glass/delicate,Intensive 75°C,Quick |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.832 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | 2940 l |
| Lengte afvoerslang: | 1.5 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux EEM648310L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026