Electrolux EEM48321L Handleiding
Electrolux Vaatwasser EEM48321L
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux EEM48321L (2 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 45 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Electrolux EEM48321L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/2

TimeBeam® ile kalan süreyi zemine yansıtılan ışıktan takip edin
TimeBeam® program sonuna kalan süreyi makinenin bulunduğu zemine
yansıtır. Böylece tam ankastre bulaşık makinenizin çalışma durumunu kolayca
takip edebilirsiniz.
Soft support for your delicate glasses
To minimise the risk of damage or breakages during the dishwashing process,
SoftSpike rubber supports keep your delicate glasses standing safely upright.
MaxiFlex ile tüm servis takımlarınız ve araç
gereçlerinize yer açın
MaxiFlex ile yalnızca çatal, kaşık ve bıçaklarınıza değil;
mutfağınızda kullandığınız kepçe, servis kaşığı,
spatula, çırpıcı vb. araç gereçlerinize de yer açın ve
tavanda yer alan püskürtme kolu sayesinde tertemiz
yıkanmalarını sağlayın.
QuickSelect panel ile yalnızca süreyi seçin,
program seçimi karmaşasından kurtulun
QuickSelect panel ile yalnızca süreyi seçin, program
seçimi karmaşasından kurtulun. 30, 60, 90 ve 150 dk
süreli programlardan birini seçin, LC ekrandan
seçtiğiniz programın kurutma fonksiyonu içerip
içermediğini ve ekonomi seviyesini kolayca takip edin.
SatelliteClean®. Complete cleaning. Without using extra water
Dishes come out spotless with SatelliteClean®—it performs up to 3x better
than the standard dishwasher. Thanks to the double-rotating arm that
continuously changes the angle of the spray, even bulky items are deeply
cleaned.
Provides up to 3x better coverage with no extra water
The 600 SatelliteClean® Dishwasher has an innovative spray arm that delivers
3x better spray coverage compared to the standard system. Guaranteeing
corner-to-corner cleaning so that even closely stacked items are thoroughly
washed.
Product Benets & Features
• Montaj: Tam entegre
• Yükleme kapasitesi: 14 kişilik yemek takımı
• Ses seviyesi: Sadece 44 dB (IEC 60704-3)
• Su ve enerji tüketimi: 10.5 l, 0.832 kWsaat; ölçümlenen program: Eko 50
• 8 program, 4 yıkama sıcaklığı
• Yıkama programları: 160 Minutes, 60 Minutes, 90 Minutes, AUTO Sense,
Eco, Machine Care, Quick 30 Minutes, Durulama ve bekletme
• FlexiSpray uydu püskürtme kolu ile mükemmel yıkama performansı
• Kurutma sistemi: AirDry Technology
• Yazılı/sembollü panel
• Otomatik kapanma fonksiyonu
• Thermo Ecient Sistem
• Gecikmeli başlatma seçeneği ile makineyi 1-24 saat sonra çalışmak üzere
ayarlayabilme olanağı
• Bulaşığın kirlilik durumuna göre yıkama sıcaklığını belirleyen kir sensörü
• Tuz ve parlatıcı göstergeleri
• Diğer göstergeler: Sesli sinyal, Gecikmeli başlatma 1-24 saat, Kurutma
safhası, GlassCare, Machine Care, Seçili program, Parlatıcı, Tuz, Time beam
White, XtraPower
• TimeBeam zemine yansıtılan kalan süre göstergesi
• FlexiLift doluyken yüksekliği ayarlanabilir üst sepet
• Yüksekliği doluyken bile ayarlanabilen üst sepet
• Üst sepet donanımı: 2 Blue Soft Spikes, Katlanabilir fincan rafları, Renkli
sepet kulbu
• Alt sepet donanımı: 4 foldable plate racks, Plastic coloured handle
• Waterstop su emniyet sistemi
• Mobilya ölçüleri Y(min/maks)xGxD (mm): 820/900 x 600 x 550
• FlexiSpray özel uydu püskürtme kolu ile eşsiz yıkama performansı.
Dishwasher
EEM48321L
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEM48321L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| Aantal couverts: | 14 couverts |
| Deurkleur: | Wit |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Wi-Fi-besturing: | Nee |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | 60 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 237 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A+++ |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 10.5 l |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Zout indicator: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| AquaSensor functie: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.832 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | 2940 l |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 880 mm |
| Temperatuur (max): | - °C |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux EEM48321L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026