Electrolux EEA22100L Handleiding
Electrolux Vaatwasser EEA22100L
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux EEA22100L (28 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 58 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Electrolux EEA22100L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/28

EEA22100L
EN DishwasherUser Manual
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEA22100L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Gewicht: | 31850 g |
| Breedte: | 446 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Aantal couverts: | 9 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Wit |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 3 uur |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 47 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Jaarlijks energieverbruik: | 222 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A+ |
| Installatie compartiment breedte: | 450 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 0.778 l |
| Wasklasse: | A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 6 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 78 kWu |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Productafmeting: | Slimline (45 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Voetenverstelling: | 80 mm |
| Zout indicator: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 3 |
| AquaSensor functie: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 90min,Auto,Eco 50 ºC,Quick,Rinse |
| Energieverbruik per cyclus: | 9.9 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | 2772 l |
| Lengte afvoerslang: | 1.5 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 900 mm |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux EEA22100L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026