Electrolux EEA17200L Handleiding
Electrolux Vaatwasser EEA17200L
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux EEA17200L (1 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 29 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Electrolux EEA17200L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

Product information sheet
Product information sheet
Product information sheet
Product information sheetProduct information sheet
Supplier's name or trade mark:
Supplier's name or trade mark:
Supplier's name or trade mark:
Supplier's name or trade mark:Supplier's name or trade mark:Electrolux
Supplier's address:
Supplier's address:
Supplier's address:
Supplier's address:Supplier's address:Electrolux - 26 al. Powstancow Slaskich 30-570 - Krakow - PL
Model identifier:
Model identifier:
Model identifier:
Model identifier:Model identifier:EEA17200L 911539271
General product parameters:
General product parameters:
General product parameters:
General product parameters:General product parameters:
ParameterValue ParameterValue
Rated capacity () (ps)
b13Dimensions in cm
Height 82
Width 60
Depth 55
EEI ()
b55,9 Energy efficiency class ()
bE ()
d
Cleaning performance index (
)
b1,121 Drying performance index ()
b1,061
Energy consumption in kWh
[per cycle], based on the eco
programme using cold water
fill. Actual energy
consumption will depend on
how the appliance is used.
0,936
Water consumption in litres
[per cycle], based on the eco
programme. Actual water
consumption will depend on
how the appliance is used
and on the hardness of the
water.
9,9
Programme duration () (h:
b
min) 3:47 Typebuilt-in
Airborne acoustical noise
emissions () (dB(A) re 1 pW)
b49 Airborne acoustical noise
emission class ()
bC ()
d
Off-mode (W) (if applicable)0,50Standby mode (W) (if
applicable) 0,50
Delay start (W) (if applicable)4,00Networked standby (W) (if
applicable) -
Minimum duration of the guarantee offered by the supplier:
Minimum duration of the guarantee offered by the supplier:
Minimum duration of the guarantee offered by the supplier:
Minimum duration of the guarantee offered by the supplier:Minimum duration of the guarantee offered by the supplier:12 months
Additional information:
Additional information:
Additional information:
Additional information:Additional information:
Weblink to the supplier's website, where the information in point 6 of Annex II to Commission Regulation (EU) 2019/2022
is found: https://support.electroluxgroup.eu/external/PISlink/Products/911539271
() this item shall not be considered relevant for the purposes of Article 2(6) of Regulation (EU) 2017/1369.
a
() for the eco programme.
b
() changes to these items shall not be considered relevant for the purposes of paragraph 4 of Article 4 of Regulation (EU) 2017/1369.
c
() if the product database automatically generates the definitive content of this cell the supplier shall not enter these data.
d
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEA17200L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 33900 g |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 820 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Wit |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 3 uur |
| Duur cyclus: | 160 min |
| Geluidsniveau: | 49 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Aantal wasprogramma's: | 5 |
| Duur cyclus (snelwas programma): | 30 min |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 94 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Bestek compartiment type: | Mand |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 3 |
| Afwasprogramma's: | 90min,160min 60°C,Rinse |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.936 kWu |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 900 mm |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Onderste korf: | Vast |
| Manden verstelbare plaatsing: | Bovenste |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux EEA17200L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026