Electrolux ECP26109W Handleiding
Electrolux Niet gecategoriseerd ECP26109W
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux ECP26109W (12 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 2 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Electrolux ECP26109W of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/12

user manual
Chest Freezer
ECP21109W
ECP26109W
ECP30109W
ECP40109W
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | ECP26109W |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Boven |
| Breedte: | 946 mm |
| Diepte: | 665 mm |
| Hoogte: | 876 mm |
| Jaarlijks energieverbruik: | 264 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A+ |
| Brutocapaciteit vriezer: | 263 l |
| Nettocapaciteit vriezer: | 260 l |
| Vriescapaciteit: | 16 kg/24u |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Aantal planken vriezer: | 2 |
| Temperatuur alarm: | Ja |
| Indicatielampje: | Ja |
| Type product: | Diepvrieskist |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux ECP26109W stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Electrolux
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
25 Mei 2026
24 Mei 2026
23 Mei 2026
23 Mei 2026
22 Mei 2026
22 Mei 2026
22 Mei 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026