Easymaxx Z 07475 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Easymaxx Z 07475 (40 pagina’s), behorend tot de categorie Wasmachine. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 17 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Easymaxx Z 07475 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Easymaxx |
| Categorie: | Wasmachine |
| Model: | Z 07475 |
| Apparaatplaatsing: | Draagbaar (plaatsing) |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Blue, White |
| Deurscharnieren: | Boven |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 6000 g |
| Breedte: | 335 mm |
| Diepte: | 340 mm |
| Hoogte: | 530 mm |
| Type lader: | Bovenbelading |
| Uitgestelde start timer: | Nee |
| Energieverbruik wassen: | - kWu |
| Geluidsniveau (wassen): | - dB |
| Maximale centrifugesnelheid: | - RPM |
| Geluidsniveau bij centrifugeren: | - dB |
| Nominale capaciteit: | 3 kg |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 260 W |
| Wasprogramma's: | Timed, Spin/drain |
Handleiding Easymaxx Z 07475 – volledige tekst
29 NLInhoudDoelmatig gebruik ______________________ 29Veiligheidsaanwijzingen __________________ 30Leveringsomvang en apparaatoverzicht _____ 32Vóór het eerste gebruik __________________ 32Gebruik ______________________________ 33Reinigen en onderhoud __________________ 35Storingen verhelpen ____________________ 36Technische gegevens ___________________ 37Afvoeren _____________________________ 37Doelmatig gebruik• Het apparaat is geschikt voor het wassen van licht textiel op een temperatuur van max. 60 °C. • Het apparaat is geschikt voor het wassen van groot en zwaar textiel zoals wollen nietdekens, beddengoed of winterjassen.• Het apparaat is geschikt voor het wassen van kookwas.niet• Het apparaat is geschikt voor het bleken of verven van textiel.niet• Het apparaat is uitsluitend bestemd voor particulier gebruik, niet voor commerciële doeleinden.
• Gebruik het apparaat uitsluitend zoals beschreven in de handleiding. Elk ander gebruik geldt als niet-doelmatig.• Alle gebreken die zijn ontstaan door onvakkundige behandeling, beschadiging of reparatiepogingen, zijn uitgesloten van garantie. Dit geldt ook voor de normale slijtage.Geachte klant,Wij zijn blij dat u hebt besloten tot de aankoop van deze . mini-wasmachineGelieve vóór het eerste gebruik van het apparaat de handleiding zorgvuldig door le-zen en deze te bewaren om later nog eens na te kunnen nalezen. Wanneer u het ap-paraat aan iemand anders geeft, moet tevens deze handleiding worden overhandigd.Fabrikant en importeur aanvaarden geen aansprakelijkheid wanneer de informatie in deze handleiding niet in acht wordt genomen.
Neem bij vragen over het apparaat en over reserveonderdelen/toebehoren contact op met de klantenservice via onze website:www.service-shopping.deUitleg van de symbo-lenVeiligheidsaanwijzingen: lees deze aandachtig door en houdt u zich hieraan om lichamelijk letsel en materiële schade te voor-komen.Aanvullende informatieBedieningshandleiding vóór gebruik lezen!
NL 30 Veiligheidsaanwijzingen ■Dit apparaat is niet bedoeld voor gebruik door personen (inclu-sief kinderen) met beperkte fysieke, sensorische of geestelijke vermogens of met een gebrek aan ervaring en/of gebrek aan kennis, tenzij een persoon die verantwoordelijk is voor hun vei-ligheid, toezicht op hen houdt of hen instructies heeft gegeven over hoe het apparaat gebruikt moet worden. ■Kinderen moeten onder toezicht staan om ervoor te zorgen dat zij niet met het apparaat spelen. ■Wanneer het apparaat niet onder toezicht staat, en vóór het mon-teren, demonteren of reinigen moet het altijd van het stroomnet worden geïsoleerd. ■Overschrijd nooit de maximale vulhoeveelheid (let op de MAX-markering. ). Als de wasmachine te vol is, zou er water uit de afvoerslang kunnen treden tijdens het wassen. ■Breng geen veranderingen aan het apparaat aan. Verwissel ook niet zelf het netsnoer.
Wanneer het apparaat, het aansluitsnoer of de stekker van het apparaat zijn beschadigd, dan moeten deze door de fabrikant of klantenservice of een soortgelijk ge-kwalifi ceerde persoon (bijv. gespecialiseerde werkplaats) wor-den vervangen, om gevaren te voorkomen. Gevaar voor verwondingen ■Houd kinderen en dieren uit de buurt van het apparaat en het verpakkingsmateriaal. Er bestaat verwondings- en verstikkingsgevaar. ■Grijp in de centrifugetrommel voordat deze volledig tot stilstand is gekomen. nooit ■Zorg ervoor dat het apparaat wanneer het niet onder toezicht staat water bevat. geen ■Leg het snoer zo, dat niemand er over kan struikelen. ■Plaats het apparaat zo dat het niet aan het snoer omlaag kan worden getrokken of er aan kan blijven hangen.
Gevaar voor elektrische schokken en brand ■Sluit het apparaat alleen aan op een contactdoos met aardingscontacten die is ge-installeerd volgens de voorschriften. De contactdoos moet ook na het aansluiten goed toegankelijk zijn, zodat de verbinding op het stroomnet snel kan worden ontkop-peld.
31 NL ■Dompel het apparaat, het netsnoer en de stekker nooit in water of andere vloeistoffen en zorg ervoor dat deze niet in het water kunnen vallen of nat kunnen worden. ■Mocht het apparaat in het water vallen, onderbreekt u meteen de stroomtoevoer. Probeer niet om het uit het water te trekken, wanneer het is aangesloten op het stroomnet. ■Gebruik het apparaat niet wanneer het niet goed functioneert, in het water of naar beneden is gevallen. Laat het vóór ingebruikneming controleren in een gespeciali-seerde werkplaats. ■Raak het netsnoer en de stekker nooit aan met vochtige handen wanneer deze on-derdelen zijn aangesloten op het stroomnet. ■Schakel het apparaat uit en trek de netstekker uit de contactdoos, wanneer tijdens het gebruik een storing optreedt of vóór een onweersbui. ■Trek altijd aan de stekker en nooit aan het netsnoer. ■Gebruik het apparaat uitsluitend binnenshuis.
■Gebruik het apparaat niet in ruimten, waarin zich licht ontvlambaar stof of giftige als-ook explosieve dampen bevinden. ■Vul het apparaat nooit met kleding die kort van tevoren in aanraking is gekomen met oplosmiddelen zoals wasbenzine. ■Gebruik het apparaat niet in een zeer vochtige omgeving of in de buurt van brand-baar materiaal. ■Controleer het apparaat op beschadigingen, elke keer voordat u het in gebruik neemt. Gebruik het alleen als het apparaat, het netsnoer en de stekker geen schade vertonen. Voorkomen van materiële schade en schade aan het apparaat ■Zet het apparaat altijd op een droge, vlakke, stevige en vochtbestendige ondergrond. ■Let erop dat de afvoerslang, de toevoerslang en het netsnoer niet bekneld raakt, geknikt wordt of op scherpe randen wordt gelegd en niet in aanraking komt met hete oppervlakken.
brandende kaarsen, in de directe nabijheid van het apparaat, snoeren en stekkers. ■Zet geen zware of hete voorwerpen op het apparaat. ■Laat het apparaat niet vallen en stel het niet bloot aan sterke schokken. ■Stel het apparaat niet bloot aan extreme temperaturen, sterke temperatuurschom-melingen, vocht of direct zonlicht. ■Er mag geen water warmer dan 60 °C worden gebruikt aangezien zich anders de plastic container zou kunnen vervormen. ■Haal alle voorwerpen zoals sleutels, kleingeld etc. uit zakken e. d. om beschadigingen aan het textiel en het apparaat te voorkomen. ■Gebruik voor het reinigen van het apparaat geen bijtende of schurende reinigingsmiddelen. Deze kunnen het oppervlak beschadigen.
NL 32 Aanwijzingen ten aanzien van hygiëne ■Er kunnen eventueel nog productieresten op het apparaat zitten. Om schade aan de gezondheid te voorkomen, dient u het apparaat te reinigen vóór het eerste gebruik ( ).zie hoofdstuk ‘Reinigen en onderhoud’ ■Houd het apparaat schoon.Leveringsomvang en apparaatoverzicht1 TimerInstelwiel 2 Ophanghulp voor de afvoer-slang3 Afvoerslang4 Wastrommel5 Motorblok6 Centrifugetrommel incl. afdek-king7 Deksel8 Aansluiting voor de toevoer-slang9 Instelwiel Waschen - Schleu-dern - Aus (wassen - centrifu-geren - uit)Niet afgebeeld: • Toevoerslang• Netsnoer met stekker172345689Vóór het eerste gebruikOPGELET! ■Er kunnen productieresten zijn achtergebleven op het apparaat. Reinig het grondig voor het eerste gebruik. ■Let erop dat de afvoerslang tijdens het wassen altijd loodrecht aan de ophanghulp is verankerd. ■Verstikkingsgevaar!
Houd kinderen en dieren uit de buurt van het verpakkingsmate-riaal. 1. Pak alle onderdelen uit en controleer of de leveringsomvang volledig is (zie hoofdstuk ‘Leveringsomvang en apparaatoverzicht’) en geen transportschade heeft opgelopen. Wanneer de onderdelen zijn beschadigd, gebruik ze dan niet (!), maar neem contact op met onze klantenservice.2. Verwijder eventuele stickers en folie van het apparaat.3. Reinig het apparaat met een vochtige, zachte doek.
33 NL4. Plaats het apparaat op een droge, vochtbestendige alsook vlakke ondergrond met voldoende afstand tot brandbare voorwerpen. Let erop dat het apparaat niet toegan-kelijk mag zijn voor kinderen. 5. Bevestig de afvoerslang ( ) met behulp van de haak aan de ophanghulp ( ). 3 26. Vul de wastrommel ( ) tot aan de 4 MAX-markering (ca. 10 liter) met schoon, maximaal 60 °C warm water (. zie hoofdstuk ‘Gebruik’, sectie ‘Plaatsen, vullen en aansluiten’)7. Sluit de deksel ( ). 78. Steek de netstekker in een volgens de voorschriften geïnstalleerde 220 – 240 V-contactdoos. 9. Zet het instelwiel (9) op Waschen Timer 1 (wassen) en de ( ) op 15 minuten. Laat de wasbeurt eenmaal doorlopen. 10. Laat het water via de afvoerslang (3) in een wasbak e. d. weglopen en herhaal dit proces nogmaals. Nu is de wasmachine klaar voor gebruik. GebruikOPGELET.
■Grijp in de centrifugetrommel voordat deze volledig tot stilstand is gekomen. nooit ■Haal alle voorwerpen zoals sleutels, kleingeld etc. uit zakken e. d. om beschadigingen aan het textiel en het apparaat te voorkomen. ■Vul het apparaat nooit met kleding die kort van tevoren in aanraking is gekomen met oplosmiddelen zoals wasbenzine. ■Er mag geen water warmer dan 60 °C worden gebruikt aangezien zich anders de plastic container zou kunnen vervormen. ■Let erop dat de afvoerslang tijdens het wassen altijd loodrecht aan de ophanghulp is verankerd. ■Open de deksel van het apparaat niet tijdens de werking. ■Trek altijd de netstekker uit de contactdoos wanneer u het apparaat niet gebruikt. –Volg altijd de wasetiketten op van het textiel dat u wilt wassen. –Fijn textiel zoals wol of zijde, moet in een waszakje e. d. worden gewassen om de stoffen te beschermen.
–Ritsen moeten worden gesloten om materiële schade te voorkomen. –Grof vuil, bijv. zand, leem etc. moet van tevoren worden afgeklopt om de afvoer van het apparaat niet te verstoppen. Plaatsen, vullen en aansluiten1.
Plaats het apparaat op een droge, vochtbestendige alsook vlakke ondergrond met voldoende afstand tot brandbare voorwerpen. Let erop dat het apparaat niet toegan-kelijk mag zijn voor kinderen. 2. Bevestig de afvoerslang ( ) met behulp van de haak aan de ophanghulp ( ). 3 23. Open de deksel ( ) en vul de wastrommel ( ) met max. 3 kg textiel. 7 4.
NL 34 4. Voor het vullen met water kunt u ofwel de toevoerslang of een emmer gebruiken:Emmer –Vul de emmer met schoon, maximaal warm water.60 °C –Giet het water in de wastrommel (4 MAX). Let erop dat u de -markering niet overschrijdt.Toevoerslang –Sluit de toevoerslang op de aansluiting (8) op het apparaat aan. –Plaats de aanvoerslang op de waterkraan-adapter zodat hij er niet meer kan afglijden. –Sluit de toevoerslang met de adapter aan op een waterkraan en trek de klem aan.Mocht de adapter niet op uw waterkraan passen, kunt u de aanvoerslang ook gewoon onder de wa-terkraan houden. –Vul de wastrommel ( ) tot aan de -markering met 4 MAXschoon, maximaal 60 °C warm water. 5. Vul voor het textiel geschikt wasmiddel in de wastrommel (4). Let erop dat u minder wasmiddel nodig hebt dan in een gewone wasmachine.6. Sluit de deksel ( ).77.
Steek de netstekker in een volgens de voorschriften geïnstalleerde 220 – 240 V-contactdoos.Wassen8. Zet het instelwiel ( ) op (wassen) en de 9 Waschen Timer (1) op de gewenste tijd (max. 15 minuten).9. Het apparaat begint met de wasbeurt. 10. Na afl oop van de wasbeurt wordt het apparaat automatisch uitgeschakeld.11. Laat het water via de afvoerslang ( ) in een wasbak e.d. weglopen.3Spoelen12. Vul de wastrommel ( ) opnieuw met schoon koud of lauwwarm water maar voeg 4geen wasmiddel toe.13. Zet het instelwiel ( ) op 9 Waschen Timer (wassen) en de (1) op de gewenste tijd (max. 15 minuten).14. Het apparaat begint met spoelen. 15. Na afl oop van de spoeltijd wordt het apparaat automatisch uitgeschakeld.16. Laat het water via de afvoerslang ( ) in een wasbak e.d. weglopen.3Centrifugeren17. Open de deksel ( ) en haal de natte was uit de wastrommel ( ).7 418.
35 NL19. Plaats de centrifugetrommel ( ). Let 6) in de wastrommel (4erop dat deze goed op de draaischijf ( ) zit. Opdat de cen-Atrifugetrommel tijdens het centrifugeren niet van de draai-schijf (A) springt, moeten de uitsparingen op de bodem van de centrifugetrommel ( ) correct op de tegenstukken 6van de draaischijf ( ) zitten. A20. Sluit de deksel ( ). 721. Zorg ervoor dat de afvoerslang (3) in een afvoerbak e. d. leidt, zodat het water tijdens het centrifugeren kan weglopen. 22. Zet het instelwiel ( ) op (centrifugeren) en de ) op de gewenste 9 Schleudern Timer 1 (tijd (max. 15 minuten). 23. Het apparaat begint met centrifugeren. 24. Na afl oop van de centrifugeertijd wordt het apparaat automatisch uitgeschakeld. 25. Open de deksel ( ). 726. Laat de centrifugetrommel ( ) volledig stoppen voordat u deze uit de wastrommel (6 4) haalt. 27.
Haal uw was uit de centrifugetrommel en hang deze op zoals gewend. Mocht de was nog te nat zijn, herhaalt u het centrifugeren. 28. Zet het instelwiel ( ) op (uit) en trek de netstekker uit de contactdoos. 9 AusReinigen en onderhoudOPGELET. ■Dompel het apparaat, het netsnoer en de stekker nooit in water of andere vloeistof-fen. ■Gebruik voor het reinigen geen agressieve, schurende of giftige reinigingsmiddelen. Deze kunnen het oppervlak beschadigen. ■Trek vóór elke reiniging de netstekker uit de contactdoos. 1. Veeg het apparaat van buiten en de deksel af met een schone, vochtige doek. 2. Veeg het binnenste van het apparaat af met een schone, vochtige en zachte doek en een mild reinigingsmiddel. Laat vervolgens een spoelbeurt met schoon water doorlo-pen (zie hoofdstuk ‘Gebruik’ , secties ‘Plaatsen, vullen en aansluiten’ en ‘Spoelen’). 3.
Laat het apparaat en alle onderdelen volledig drogen, voordat u ze opbergt. 4. Bewaar het apparaat op een droge, tegen zonlicht beschermde alsook voor kinderen en dieren onbereikbare plaats. Houd het apparaat in gebruiksklare toestand.
NL 36 Storingen verhelpenWanneer het apparaat niet naar behoren functioneert, gelieve dan eerst na te gaan of u een probleem zelf kunt verhelpen. Probeer niet om een defect elektrisch apparaat zelf te repareren! Probleem Mogelijke oorzaak / oplossingHet apparaat kan niet worden ingescha-keld.• Bevindt zich het instelwiel ( ) op stand 9 Waschen (wassen) of (centrifugeren)? Schleudern• Zit de netstekker goed in de contactdoos?• Is de contactdoos defect? Probeer een andere contact-doos.• Controleer de zekering van uw netaansluiting.Het apparaat wordt niet uitgeschakeld. • Wordt de timer geblokkeerd?Tijdens het gebruik valt er een onaange-name geur waar te nemen.• Wordt het apparaat voor de eerste keer gebruikt? Een geurontwikkeling treedt vaak op bij het eerste gebruik van nieuwe apparaten.
De geur moet verdwijnen, nadat u het apparaat meerdere keren hebt gebruikt.• Hebt u het apparaat van tevoren ontkalkt? Spoel het uit met schoon water. Het water wordt niet schoon.• Is het apparaat vervuild? Reinig het (zie hoofdstuk ‘Reini-gen en onderhoud’).• Is de afvoer of de draaischijf sterk vervuild of verstopt? Ver-wijder de vervuiling / verstopping (zie sectie ‘Sterke vervui-lingen / verstoppingen verhelpen’).Sterke vervuilingen / verstoppingen verhelpenMocht de afvoer of de draaischijf sterk vervuild of verstopt zijn, reinigt u deze als volgt: –Zorg ervoor dat het apparaat van het stroomnet is ontkoppeld. –Maak de schroeven los met een gewone schroevendraaier. –Verwijder de afvoerafdekking resp. de draaischijf uit de wastrommel. –Verwijder de vervuilingen in de wastrommel alsook aan de afvoerafdekking resp. de draaischijf. –Plaats de afvoerafdekking resp.
37 NLTechnische gegevensArtikelnr.: Z 07475Model: XTB30-8Spanningsvoorziening: 220 – 240 V ~ 50 HzVermogen: 260 WBeschermingsklasse: IBeschermklasse: IPX4Capaciteit: –Wastrommel: max. 3 kg was max. 10 liter water –Centrifugetrommel: max. 1,5 kg wasAfvoerenHet verpakkingsmateriaal kan worden gerecycled. Voer de verpakking op milieu-vriendelijke wijze af en breng deze naar een recyclepunt.Verwijder het artikel op milieuvriendelijke wijze. Het hoort niet bij het huisvuil. Breng het naar een recyclingbedrijf voor oude elektrische en elektronische appa-raten. Meer informatie is verkrijgbaar bij uw plaatselijke gemeenteadministratie.Klantenservice /Importeur:DS Produkte GmbHAm Heisterbusch 119258 GallinDuitslandTel.: +49 38851 314650(Niet gratis. Kosten variëren per aanbieder.)Alle rechten voorbehouden.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Easymaxx Z 07475 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wasmachine Easymaxx
Handleiding Wasmachine
Nieuwste handleidingen voor Wasmachine