Dreame H12 Pro Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Dreame H12 Pro (166 pagina’s), behorend tot de categorie Stofzuiger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 128 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Dreame H12 Pro of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Dreame |
| Categorie: | Stofzuiger |
| Model: | H12 Pro |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 4900 g |
| Stroombron: | Batterij/Accu |
| Soort reiniging: | Droog en nat |
| Maximaal ingangsvermogen: | 300 W |
| Oplaadtijd: | 3 uur |
| Stofzuigercontainer type: | Zakloos |
| Droog vuil: | 0.7 l |
| Looptijd: | 35 min |
| Accu/Batterij voltage: | - V |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen: | 6 |
| Reinigt ondergronden: | Bare floor, Carpet, Hard floor |
| Stofzuigerborstel inbegrepen: | Rolborstel |
| Batterij capaciteit: | 4 Ah |
| Oplaadstation: | Ja |
| Rolborstel: | Ja |
| Reinigingsborsteltje: | Ja |
| Maximaal vermogen: | 300 W |
| Batterijen inbegrepen: | Ja |
| Type beeldscherm: | LED |
| Type batterij: | Ingebouwd |
| Borstelvorm: | Rechthoekig |
| Vloeistoftank capaciteit: | 0.9 l |
Foutcodes Dreame H12 Pro
Foutcodes uit de officiële handleiding, met betekenis en oplossing.
| Code | Betekenis | Oplossing |
|---|---|---|
| E1 | Onbekende fout (algemeen) | Het apparaat zal stoppen met werken wanneer een fout optreedt. Controleer de volgende punten: 1) Zorg ervoor dat de batterij volledig is opgeladen. 2) Zet het apparaat achterover als het rechtop staat. 3) Verwijder eventuele blokkades en wacht tot de temperatuur weer normaal is. 4) Leeg de Afvalwatertank als deze vol is. 5) Zorg ervoor dat het handvat, borstelroller en vuilwatertank goed op hun plaats zitten. Als het probleem blijft bestaan, neem contact op met de klantenservice. |
| E7 | Onbekende fout (algemeen) | Het apparaat zal stoppen met werken wanneer een fout optreedt. Controleer de volgende punten: 1) Zorg ervoor dat de batterij volledig is opgeladen. 2) Zet het apparaat achterover als het rechtop staat. 3) Verwijder eventuele blokkades en wacht tot de temperatuur weer normaal is. 4) Leeg de Afvalwatertank als deze vol is. 5) Zorg ervoor dat het handvat, borstelroller en vuilwatertank goed op hun plaats zitten. Als het probleem blijft bestaan, neem contact op met de klantenservice. |
Handleiding Dreame H12 Pro – volledige tekst
145NL•Lees deze gebruiksaanwijzing vóór gebruik aandachtig door en bewaar deze voortoekomstig gebruik. •Bij het gebruik van een elektrisch apparaat moeten altijd de basisvoorzorgen in achtworden genomen, waaronder het volgende:•LEES ALLE INSTRUCTIES VOORDAT U (DIT APPARAAT) GEBRUIKT. Het niet opvolgen vande waarschuwingen en instructies kan leiden tot elektrische schokken, brand en/ofernstig letsel. VeiligheidsinformatieOm het risico op brand, elektrische schokken of letsel te verminderen:WAARSCHUWING -Belangrijke VeiligheidsinstructiesAlleen voor Huishoudelijk Gebruik•Alleen binnenshuis gebruiken, op vloeren zonder vloerbedekking, zoals vinyl, tegels,verzegeld hout, enz. Zorg ervoor dat u niet over losse voorwerpen of de randen vanvloerkleden rijdt. Het afslaan van de borstel kan leiden tot voortijdige bandbreuk. •Gebruik alleen zoals beschreven in deze gebruikershandleiding.
Gebruik alleen dedoor de fabrikant aanbevolen hulpstukken. •Dit product mag niet worden gebruikt door kinderen jonger dan 8 jaar of personenmet lichamelijke, zintuiglijke of intellectuele gebreken, of met beperkte ervaring ofkennis zonder toezicht van een ouder of voogd om een veilig gebruik te waarborgenen risico's te vermijden. Reiniging en onderhoud mogen niet zonder toezicht doorkinderen worden uitgevoerd. •Gebruik geen ontvlambare of brandbare vloeistof om vloeren te reinigen. •Niet gebruiken voor het opzuigen van ontvlambare of brandbare vloeistoen, zoalsbenzine. Niet gebruiken op plaatsen waar ontvlambare of brandbare vloeistoenaanwezig kunnen zijn. •Dompel het apparaat niet onder in vloeistof. •Plastic folie kan gevaarlijk zijn. Houd het uit de buurt van kinderen omverstikkingsgevaar te voorkomen.
•Steek geen voorwerpen in de openingen. Gebruik het apparaat niet wanneereen opening is geblokkeerd; houd het vrij van stof, pluizen, haar en alles wat deluchtstroom kan belemmeren. •Gebruik het niet zonder geplaatste lters. •Gebruik het apparaat niet met een beschadigd hulpstuk (bijv. oplaadbasis, netsnoer,enz. ). Als het hulpstuk beschadigd is, moet het worden vervangen door de fabrikant,diens onderhoudsmonteur of een vergelijkbaar gekwaliceerd persoon om gevaar tevoorkomen. •Houd grondkabels uit de buurt van het apparaat tijdens het gebruik, omdat er gevaarkan ontstaan als het apparaat over een voedingskabel loopt.
146NLVeiligheidsinformatie• Zuig geen giftige stoen op (chloorbleekmiddel, ammoniak, afvoerreiniger, enz. ). Zuig geen harde of scherpe voorwerpen op zoals glas, spijkers, schroeven, munten, enz. • Gebruik het apparaat niet in een afgesloten ruimte gevuld met damp die wordt afgegeven door verf op oliebasis, verfverdunner, sommige mottenbestrijdingsmiddelen, brandbaar stof of andere explosieve of giftige dampen. Neem niets op dat brandt of rookt, zoals sigaretten, lucifers of hete as. • Trek of draag het laadstation niet aan de kabel, gebruik de kabel niet als handvat, sluit de deur niet op de kabel en trek de kabel niet rond scherpe randen of hoeken. • Schakel het apparaat uit en trek de stekker uit het stopcontact als u het niet gebruikt, voor u het reinigt, onderhoudt of onderhoudt, en voordat u het aansluit of loskoppelt met een bewegende borstel.
• Gebruik geen apparaat dat beschadigd of gewijzigd is. Een beschadigd of gewijzigd apparaat kan onvoorspelbaar gedrag vertonen, hetgeen kan leiden tot brand, explosie of risico op letsel. • Stel het apparaat niet bloot aan vuur of extreme temperaturen. Blootstelling aan vuur of excessieve temperatuur kan een explosie veroorzaken. • Zorg ervoor dat het apparaat op een horizontaal oppervlak wordt geplaatst. Gebruik het apparaat niet bij dezelfde plaats als het is uitgerust met een borstelroller en de handgreep niet volledig rechtop staat. Bewaar het apparaat niet op een plaats waar het kan bevriezen. • Wees extra voorzichtig bij het schoonmaken op trappen. • Voorkom onbedoeld starten. Zorg ervoor dat de schakelaar in de UIT-stand staat voordat u het apparaat oppakt of draagt.
Het dragen van het apparaat met uw vinger op de schakelaar of het onder spanning zetten van het apparaat met de schakelaar aan nodigt uit tot ongelukken. • Laat het onderhoud uitvoeren door een gekwaliceerd reparateur die uitsluitend identieke vervangingsonderdelen gebruikt.
Dit zorgt ervoor dat de veiligheid van het product behouden blijft. • Wijzig het apparaat niet en probeer het apparaat niet te repareren, behalve zoals aangegeven in de instructies voor gebruik en onderhoud. • Als het apparaat gevallen of beschadigd is, of buiten is gelaten, in het water is gevallen of niet naar behoren werkt, probeer het dan nooit te bedienen. Laat het dan repareren door een erkend servicecentrum.
147NLVeiligheidsinformatieBELANGRIJKE VEILIGHEIDSMAATREGELEN• Niet gebruiken in extreem warme of koude omgevingen (onder 0℃ /32° F of boven 40℃ /104° F). Laad het apparaat op bij een temperatuur boven 0℃ /32° F en onder 40℃ /104° F).• Gebruik voor het opladen van het apparaat uitsluitend de bij dit apparaat geleverde oplaadbasis. Alleen gebruiken met HCB3-oplaadstation.• Een oplaadstation dat geschikt is voor een bepaald type apparaat kan brandgevaar opleveren bij gebruik met een ander type apparaat.• Volg alle oplaadinstructies en laad het apparaat niet op buiten het temperatuurbereik dat in de batterij is aangegeven, omdat dit het risico op brand verhoogt. • De uitgangsaansluitingen van de oplaadbasis mogen niet worden kortgesloten. Gebruik het toestel niet met een beschadigd oplaadstation.
Als het toestel gevallen of beschadigd is, buitenshuis is gelaten, in water is gevallen of niet naar behoren werkt, breng het dan terug naar een servicecentrum.• Houd de kabel van het oplaadstation uit de buurt van verwarmde oppervlakken. Raak de stekker van het oplaadstation of het apparaat niet aan met natte handen. Om de stekker uit het stopcontact te halen, pakt u de stekker van de oplaadbasis vast en niet de kabel.• Dit apparaat bevat batterijen die niet kunnen worden vervangen.Wij, Dreame Trading (Tianjin) Co., Ltd., verklaren hierbij dat deze apparatuur aan de toepasselijke richtlijnen, Europese normen en wijzigingen voldoet.
De volledige tekst van de EU verklaring van overeenstemming is beschikbaar op het volgende internetadres: https://global.dreametech.comVoor een gedetailleerde e-handleiding, ga naar https://global.dreametech.com/pages/user-manuals-and-faqsafneembare voedingseenheidlees de gebruikershandleidingklasse II-apparatuurtijdsvertraging miniatuur zekering-verbinding waarbij T 3,15A het symbool is voor de tijd/stroom-karakteristiekT 3,15ABEWAAR DEZE INSTRUCTIES
150NLOplaadstationSchermOpmerking: Als het apparaat niet goed werkt, wordt op het scherm een foutmelding weergegeven. Raadpleeg de tabel voor het oplossen van problemen om uw oplossing te vinden.Foutmeldingen Onvoldoende water in de schoonwatertank Afvalwatertank vol Geblokkeerde Buis Borstelrol zit vast / Borstelrol niet geïnstalleerdDroogstandAutomatische modus12346785Vuilconcentratie IndicatorDe kleur van de indicator verandert in real time, op basis van de hoeveelheid vuil in real time.Luchtdrogende IngangNetsnoerLuchtdrogende uitlaatOplaadcontacten12343124Indicator BatterijstatusZuigmodusUltra-ModusZelfreinigendProduct Overzicht14523786
151NLInstallatieOpslag Doos InstallatieInstalleer de Opslag Doos op het oplaadstation zoals aangegeven in het diagram.Montage en demontage van het HandvatSteek het uiteinde van de handgreep verticaal in de poort op de bovenkant van de zuiger zoals aangegeven totdat u een klik hoort.KlikOpmerking: Om het apparaat te demonteren, drukt u met het juiste gereedschap op de contacten in de opening aan de achterkant van het apparaat en trekt u tegelijkertijd de handgreep omhoog.21
152NLOpladen1. Plaats de oplaadbasis tegen een muur op een vlakke ondergrond en sluit hem aan op een stroombron. Laad het apparaat volledig op voor het eerste gebruik.2. Plaats het apparaat op de oplaadbasis. Wanneer de gesproken prompt "Start opladen" wordt weergegeven, activeert het apparaat de oplaadmodus.Tijdens het opladen geeft het getal op het display het huidige batterijniveau in procenten weer. Wanneer het aantal 100 bereikt, is de batterij volledig opgeladen.Opmerking:• als er geen bediening plaatsvindt binnen 10 minuten nadat het apparaat volledig is opgeladen, zal de stofzuiger in de slaapstand gaan. Start het apparaat opnieuw op als u het wilt gebruiken.• Om de levensduur van de batterij te verlengen, koelt de batterij automatisch gedurende ongeveer een uur af nadat u het apparaat gedurende lange tijd hebt gebruikt.
153NLHoe te gebruikenWerkingsmodiAutomatische modusTijdens het reinigen van de vloer zal het apparaat automatisch de zuigkracht aanpassen aan verschillende situaties.Ultra modusUltra-modus voorbereiden, wacht 30 seconden. Deze modus is geschikt voor diepe reiniging.Het apparaat start standaard in de automatische modus. Afhankelijk van uw behoeften kunt u overschakelen naar de zuigmodus of de ultramodus.ZuigmodusAls de zuigmodus is geselecteerd, zuigt het apparaat alleen water op en wordt de borstelrol niet bevochtigd. Er komt geen water uit de schoonwatertank.Opmerking:• Voor een betere reinigingsprestatie wordt aanbevolen 10 ml afwasmiddel met de dop van de es in de volle tank met schoon water te doen en vervolgens zachtjes en gelijkmatig te schudden voor gebruik.• Voeg geen andere vloeistoen toe dan de ocieel goedgekeurde reiniger.
154NLHoe te gebruikenStap voorzichtig op de borstelkap en kantel het apparaat naar achteren. Druk op de Aan/Uit schakelaar om het apparaat in gebruik te nemen. Druk op de om te schakelen tussen de automatische modus - de ultramodus - de zuigmodus volgens uw behoeften.Druk op de ontgrendelknop van de Afvalwatertank om de tank eruit te halen. Verwijder het tankdeksel en giet het gebruikte water eruit. Sluit het tankdeksel en installeer de tank opnieuw voor gebruik.Opmerking:• Zuig geen schuimende vloeistoen op.• Het apparaat moet tijdens het gebruik rechtop staan.• The appliance is suitable for cleaning oors, marble, tiles and other hard surfaces.• Het apparaat is geschikt voor het reinigen van vloeren, marmer, tegels en andere harde oppervlakken.• Kantel het apparaat niet meer dan 140° naar achteren om te voorkomen dat het apparaat water lekt.
Als het apparaat in werking is, mag u het niet van de grond tillen of plat neerleggen. Daardoor kan het gebruikte water in de motor stromen.<140°Begin met het reinigenReinigen van de Afvalwatertank123 4
155NLminimum water level of self-cleaningLet op: De zelfreinigingsfunctie kan alleen worden ingeschakeld als het apparaat wordt opgeladen en het batterijniveau meer dan 15% is.1. Plaats het apparaat terug op de basis terwijl u klaar bent met reinigen. Zorg ervoor dat het water in de schoonwatertank voldoende is voor de zelfreiniging.2. Druk kort op de knop van de zelfreiniging aan de bovenkant van het handvat, de zelfreinigingsindicator licht op en het apparaat begint met de zelfreiniging.3. Leeg de gebruikte watertank nadat de zelfreiniging is voltooid en de droogstand is ingeschakeld. Druk op de toets om de droogmodus te verlatenZelfreiniging met één druk op de knop1. Houd de zelfreinigende knop 3 seconden ingedrukt om de droogmodus te activeren2.
Het apparaat wordt opgeladen zodra het drogen is voltooid.DroogstandLet op:• Nadat de zelfreiniging is voltooid, reinigt u onmiddellijk de gebruikte watertank. Reinig de oplaadbasis als er vlekken op de basis zijn achtergebleven. • Als u de borstelrol handmatig reinigt, droog hem dan grondig aan de lucht of gebruik de droogmodus meerdere keren om een goed droogeect te garanderen.Hoe te gebruikenMinimum Waterniveau van Zelfreiniging
156NLVerzorging & OnderhoudDeksel AfvalwatertankFilterTips:• Schakel het apparaat uit voor onderhoud. Raak de aan/uit-schakelaar niet aan.• Vervang onderdelen indien nodig. De onderdelen moeten worden vervangen door de onderdelen die verkrijgbaar zijn bij de fabrikant of zijn servicevertegenwoordiger.• Als de stofzuiger gedurende langere tijd niet wordt gebruikt, laad hem dan volledig op, haal de stekker uit het stopcontact en bewaar de stofzuiger in een koele, vochtarme omgeving, uit de buurt van direct zonlicht. Om overontlading van de batterij te voorkomen, laadt u de stofzuiger ten minste eenmaal per 3 maanden op.Reinigen van de Afvalwatertank en de Filter1. Druk op de ontgrendelknop van de Afvalwatertank en trek de avalwatertank naar buiten om hem te verwijderen.2. Neem het lter uit het deksel van de afvalwatertank. Verwijder het tankdeksel en maak de tank leeg.3.
Spoel de Afvalwatertank en het tankdeksel met schoon water. Reinig de tank met de bijgeleverde reinigingsborstel.4. Plaats het lter en het deksel van de Afvalwatertank terug. Plaats vervolgens de Afvalwatertank terug totdat u een klik hoort.1212Opmerking: • Als het lter vuil is, spoel het dan af met schoon water en droog het volledig af voor gebruik. • Aanbevolen wordt het lter om de 3 tot 6 maanden te vervangen.Klik
157NLVerzorging & OnderhoudReinigen van de Buis en de VuilsensorVerwijder de Afvalwatertank en veeg de slang en de vuilsensor voor gebruik af met een natte doek.Reinigen van de Borstelconstructie1.Druk eerst de ontgrendelingsknoppen van het borstelroldeksel aan beide zijden naar binnen om het borstelroldeksel te verwijderen. Druk op de ontgrendelknop van de borstelrol en de hendel van de borstelrol springt eruit. Trek eraan om de borstelrol eruit te halen.2. Verwijder de haren en het vuil dat op de borstelrol vastzit met de bijgeleverde reinigingsborstel. Spoel de borstelroller met schoon water. Droog de borstelrol grondig aan de lucht of droog hem door de droogmodus meerdere keren te activeren.3. Veeg de aanzuigopening schoon met een droge doek of een natte tissue. Spoel de borstelconstructie niet af met water.4.
Plaats de borstelrol en het deksel van de borstelroller terug totdat u een klik hoort.12VuilsensorLet op:• Reinig naar behoefte.Het afwisselend gebruik van de twee meegeleverde borstelrollen wordt aanbevolen.• Het wordt aanbevolen om de borstelrol elke 3 tot 6 maanden te vervangen.Let op: Spoel de buis of de vuilsensor niet af.
158NLFAQ Fout Mogelijke oorzaak OplossingHet apparaat werkt nietDe batterij van het apparaat is leeg of het batterijniveau is laagLaad de batterij volledig op voor gebruikHet apparaat staat rechtop Zet het apparaat achteroverBlokkering geactiveerde oververhittingsbeveiligingsmodusVerwijder de blokkade en wacht tot de temperatuur weer normaal isDe Afvalwatertank is vol Leeg de AfvalwatertankHet handvat, de borstelroller of gebruikt watertank is niet juist geïnstalleerdZorg ervoor dat het handvat, borstelroller of vuilwatertank goed op hun plaats zittenHet apparaat laadt langzaam opDe temperatuur van de batterij is te laag of te hoog.Wacht tot de temperatuur van de batterij weer normaal isDe zuigkracht van het apparaat is zwakHet lter is verstopt Het lter reinigenDe aanzuigopening of -buis is geblokkeerd door een vreemd voorwerpReinig de buis en de aanzuigopeningDe motor maakt een vreemd geluidEr zit te veel vuil water in de AfvalwatertankLeeg de AfvalwatertankDe aanzuigopening is geblokkeerdVerwijder eventuele verstoppingen in de aanzuigopeningDe vuilconcentratieindicator is ononderbroken roodDe vuilsensor moet gereinigd wordenDe vuil-sensor zit in de buis.
Volg de instructies voor het reinigen van de buisDe concentratie reinigingsvloeistof is te hoogVerdun de reinigingsoplossing met water in de aanbevolen verhoudingEen reinigingsoplossing van derden heeft een grote hoeveelheid schuim veroorzaaktGebruik alleen het ocieel goedgekeurde reinigingsmiddelAls er een fout optreedt, zal het apparaat stoppen met werken. Raadpleeg de volgende tabel voor het oplossen van problemen. Als het probleem blijft bestaan, neem dan contact op met de klantenservice.
159NLFAQ Het scherm licht niet op tijdens het opladenDe kabel van het oplaadstation is niet aangesloten op het stopcontactZorg ervoor dat de kabel van het oplaadstation is aangesloten op het stopcontactHet apparaat is niet goed op het oplaadstation geplaatstZorg ervoor dat het apparaat correct op het oplaadstation is geplaatstEr komt geen water uit het apparaatDe schoonwatertank is niet goed op zijn plaats geïnstalleerd, of er is onvoldoende water in de schoonwatertankInstalleer of vul de schoonwatertank opnieuwHet duurt 30 seconden om de borstelrol te bevochtigenZet het apparaat aan en controleer het over 30 seconden opnieuwDe ontluchting lekt waterDoor een botsing of een scherpe trekkracht komt er water in de motorBeweeg het apparaat voorzichtig heen en weer terwijl het is ingeschakeldHet lter is niet helemaal droog na het reinigenDroog het lter volledig voor gebruikDe zelfreiniging misluktDe borstelrol kan vastgelopen zijn door grote vuildeeltjesOpen het deksel van de borstelrol om de borstelroller te controleren en te reinigenHet apparaat is niet goed op het oplaadstation geplaatstZorg ervoor dat het apparaat is opgeladen voordat u de zelfreinigingsfunctie inschakeltDe zelfreiniging kan niet worden ingeschakeld als het batterijniveau lager dan 15% isDe zelfreiniging kan alleen worden ingeschakeld als het apparaat is opgeladen en het batterijniveau meer dan 15% isDe Afvalwatertank is niet op zijn plaats geïnstalleerd, of de Afvalwatertank is volInstalleer opnieuw of leeg de AfvalwatertankDe Schoonwatertank is niet op zijn plaats geïnstalleerd, of er zit onvoldoende water in de SchoonwatertankInstalleer opnieuw of vul de SchoonwatertankSlechte droogprestaties of vreemd geluid tijdens het drogenDe luchtuitlaat en luchtinlaat van het oplaadstation kunnen mogelijk geblokkeerd zijnControleer en verwijder de verstopping van de luchtuitlaat en luchtinlaatVoor extra diensten, neem contact met ons op via [email protected] https://global.dreametech.com
160NLProblemen oplossenAls het apparaat niet goed werkt, verschijnt er een foutmelding op het scherm. Raadpleeg de tabel voor het oplossen van problemen.Fout PictogramMogelijke oorzaak OplossingOnvoldoende water in SchoonwatertankVul de schoonwatertankDe Gebruikte Watertank is volLeeg de AfvalwatertankBorstelrol zit vastReinig de borstelrol met de bijgeleverde reinigingsborstelBorstelrol niet geïnstalleerdInstalleer de borstelrolGeblokkeerde buisControleer of het lter verstopt is. Maak ook de slang en de vuilsensor schoonProbleemoplossing CodeMogelijke Oorzaak OplossingE1-E7 FoutStart het apparaat opnieuw op om het probleem op te lossen. Als het probleem aanhoudt, neem dan contact op met de klantenserviceH1-H6H7Oververhitting van de BatterijWacht tot de temperatuur van de batterij weer normaal is
162NLBatterij Weggooien en VerwijderenVerwijderingsgidsLET OP:De ingebouwde lithium-ion batterij bevat stoen die schadelijk zijn voor het milieu. Voordat u de batterij weggooit, moet u ervoor zorgen dat de batterij door gekwaliceerde technici wordt verwijderd en naar een geschikt recyclingbedrijf wordt afgevoerd. – de batterij moet uit het apparaat worden verwijderd voordat het wordt weggegooid;– het apparaat moet van het stroomnet worden losgekoppeld wanneer de batterij wordtverwijderd;– de batterij op veilige wijze moet worden afgevoerd. 1. Verwijder het beeldscherm door het te draaien met een gereedschap. 2. Verwijder achtereenvolgens de schroeven van het batterijdeksel en wrik het dekselvervolgens open met het juiste gereedschap. 3. Maak de aansluitingen tussen de batterij en de printplaat los om de batterij teverwijderen.
• Voordat u de batterij verwijdert, moet de stroom worden uitgeschakeld en de batterij zoveel mogelijk worden leeggemaakt. • Ongebruikte batterijen moeten worden weggegooid bij een geschikt recyclingbedrijf. • Niet blootstellen aan een omgeving met hoge temperaturen om explosiegevaar te voorkomen. • Onder extreme omstandigheden kan er vloeistof uit de batterij komen. Als contact optreedt, spoelen met water en medische hulp inroepen. WEEE InformatieAlle producten met dit symbool zijn afgedankte elektrische en elektronische apparaten (WEEE-richtlijn in 2012/19/EU) die niet mogen worden gemengd met ongesorteerd huishoudelijk afval.
In plaats daarvan moet u de menselijke gezondheid en het milieu beschermen door uw afgedankte apparatuur in te leveren bij een aangewezen inzamelpunt voor de recycling van afgedankte elektrische en elektronische apparatuur, dat is aangewezen door de overheid of lokale autoriteiten. Een correcte verwijdering en recycling zal helpen mogelijke negatieve gevolgen voor het milieu en de volksgezondheid te voorkomen.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Dreame H12 Pro stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Stofzuiger Dreame
Handleiding Stofzuiger
Nieuwste handleidingen voor Stofzuiger