Domo DO262A Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Domo DO262A (94 pagina’s), behorend tot de categorie Airco. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 80 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Domo DO262A of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Domo |
| Categorie: | Airco |
| Model: | DO262A |
| Kleur van het product: | Black, White |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Gewicht: | - g |
| Netbelasting: | 750 W |
| Geluidsniveau: | 52 dB |
| Capaciteit watertank: | 2 l |
| Air conditioner functies: | Koeling |
| Jaarlijks energieverbruik (koelen): | - kWu |
| Op afstand bedienbaar: | Ja |
| Energieverbruik per uur (koeling): | - kWu |
| Luchtstroom (hoge snelheid): | 270 m³/uur |
| Koelcapaciteit (max): | 7000 BTU/h |
| Koel capaciteit in watt (max): | 2000 W |
| Timerduur (maximum): | 24 uur |
Handleiding Domo DO262A – volledige tekst
DO-262AGARANTIEVOORWAARDENDit apparaat heeft een garantietermijn van 2 jaar vanaf de datum van aankoop. Gedurende de garantieperiode zal de distributeur volledige verantwoording op zich nemen voor gebreken, welke aanwijsbaar berusten op materiaal- of constructiefouten. Wanneer dergelijke gebreken voorkomen, zal het apparaat, indien nodig vervangen of gerepareerd worden. Het recht op garantie vervalt wanneer de gebreken zijn ontstaan door hardhandig gebruik, het niet in acht nemen van de gebruiksaanwijzing of ingreep door derden. De garantie wordt verleend op basis van het kassaticket. Alle onderdelen, welke aan slijtage onderhevig zijn, vallen buiten de garantie. CONDITIONS DE GARANTIENous accordons une garantie de 2 ans sur ce produit à partir de la date d’achat.
DO-262ARECYCLAGE-INFORMATIEHet symbool op het product of op de verpakking wijst erop dat dit product niet als huishoudafval mag worden behandeld. Het moet naar een plaats worden gebracht waar elektrische en elektronische apparatuur wordt gerecycleerd. Als u ervoor zorgt dat dit product op de correcte manier wordt verwijderd, voorkomt u mogelijk voor mens en milieu negatieve gevolgen die zich zouden kunnen voordoen in geval van verkeerde afvalbehandeling. Voor meer details in verband met het recycleren van dit product, neemt u best contact op met de gemeentelijke instanties, het bedrijf of de dienst belast met de verwijdering van huishoudafval of de winkel waar u het product hebt gekocht. Het verpakkingsmateriaal is recycleerbaar. Behandel de verpakking milieubewust.
INFORMACE O RECYKLACI ODPADUSymbol na přístroji či na jeho obalu znamená, že s tímto výrobkem není možno nakládat jako s běžným domovním odpadem, nýbrž musí být odevzdán na místech určených ke sběru a likvidaci elektrických a elektronických zařízení. Dodržením tohoto doporučení chráníte životní prostředí a zdraví spoluobčanů. Více informací o možnostech likvidace nebezpečného odpadu obdržíte na obecních nebo městských úřadech, sběrných dvorech nebo v prodejně, kde jste přístroj zakoupili. Als het elektrisch snoer beschadigd is, moet het vervangen worden door de fabrikant, zijn dienst naverkoop of een gelijkaardig gekwaliceerd persoon, om ongelukken te voorkomen. Si le cordon électrique est endommagé, il doit être remplacé par le fabricant, son ser-vice après-vente ou toute autre personne qualiée, pour éviter tout accident.
DO-262AWEBSHOPAccessoires en onderdelen van Domo-toestellen kunnen vanaf nu ook online besteld worden via de webshop van Domo*: http://webshop.domo-elektro.beDe webshop is ook te bereiken via de Domo-website: www.domo-elektro.be.Hiernaast zijn de accessoires en onderdelen ook nog altijd te verkrijgen in de winkel waar u het toestel heeft aangekocht.Les de Domo sont à présent disponibles en ligne sur accessoires et pièces détachéesle webshop*: http://webshop.domo-elektro.beLe webshop est aussi accessible via le site internet de Domo: www.domo-elektro.be.Vous pouvez toujours vous procurer les accessoires et pièces détachées au point de vente dont provient votre appareil.
DO-262A9LEVERING EN UITPAKKEN :Wanneer u het toestel uit de doos haalt, controleer dan goed of er geen transportschade is. Indien dit het geval is, neem dan onmiddellijk contact op met uw leverancier. Elk toestel werd grondig gecontroleerd bij het verlaten van de fabriek. BELANGRIJK : Na het uitpakken, moet u het toestel voor minstens 2 uur rechtop laten rusten alvorens het toestel in gebruik te nemen.
Het niet volgen van deze procedure kan uw toestel beschadigen.Wanneer u wil dat de warme lucht niet in de kamer terechtkomt, moet u de slang naar buiten voeren.WAARSCHUWINGDit toestel mag gebruikt worden door kinderen vanaf 8 jaar en ouder, en door personen met een fysieke of sensoriële beperking of mensen met een beperkte mentale capaciteit of gebrek aan ervaring of kennis, op voorwaarde dat deze personen toezicht krijgen of instructies hebben gekregen over het gebruik van het toestel op een veilige manier en dat ze ook de gevaren kennen bij het gebruik van het toestel.Kinderen mogen niet met het toestel spelen.Onderhoud en reiniging van het toestel mogen niet gebeuren door kinderen, tenzij ze ouder zijn dan 8 jaar en toezicht krijgen.Hou het toestel en het snoer buiten het bereik van kinderen jonger dan 8 jaar.Dit toestel is geschikt om te gebruiken in de huishoudelijke omgeving en in gelijkaardige omgevingen zoals: • Keukenhoek voor personeel van winkels, kantoren
DO-262A10en andere gelijkaardige professionele omgevingen• Boerderijen• Hotel- en motelkamers en andere omgevingen met een residentieel karakter• Gastenkamers, of gelijkaardigeOpgelet: het toestel mag niet gebruikt worden met een externe timerPlaats het toestel nooit in de buurt van een gastoestel, vuur of een lichtontvlambare vloeistof.Sla nooit op het toestel of schud niet met het toestel, om schade te voorkomen.Dek de lucht inlaat en lucht uitlaat nooit af, om oververhitting te voorkomen.Besprenkel het toestel nooit met water of plaats het toestel nooit in de buurt van water, om elektrocutie te voorkomen.
Wanneer het elektrisch snoer beschadigd is, moet het vervangen worden door de fabrikant, zijn dienst na verkoop of een gekwaliceerde persoon, om ongelukken te voorkomen.Deel de stroomtoevoer naar de airco nooit met een ander toestel.Steek de stekker nooit in het stopcontact of verwijder de stekker nooit uit het stopcontact wanneer u natte handen heeft.Steek nooit vreemde voorwerpen in de openingen van het toestel.
DO-262A11Gebruik nooit een verlengsnoer.Laat kinderen nooit in de buurt van het toestel spelen.Wanneer u het toestel uitzet en kort daarna terug aanzet, zal de compressor minstens 3 minuten nodig hebben om terug op te starten.Plaats het toestel minstens op 1 meter afstand van TV of radio, om storingen te voorkomen.Plaats het toestel niet in rechtstreeks zonlicht, om verkleuring van het toestel te voorkomen.Laat het toestel nooit meer dan 35° hellen wanneer u het verplaatst.
Verplaats het toestel nooit onderste boven.Plaats het toestel op een vlakke ondergrond.Verwijder steeds het water uit het toestel voor u het opbergt, zo verlengt u de levensduur van het toestel.Gebruik geen chemische middelen om het toestel te reinigen, dit zal uw toestel beschadigen.Zorg er steeds voor dat u de stroom uitschakelt voor u het luchtinlaatrooster weghaalt of plaatst.Zorg er voor dat de airco steeds beschermd is tegen vocht, zoals condensatie, spat water, etc. Zorg er voor dat de airco zo staat dat hij niet in water of een andere vloeistof kan vallen.
Wanneer hij toch in water of een vloeistof moest vallen, verwijder dan onmiddellijk de stekker uit het stopcontact.Gebruik de airco niet in een vochtige ruimte zoals een badkamer of wasplaats.Verplaats de airco altijd rechtopstaand en plaats hem op een stabiele, rechte ondergrond.Zet het toestel volledig uit wanneer u het niet gebruikt.
DO-262A12Neem steeds contact op met een gekwaliceerde person om het toestel te laten herstellen. Zorg er voor dat de vrije ruimte rondom het toestel minstens 30 cm is.Wanneer de airco omgevallen is, moet u onmiddellijk de stekker uit het stopcontact verwijderen.Gebruik steeds de knop op het toestel om het toestel te bedienen.Raak het toestel niet aan wanneer u natte handen heeft of wanneer u blote voeten hebt.Bedien de toetsen van het toestel alleen met uw vingers en met geen enkel ander voorwerp.Verwijder geen vaste delen van de airco. Gebruik het toestel niet wanneer het niet naar behoren functioneert, wanneer het toestel gevallen of beschadigd is.Gebruik nooit de stekker om het toestel aan of uit te zetten.Dek nooit de in- of uitlaat grill van het toestel af.Gebruik geen gevaarlijke of schurende chemicaliën om het toestel te reinigen.
Gebruik het toestel niet in de buurt van licht ontvlambare stoffen, zoals alcohol, insecticide, petroleum, …Gebruik het toestel alleen voor datgene waarvoor het bedoeld is.ENERGIETIPS- Gebruik het toestel alleen in ruimtes welke niet groter zijn dan de aanbevolen grote.- Plaat het toestel zo, dat luchtstroom niet belemmerd wordt door meubelen of andere voorwerpen.
DO-262A13- Hou gordijnen gesloten tijdens de warmste uur van de dag.- Zorg er voor dat de lters altijd zuiver zijn.- Houd ramen en deuren steeds gesloten om de koude lucht binnen te houden en de warme lucht buiten.- Gebruik de airco alleen binnen een temperatuur instelling van 17°C tot 35°C.ONDERDELEN1. Controle paneel2. Luchtuitlaat3. Handvat4. Detector afstandsbediening5. Frontpaneel6. Luchtinlaat7. Luchtuitlaat8. Wieltjes9. Luchtinlaatlter10. Drainage11. Luchtinlaat12. Luchtinlaatlter13. Drainage onderaan14. Drainage15. Afstandsbediening16. Luchtuitlaatslang17. Muurbevestigingkita. Muuradapterb. Ronde ringc. Schroeven18. Raambevestigingkita. Raamadapterb. Ronde ring met smalle uitlaatc. Raamdichtingd. tabCONTROLE PANEEL1. MODE – toetsMet deze toets kan u de gewenste ge-bruiksinstelling selecteren.
DO-262A142. SLEEP – toetsGebruikt u om de “sleep” functie in te stellen. 3. PIJLTJES – toetsenMoet u gebruiken om de temperatuurinstelling aan te passen of om de instel-lingen van de timer aan te passen. Als u beide pijltjes tegelijkertijd ingedrukt houdt gedurende 3 sec, kan u wisselen tussen “C°” en “F°”. 4. ON-OFF - toetsOm het toestel aan en uit te schakelen. 5. TIMER – toetsMet deze toets kan u de tijd instellen wanneer het toestel moet aan/of uit schakelen. 6. FAN – toetsMet deze toets kan u de ventilatie snelheid instellen. Er zijn drie instellingen : LOW, HIGH en AUTO. Het desbetreffende indicatielichtje zal oplichten op het controle paneel. 7. LED displayToont de ingestelde temperatuur en de timer instelling. Wanneer het toestel in de DRY of FAN instelling staat, zal op de display de kamertemperatuur weergegeven worden.
ERROR CODESVolgende error codes kunnen verschijnen op de display van uw toestel :- E1 : de sensor van de kamertemperatuur werkt niet. Zet het toestel uit en verwijder de stekker uit het stopcontact. Wacht 10 sec. en steek de stekker terug in het stopcontact. Zet het toestel opnieuw aan. Wanneer de error code opnieuw verschijnt, moet u contact opnemen met de hersteldienst. - E2 : de sensor van de luchtverdamper werkt niet. Zet het toestel uit en verwijder de stekker uit het stopcontact. Wacht 10 sec. en steek de stekker terug in het stopcontact. Zet het toestel opnieuw aan. Wanneer de error code opnieuw verschijnt, moet u contact opnemen met de hersteldienst. - E4 : de display werkt niet naar behoren. Zet het toestel uit en verwijder de stekker uit het stopcontact. Wacht 10 sec. en steek de stekker terug in het stopcontact. Zet het toestel opnieuw aan.
Wanneer de error code opnieuw verschijnt, moet u contact opnemen met de hersteldienst. - P1 : Het water reservoir is vol – sluit de drainage slang aan op de drainage onderaan en verwijder het water.
DO-262AGEBRUIKSAANWIJZINGEN1. COOL-instellingDruk op de “mode”-toets tot het “cool”-indicatielampje brandt.Gebruik de pijltjes toetsen, om de gewenste kamertemperatuur in te stellen.Gebruik de “fan”-toets om de gewenste ventilatiesnelheid in te stellen.2. DRY-instellingDruk op de “mode”-toets tot het “dry”- indicatielampje brandt.Bij deze instelling kan je de temperatuur of de ventilatiesnelheid niet instel-len.Houd ramen en deuren gesloten, om zo de ontvochtiging optimal te laten verlopen.3. AUTO-instellingWanneer je de airco in de “auto”-functie instelt, zal de airco automatisch kiezen tussen “cool” of “fan”-functie, afhankelijk van de kamertemperatuur en de ingestelde temperatuur.De airco zal automatisch de kamertemperatuur stabiliseren op de ingestelde temperatuur.Wanneer u gebruik maakt van de “auto”-instelling, kan u de ventilatiesnel-heid niet instellen.4.
FAN-instellingDruk op de “mode”-toets tot het “fan”-indicatielampje brandt.Druk op de “fan”-toets om de ventilatiesnelheid in te stellen.De temperatuur kan niet worden ingesteld.U hoeft de uitlaatslang niet door een venster te plaatsen.5. TIMER-instellingWanneer het toestel aanstaat, drukt u op de “timer”-toets. Het “timer off”-indicatielampje brandt. Dit geeft aan dat de automatische uitschakeling actief is. Druk opnieuw op de “timer”-toets, het “timer on”-indicatielampje licht op, de automatische start functie is nu actief.Druk en houd de pijltjestoetsen ingedrukt om de tijd in te stellen. Max. in te stellen tijdvertraging is 24 uur.Na instelling zal op de display de resterende tijd aftellen tot start of stop van de airco.
DO-262A6. SLEEP-instellingWanneer u deze instelling selecteerd, zal de ingestelde temperatuur binnen 30 min. met 1°C stijgen. Na nog 30 min. zal de temperatuur opnieuw met 1°C stijgen. Deze temperatuur zal aangehouden worden voor de komende 7 uur. Na deze tijd gaat de temperatuur terug naar de origineel ingestelde temperatuur en wordt de “sleep”-instelling beëindigd. NOTA : deze instelling kan niet geselecteerd worden bij “fan” en “dry”-instelling. AUTOMATISCHE HERSTARTWanneer het toestel onverwacht uitvalt, vanwege een stroompanne, zal het bij het herstellen van de stroom opnieuw in werking treden, met de instellingen van voor de stroompanne. NOTA : wanneer het toestel uitvalt, kan het pas na 3 min. opnieuw opgestart worden. Dit is een veiligheidsinstelling voor het toestel. Als de stroom binnen 3 min. hersteld is, zal het toestel na 3 min. automatisch terug opstarten.
AANPASSING VAN DE LUCHTSTROOMU kan de luchtstroom manueel aanpassen, door de lamellen van de luchtuitlaatgril vooraan, naar links of rechts te draaien. INSTALLATIEPlaats de airco op een solide en stabiele ondergrond, om de geluidshinder en vibratie tot een minimum te beperken. Zorg er rook voor dat de ondergrond sterk genoeg is om het gewicht van het toestel te dragen. Om het toestel makkelijk te kunnen verplaatsen, is het voorzien van wieltjes. Zorg er voor dat u het toestel alleen rolt over een gladde en vlakke ondergrond. Wees voorzichtig wanneer u het toestel al rollend verplaatst over een tapijt. Rol het toestel nooit over een object. Plaats het toestel in de buurt van een geaard stopcontact. Plaats geen voorwerpen binnen een straal van 30 cm rondom hettoestel. INSTALLATIE VAN DE RAAMUITLAATDe luchtuitlaatslang moet geplaatst worden tijdens de instelling “cool” of “auto”.
DO-262A- Maak gebruik van de raamdichtingen om eventuele openingen in de venster af te sluiten.NOTA : zorg er voor de de luchtuitlaatslang niet te fel gebogen is bij het gebruik. Zorg er ook voor dat zich rondom luchtuitlaat buiten, in een straal van 50 cm, geen obstakels bevinden.INSTALLATIE MUURUITLAATDe luchtuitlaatslang moet geplaatst worden tijdens de instelling “cool” of “auto”.
Tijdens de instelling “fan”, “dehumidify” hebt u de luchtuitlaatslang niet nodig.- Maak een opening in de muur ter grote van de muur-adapter.- Plaats de muuradapter in de opening.- Plaas de de ronde ring op de luchtuitlaatslang.- Bevestig de ronde ring van de luchtuitlaatslang op de muur-adapter.NOTA : zorg er voor de de luchtuitlaatslang niet te fel gebogen is bij de installatie Zorg er ook voor dat zich rondom luchtuitlaat buiten, in een straal van 50 cm, geen obstakelsWATERAFVOERTijdens het ontvochtigen kan u een permanente drainage gebruiken. - Verwijder de drainage afsluiting in het midden, achteraan uw toestel. - Bevestig de drainageslang aan de drainage opening.- Zorg er voor dat het water op een veilige en permanente manier kan wegvloeien.Wanneer u geen gebruik maakt van de permanente drainage, zal het water opgevangen worden in de drainagebak, onderaan uw toestel.
- Wanneer deze vol is zal u enkele biepsingalen horen en op de display verschijnt de code P1. De ontvochtigen of airconditioning zal stoppen. De ventilator blijft wel werken, dit is normaal.- Verplaats het toestel voorzicht naar een plaats waar u het water makkelijk kan laten weglopen.- Verwijder de afsluiting van de drainage opening onderaan uw toestel. Het water zal nu weglopen.- Nadat het water volledig verwijderd is, plaats u de afslui-ting terug op de drainage opening. - U kan nu het toestel terug opstarten. Let er op dat de code “P1” op de display verdwijnt. Indien de code niet onmiddellijk verdwijnt, kan u enkele malen 17
DO-262Aproberen om het toestel uit en terug aan te schakelen. Wanneer de code zich blijft herhalen, moet u contact op nemen met de servicedienst. - NOTA : installeer altijd eerst de drainage afsluiting, voordat u het toestel terug aanzet. REINIGING EN ONDERHOUDBelangrijk : - Verwijder steeds de stekker uit het stopcontact alvorens het toestel te reini-gen. - Gebruik geen chemische of schurende producten om het toestel te reinigen. - Was het toestel nooit met water of een andere vloeistof, dit kan elektrocutie tot gevolg hebben. - Wanneer het elektrisch snoer beschadigd is moet het vervangen of hersteld worden door de dienst na verkoop van de fabrikant of een gekwaliceerd persoon. 1. Luchtlter- -Reinig de luchtlter minstens om de 2 weken. Om te voorkomen dat de ventilator slecht gaat werken, omwillen van stof in de lter. - Dit toestel is voorzien van 2 lters. Verwijder beide lters.
Volg daarvoor de pijltjes op het toestel. - Reinig de lters in lauw water met een milde detergent. Spoel de lters grondig en laat ze aan de lucht drogen. - Als de lters volledig droog zijn kan u ze terug in het toestel plaatsen. NOTA : de gril en de lter zijn aan elkaar bevestigd, maar kunnen wel uit elkaar gehaald worden. 2. BehuizingGebruik een vochtige zachte doek en een beetje milde detergent, om de buitenkant van het toestel te reinigen. Maak het toestel achteraf grondig droog met een zachte, droge doek. 3. OpbergenVoor u het toestel opbergt voor een langere tijd, kan u best eerst het volgende doen, om schade aan het toestel te voorkomen : - Verwijder al het water uit het toestel met behulp van de drainage slang. - Zet het toestel daarna aan op de “fan”-instelling, laat het toestel gedurende een halve dag in een verwarmde ruimte aanstaan.
Zo kan het toestel volledig op drogen aan de binnenkant en voorkomt u schimmelvorming. - Zet het toestel uit, verwijder de stekker uit het stopcontact en verwijder de batterijen uit de afstandsbediening.
DO-262A- Berg het toestel op in een droge, donkere ruimte. MOGELIJKE PROBLEMEN EN HUN OPLOSSING- Het toestel werkt niet wanneer u op de aan/uit toets drukt. o Op de display staat P1 : verwijder het water uit het toestel. o De kamertemperatuur is lager dan de ingestelde temperatuur op uw toestel. Pas de temperatuur op uw toestel aan. - De ruimte koelt niet voldoende af. o De ramen en deuren zijn niet gesloten. Zorg er voor dat alle ramen en deuren gesloten zijn. o Er zijn warmte producerende toestellen in de ruimte. Verwijder in-dien mogelijk de warmtebronnen. o De luchtuitlaatslang is niet aangesloten of geblokkeerd. Sluit de slang aan en zorg er voor dat ze naar behoren kan functioneren. o De ingestelde temperatuur is te hoog. Pas de ingestelde temperatuur aan. - Het toestel maakt te veel lawaai of zorgt voor trillingen. o De vloer is niet recht of vlak genoeg.
Plaats het toestel op een rechte vlakke ondergrond, indien mogelijk. - Uw toestel maakt een gorgelend geluid. o Het geluid komt van de koelvloeistof in uw toestel. Dit is normaal. HANDLEIDING AFSTANDSBEDIENINGALGEMEEN : - Gebruik de afstandsbediening op maximum 8 meter van het toestel. Richt de afstandsbediening in de richting van de airco. De ontvangst wordt bevestigd met een biep signaal. - De airco zal niet reageren op de afstandsbediening als het signaal geblok-keerd wordt door gordijnen, deuren of andere materialen. - Zorg er voor dat de afstandsbediening niet nat wordt. Stel de afstandsbe-diening niet bloot aan direct zonlicht of warmte. - Wanneer de infraroodontvanger op het toestel in het zonlicht staat, is het mogelijk dat de airco niet reageerd op de afstandsbediening. Zorg er dus voor dat er geen direct zonlicht op de infrarood ontvanger staat.
DO-262A20bediening gedurende een langere periode (meer dan 2 maanden ) niet ge-bruikt.- Gebruikte batterijen moet u op de juiste manier recycleren.BATTERIJENDe afstandsbediening werkt met 2 AAA (R03/LR3) batterijen. Verwijder het afdekplaatje aan de achterkant van de afstandsbediening, door er op te drukken en het van de afstandsbediening te schuiven. Plaats de batterijen, volg hierbij de aanduidingen van + en – aangegeven in de afstandsbediening. Sluit het batterijcompartiment met het afdekplaatje.NOTA : wanneer u de batterijen verwisseld, worden alle instelling verwijderd . Bij het plaatsen van nieuwe batterijen moet u de afstandbediening opnieuw programmeren. FUNCTIETOETSEN1. PIJLTJESTOETSENDeze toetsen moet u gebruiken om de ingestelde temperatuur te verhogen of verlagen.2. MODE TOETSTelkens u op de deze toets drukt verander de functie-instelling : auto, cool, dry, fan.3.
RESET TOETSDeze toets kan u gebruiken om al de ingestelde programmaties te verwijderen.4. ON/OFF TOETSOm het toestel aan en uit te zetten.5. FAN SPEED TOETSU gebruikt deze toets om de ventilatiesnelheid in te stellen. (auto – low – med – high)6.TIMER ON TOETSDruk op deze toets als u het toestel op een bepaald tijdstip wil laten inschakelen. Elke druk op deze knop zal de inschakeltijd met 30 min verhogen. Max. in te stellen tijdvertraging is 24 uur. Om automatisch inschakeling te annuleren, blijft u op deze toets drukken tot er terug 0.0 op de display staat.2555687914112345678910
DO-262A7. SLEEP TOETSDeze instelling kan u selecteren wanneer u gaat slapen. Het behoud de comfortabele temperatuur en bespaart energie. Deze functie kan u instellen bij de functies “cool” en “auto”. U kan deze instelling annuleren door op de “on/off”, “fan speed”, “sleep” of “mode” toets te drukken. 8. TIMER OFF TOETSDruk op deze toets als u het toestel op een bepaald tijdstip wil uitschakelen. Elke druk op deze toets zal de uitschakeltijd met 30 min verhogen. Max. in te stellen tijdvertraging is 24 uur. Om automatisch uitschakeling te annuleren, blijft u op deze toets drukken tot er terug 0. 0 op de display staat. 9. LOCK TOETSU kan deze toets gebruiken om al de ingestelde functies te blokkeren. Als u op deze toets drukt kan er niets gewijzigd worden aan de huidige instellingen. Druk opnieuw op de “lock”-toets als u deze blokkering wil annuleren.
Wanneer de “lock”-functie is ingeschakeld, zal er een sleutelsymbool op de display verschijnen. 10. LED DISPLAY TOETSHiermee maakt u de display op de airco leeg en kan u de verlichting aan zetten. GEBRUIK VAN DE VERSCHILLENDE FUNCTIETOETSENAUTO-functieZorg er voor dat de stekker in het stopcontact steekt. Druk op de mode toets van de afstandsbediening en selecteer “auto”. Druk op de pijltjestoetsen om de temperatuur in te stellen. Druk op de “on/off”-toets om de airco aan te zetten. NOTA : wanneer u de “auto”-functie selecteert, zal de airco zelf bepalen in welke instelling hij werkt (airco – fan – dry) afhankelijk van de omgevingstemperatuur. COOL/FAN –functieZorg er voor dat de stekker in het stopcontact steekt.
NOTA : bij de “fan”-instelling, wordt de temperatuur niet aangegeven op de display. De kamertemperatuur kan ook niet gecontroleerd worden. DRY-functieZorg er voor dat de stekker in het stopcontact steekt. Druk op de “mode”-toets en selecteer de “dry”-instelling. Druk op de pijltjestoetsen om de temperatuur in te stellen. 21.
DO-262ADruk op de “on/off”-toets om de airco aan te zetten.TIMER ON – functieZorg er voor dat de stekker in het stopcontact steekt.Druk op de “timer on”-toets. Op de display verschijnt de laatste instelling van de “timer on”-instelling.Stel nu de gewenste inschakeltijd in door nogmaals op de “timer on”-toets te drukken”. Telkens u op de “timer on”-toets drukt zal de tijd aangepast worden, tot max. 24 uur.Na het beeïndigen van de instelling, duurt het ongeveer 2 sec, voor ingestelde temperatuur terug verschijnt op de display.8. TIMER OFF – functieDruk op de “timer off”-toets. Op de display verschijnt de laatste “timer off”-instelling.Stel nu de gewenste uitschakeltijd in door nogmaals op de “timer off”-toets te drukken”. Telkens u op de “timer off”-toets drukt zal de tijd aangepast worden, tot max.
24 uur.Na het beëindigen van de instelling, duurt het ongeveer 2 sec, voor ingestelde temperatuur terug verschijnt op de display.GECOMBINEERDE TIMERDeze instelling kan u gebruiken om te airco op een bepaald tijdstip te laten aan- of uitschakelen en op een later tijdstip te laten uit of aanschakelen.1. Automatisch uit- en aanschakelena. Druk op de “timer off” toetsb. Druk nogmaals op de “timer off”-toets tot u de gewenste uitscha-keltijd bereikt hebt.c. Druk op de “timer on”-toetsd. Druk nogmaals op de “timer on”-toets tot u de gewenste inscha-keltijd bereikt hebt.e. Wacht tot op de display van de afstandsbediening terug de ingestel-de temperatuur verschijnt.NOTA : zorg ervoor dat de ingestelde uitschakeltijd vroeger is dan de ingestelde inschakeltijd.2. Automatische aan- en uitschakelinga. Druk op de “timer on” toetsb.
DO-262Ae. Wacht tot op de display van de afstandsbediening terug de ingestel-de temperatuur verschijnt.NOTA : zorg er voor dat de ingestelde inschakeltijd vroeger is dan de ingestelde uitschakeltijd.SLEEP-functieWanneer u deze instelling selecteert, zal de ingestelde temperatuur binnen 30 min. met 1°C stijgen. Na nog 30 min. zal de temperatuur opnieuw met 1°C stijgen. Deze temperatuur zal aangehouden blijven voor de komende 7uur. Na deze tijd gaat de temperatuur terug naar de origineel ingestelde temperatuur en wordt de “sleep”-instelling beëindigd.NOTA : deze instelling kan niet geselecteerd worden bij “fan” en “dry”-instelling.23
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Domo DO262A stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Airco Domo
Handleiding Airco
Nieuwste handleidingen voor Airco