DeWalt DW03050-XJ Handleiding
DeWalt Afstandsmeter DW03050-XJ
Bekijk gratis de handleiding van DeWalt DW03050-XJ (24 pagina’s), behorend tot de categorie Afstandsmeter. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 37 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over DeWalt DW03050-XJ of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/24

Dewalt DW03050
1
EN
Table of Contents
Instrument Set-up- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -2
Introduction- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -2
Overview - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -2
Display- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -3
Insert batteries - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -3
Operations- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -4
Switching ON/OFF - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -4
Clear - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -4
Message Codes - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -4
Adjusting measuring reference - - - - - - - - - - - - - - - - -4
Distance unit setting - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -4
Measuring Functions - - - - - - - - - - - - - - - - - - -5
Measuring single distance - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -5
Permament measuring- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -5
Add / Subtract- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -5
Area- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -6
Volume- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -6
Pythagoras (2-point) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -7
Pythagoras (3-point) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -7
Memory (5 last results) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -8
Technical Data - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -9
Message Codes- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -10
Care- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -10
Warranty - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -10
Safety Instructions- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -10
Areas of responsibility - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -10
Permitted use - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -11
Prohibited use- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -11
Hazards in use - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -11
Limits of use - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -11
Disposal - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -11
Electromagnetic Compatibility (EMC)- - - - - - - - - - - -11
FCC statement (applicable in U.S.) - - - - - - - - - - - - -12
Laser classification- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -12
Labelling- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -12
Product specificaties
| Merk: | DeWalt |
| Categorie: | Afstandsmeter |
| Model: | DW03050-XJ |
| Kleur van het product: | Black,Yellow |
| Soort: | Laserafstandsmeter |
| Accu/Batterij voltage: | 1.5 V |
| Nauwkeurigheid: | 1.5 mm |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen: | 2 |
| Memory-functie: | Ja |
| Afstandmeeteenheden: | ft,m |
| Aantal geheugen-records: | 5 |
| Maximale meetafstand: | 50 m |
| Type beeldscherm: | Analoog |
| Type batterij: | AAA |
| Gebiedmeting: | Ja |
| Volumemeting: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met DeWalt DW03050-XJ stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Afstandsmeter DeWalt
4 Mei 2026
11 Februari 2026
11 Juni 2024
11 Juni 2024
28 Augustus 2023
12 Oktober 2022
Handleiding Afstandsmeter
Nieuwste handleidingen voor Afstandsmeter
6 Maart 2026
5 Maart 2026
3 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
31 Januari 2026
14 Januari 2026
4 Januari 2026
29 December 2026
20 December 2025