Denver TAQ-10133 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Denver TAQ-10133 (14 pagina’s), behorend tot de categorie Tablet. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 64 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Denver TAQ-10133 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/14

TAQ-10133
Product specificaties
| Merk: | Denver |
| Categorie: | Tablet |
| Model: | TAQ-10133 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 660 g |
| Breedte: | 262 mm |
| Diepte: | 12 mm |
| Hoogte: | 160 mm |
| Capaciteit van de accu/batterij: | 4000 mAh |
| Bluetooth: | Ja |
| Beeldschermdiagonaal: | 10.1 " |
| Resolutie: | 1024 x 600 Pixels |
| Frequentie van processor: | 1.3 GHz |
| Aantal processorkernen: | 4 |
| Interne opslagcapaciteit: | 16 GB |
| Wi-Fi-standaarden: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| GPS: | Nee |
| Locatie positie: | Nee |
| Vormfactor: | Slate |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek): | - MP |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek): | 0.3 MP |
| Inclusief besturingssysteem: | Android |
| Platform: | Android |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer: | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten: | MicroSD (TransFlash) |
| Touch screen type: | Capacitief |
| Ingebouwde luidsprekers: | Ja |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Maximale videoresolutie: | - Pixels |
| Intern geheugen: | 1 GB |
| Opslagmedia: | Flash |
| Levensduur accu/batterij: | - uur |
| Intern geheugentype: | DDR-SDRAM |
| Operating systeem versie: | 4.4 |
| Wifi-standaard: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Soort apparaat: | Full-size tablet |
| Camera voorzijde: | Ja |
| Camera achterzijde: | Nee |
| Hoofdtelefoon uit: | Ja |
| Toetsenbord inbegrepen: | Nee |
| Micro-USB 2.0 ports hoeveelheid: | 1 |
| AC-adapter, uitgangsspanning: | 230 V |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Denver TAQ-10133 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Tablet Denver
11 Mei 2026
12 Maart 2026
10 Maart 2026
15 Juli 2024
15 Juli 2024
9 November 2023
1 Augustus 2023
20 Juni 2023
30 Mei 2023
26 Mei 2023
Handleiding Tablet
Nieuwste handleidingen voor Tablet
11 Mei 2026
10 Mei 2026
10 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026
3 Mei 2026
2 Mei 2026
29 April 2026
29 April 2026
29 April 2026