Daewoo KOR-6S3DBK Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Daewoo KOR-6S3DBK (52 pagina’s), behorend tot de categorie Magnetron. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 119 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Daewoo KOR-6S3DBK of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/52

Before operating this oven, please read these instructions completely.
OPERATING INSTRUCTIONS
MICROWAVE
OVEN
KOR-6S3DBW
KOR-6S3DBR
KOR-6S3DBK
KOR663VWBUB015UB00,KOR663VSBSU015UB00(영)_A5.indd 216. 9. 9. 오후 1:56
Product specificaties
| Merk: | Daewoo |
| Categorie: | Magnetron |
| Model: | KOR-6S3DBK |
| Apparaatplaatsing: | Aanrecht |
| Inhoud (binnenkant): | 20 l |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Magnetronvermogen: | 800 W |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Aantal vermogenniveau's: | 11 |
| Deurscharnieren: | Links |
| Draaitafel: | Ja |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Gewicht: | 10200 g |
| Breedte: | 449 mm |
| Diepte: | 321 mm |
| Hoogte: | 259 mm |
| Netbelasting: | 1250 W |
| Breedte verpakking: | 523 mm |
| Diepte verpakking: | 346 mm |
| Hoogte verpakking: | 310 mm |
| Convectie koken: | Nee |
| Stoom koken: | Nee |
| Aantal automatische programma's: | 5 |
| Automatische kookfunctie: | Ja |
| Type timer: | Digitaal |
| Type product: | Solo-magnetron |
| Type beeldscherm: | LED |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Daewoo KOR-6S3DBK stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Magnetron Daewoo
26 Mei 2026
26 Mei 2026
7 Juni 2023
26 Mei 2023
21 Mei 2023
15 Mei 2023
2 Mei 2023
30 April 2023
29 April 2023
29 April 2023
Handleiding Magnetron
Nieuwste handleidingen voor Magnetron
25 Mei 2026
25 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
13 Mei 2026
12 Mei 2026