CYP XA-4 Handleiding
CYP Niet gecategoriseerd XA-4
Bekijk gratis de handleiding van CYP XA-4 (20 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 17 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over CYP XA-4 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/20

ANAPAT
Control Software for Signal Generator & Analyser
(XA-4/XA-3P)
OPERATION MANUAL
Product specificaties
| Merk: | CYP |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | XA-4 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 790 g |
| Breedte: | 120 mm |
| Diepte: | 166 mm |
| Hoogte: | 30 mm |
| Gewicht verpakking: | 1300 g |
| Ondersteunde video-modi: | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| HDCP: | Ja |
| Interface: | HDMI |
| Kleurdiepte: | 24 Bit |
| AC-adapter, uitgangsspanning: | 5 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom: | 2.6 A |
| HDCP versie: | 2.2 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met CYP XA-4 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd CYP
19 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
18 Oktober 2025
18 Oktober 2025
18 Augustus 2025
16 Augustus 2025
15 Augustus 2025
15 Augustus 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026